реклама

реклама

Віце-спікер Верховної Ради України Микола Томенко заявив, що написав заяву про відставку у зв’язку із вчорашнім голосуванням за Закон «Про засади державної мовної політики».


Як ідеться на сайті Миколи Томенка, віце-спікер заявляє, що не голосував за закон, однак за нього проголосували.

Микола Томенко наголосив, що при ухваленні більшістю Парламенту цього законопроекту відбулося грубе порушення всіх конституційних і регламентних норм.

– Уперше в історії України виникла ситуація, коли при заблокованій трибуні Верховної Ради проголосували карткою Заступника Голови Верховної Ради, – сказав Микола Томенко.

Як інформує «Українська правда», Микола Томенко заявив, що «подальше перебування у такому президіумі і в такій Верховній Раді є неправильним і неможливим».

Нагадаємо, учора Парламент ухвалив «мовний» закон. «За» проголосували 248 депутатів, «проти» 2, утримався – 1. Ще 113 не голосували. Про це йдеться на сайті ВРУ.

Зокрема, з депутатів-черкащан підтримали Закон регіонали Володимир Олійник, Ігор Савченко, Петро Цюрко, Сергій Пачесюк, Володимир Іваненко і Петро Кузьменко. БЮТівець Ігор Єресько був відсутній, Павло Костенко – не голосував. Не голосували також «нашоукраїнка» Ірина Геращенко та лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко. Колишній черкащанин Микола Катеринчук був відсутній, як і позафракційний Анатолій Семинога. Підтримали Закон і депутат від «Народної партії» Сергій Терещук, а також – позафракційний Богдан Губський. Комуніст Олександр Ткаченко ( зі Шполянщини) також проголосував «за».

ТУТ можна переглянути список поіменного голосування про проект закону «Про засади державної мовної політики» (№ 9073).

реклама

Коментарі  

 
+1 #18 Навіщо обрали? 06.07.2012 09:54
Цитую ДеБЮТ ?:
Депутат з фракції «Батьківщина» Микола Добровольський у коментарі «Прочерку» зазначив, що його невідвідування засідань сесій міськради пов’язані з постійними відрядженнями:
– Я весь у роботі. Навіть зараз знаходжусь не в Черкасах, а у відрядженні

Виникає питання навіщо обирали. В місті БЮТОВЕЦЬ на сесію не ходить, а в ВРУ віддав картку та за нього голосують. То кричать ,що злочинна влада не дає працювати бютівцям, а насправді працюють ,що ніколи на сесію сходить. Де правда?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #17 ДеБЮТ ? 05.07.2012 22:06
Депутат з фракції «Батьківщина» Микола Добровольський у коментарі «Прочерку» зазначив, що його невідвідування засідань сесій міськради пов’язані з постійними відрядженнями:
– Я весь у роботі. Навіть зараз знаходжусь не в Черкасах, а у відрядженні.

За словами Миколи Михайловича, «постійні відрядження» почалися з першого листопада минулого року, а закінчитись мають цього року в листопаді. Депутат міськради пообіцяв з першого листопада активно включитись у роботу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #16 Гость 05.07.2012 19:42
Может чище воздух будет в Раде?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #15 Ужасть 05.07.2012 00:02
Ребята, я чего не понимаю....или может ВЫ такие вумные??? Просветите... Ведь против Законопроекта проголосовало "против" всего ДВА депутата!!!! А остальные опозиционеры скромно промолчали или отсутствовали... (видимо у них дела поважнее чем мовный закон, как булатецкий, были на жнывах, а теперь вы за них отдувайтесь :lol: )...а молчание..как учили в школе - знак согласия???? Так я не понимаю, по какому поводу шум??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #14 патріот 04.07.2012 19:41
Цитую Малоканевчанин:
Дешевенький "піарчик" розрахований на біомасу,за 3 дні до закінчення сесіі. Цікаво скільки він отримав відпускних? Якби це він зробив років три назад, то тоді можна б було насуплювати бровки і видавати з себе опозиціонера. СОРОМ!!!

підтримую. перед черговими виборами залишилося тільки по піаритись да і про себе нагадати, бо нічого за всі ці роки і на пів копійки не зроблено не то що для країни, але і для своїх же земляків, кошти з ГРЕСЕМ на очисні виділені і зразу ж вкрадені....а тепер "умное лицо" корчим. думають що ніхто нічого не памятає
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #13 патріот 04.07.2012 17:32
Цитую КС:
Микола Томенко заявив, що «подальше перебування у такому президіумі і в такій Верховній Раді є неправильним і неможливим».
Пане Микола,Ви цілу каденцію вивчали -чи потрібно перебувати в такому президіумі чи ні? Вибачте, але не знати де твоя карточка і хто нею користується, це в першу чергу злочинне відношення до своїх обов`язків. Сором!


підтримую. а чому ж він не прокоментував якийм чином проголосувала його карточка, а проаналізувати весь список так називаємої опозиції, то їх більше сорока чол. були відсутні, так "бідненькі" переживали, щоб був не прийнятий закон, а тепер ц.....а насуплює бровенята, який "нещасний" борець за свою батьківщину.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #12 Василь 04.07.2012 15:33
Цитую karmen:
Цікаво,навіщо Терещуку російська мова в його маєтках в Мошнах?


ясєн пєнь - щоб ПРиймати в гості своїх кошерних хазяїв :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #11 йшов мимо 04.07.2012 15:12
Кожному, хто голосував "за" - ганьба! Вони - зрадники української держави та українського народу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 Крук 04.07.2012 15:02
Цитую karmen:
Цікаво,навіщо Терещуку російська мова в його маєтках в Мошнах?
Справжній народник від сохи!
Своїми кревними назбирав на палаци.
Підтримаймо його на виборах.Він наш захисник :zzz :zzz :zzz

Цікаво, причому тут маєтки Терещука, якщо тема статті, а, відповідно і обговорення - про мову, чи тільки маєтки маряться?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 karmen 04.07.2012 14:20
Цікаво,навіщо Терещуку російська мова в його маєтках в Мошнах?
Справжній народник від сохи!
Своїми кревними назбирав на палаци.
Підтримаймо його на виборах.Він наш захисник :zzz :zzz :zzz