реклама

реклама

Державний комітет телебачення та радіомовлення України оприлюднив результати моніторингу програм обласних та державних телерадіокомпаній за період з 1 квітня по 20 травня 2012 року. Про це йдеться на сайті комітету.

За сумарною оцінкою якості телепрограм Черкаська ОДТРК «Рось» опинилася на 6-му місці, набравши 21,89 балів з максимальних 25.

Моніторинг програм кожної компанії тривав один день і проводився з 07.00 до 22.00 години в один із будніх днів тижня. Головною метою зазначеного моніторингу є аналіз програмного наповнення в ефірах ОДТРК у зазначений відрізок мовлення. У першу чергу аналізувалися програми, які зазначені у Тематичному плані на виконання державного замовлення на виробництво і розповсюдження теле- та радіопрограм. Оцінювали відповідність програм державному замовленню, технічну якість телепрограм, візуально-графічне оформлення каналу, загальне програмування каналу. Порівняно з попереднім моніторингом, який проводився у грудні, показники ОДТРК поліпшилися.

Нагадаємо, що Держкомтелерадіо України запровадив моніторинг якості програм ОДТРК відповідно до рішення колегії Держкомтелерадіо України від 9 вересня 2011 року № 9/41 «Про вдосконалення взаємодії між ОДТРК з урахуванням переходу на цілодобове мовлення державних телерадіокомпаній у цифровому стандарті розповсюдження сигналу».




реклама

Коментарі  

 
+3 #14 shok 10.07.2012 19:48
тулуб знал ,что будет принят закон о языках и поставил ефремову,зная,ч то все украинское ей нечистотами воняет и прикрепил ш....я старинца,его подругому уже не называют,что бы вынюхивал,что тот с успехом делает.закончилась украина на роси все!тулуб ты же говорил,что канал должен возглавить украинец.вот так верить тебе и твоей партии!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #13 Валентина 09.07.2012 16:34
Цитую Глядач:
При уздемире Рось даже лутше "Интера" была, а тут только 6 место денег на первое не хватило?

Так и хочется спросить в Глядача не что он смотрит, а что он курит.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 Глядач 09.07.2012 15:40
Цитую Глядач 2:
Глядач 9,у тебя Интер плохо показывает?

Уздемир обещал что "Рось" можно будет перепутать по качеству продукта с "Интером" только вот что то не перепутывался ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #11 Іван 09.07.2012 14:01
Як не соромно? В історіі Росі гірше ніж тепер не було ніколи. В усіх сферах. Шкода і людей - глядачів, і співробітників, яких залякали цензурою і жорстоким диктатом. Справді, нехай у Вікки та ж директриса уроки візьме. А через мовний скандал в Україні дивно, чому черкаська так звана опозиція не помічає на державному каналі особи, яка мовою не володіє і цим ще й хизується.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Глядач 2 09.07.2012 04:44
Глядач 9,у тебя Интер плохо показывает?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #9 Глядач 07.07.2012 13:06
При уздемире Рось даже лутше "Интера" была, а тут только 6 место денег на первое не хватило?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 О.ЧУПРИНА 04.07.2012 17:17
Дивуюся вам шановні.Невже вас дійсно цікавить ця ОДРК "РОСЬ"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 SMART 04.07.2012 16:49
На мою думку, структура ОДТРК давно себе віджила ...Дуже жалко грошей платників податків.... НАФТАЛІН. Творчий застій, брак ідей, немає динаміки розвитку.Є пару особистостей (ведучих),на які можна було б звернути увагу.. Щодо рейтингу- Державний комітет телебачення та радіомовлення України сам собі рейтинги малює... Хто з гірших, самий гірший... Об'єктивний рейтинг- порівняння з колегами по перу.... ВІККА прогресує набагато потужніше... А при таких грандіозних ресурсах РОСЬ.....відпочиває... Підтримую АбрамовичЪ, Василь, які теж влучно висловились.... Краще не засмічувати такою продукцією етер.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #6 Василь 04.07.2012 12:53
ТРК "Рось" не дивляться вже й пенсіонери. Бо під тут тулубівщину, яку там ПєаРять, псується не тільки сон :zzz , але й апетит :-x