реклама
Sucurity Police

реклама

Як стало відомо редакції «Прочерку», колишній наш колега-журналіст Степан Вінярський написав заяву про звільнення за власним бажанням із державної служби в Головному управлінні Держкомзему Черкаської області. Там він працював на посаді завідуючого сектором взаємодії із громадськістю та засобами масової інформації.

У своїй заяві він мотивує своє звільнення «небажанням працювати на владу, яка за своєю природою і сутністю є кланово-олігархічною, антиукраїнською, антидержавною, власне – ні на що не здатною».

Після того, як ми зателефонували до Степана Володимировича, він підтвердив подання заяви на звільнення, приславши нам саму заяву із візою керівника.


Маючи намір попрощатися із колективом, Степан Вінярський розмістив на стіні свого службового кабінету таку своєрідну пам’ятку:


На запитання, чи є у нього перспективи кудись влаштуватися на роботу, Степан Володимирович відповів, що на разі нічого не шукав і ні з ким не домовлявся. Зізнався, що хотів би повернутися в практичну журналістику, якій віддав більше 20 років життя. Однак у місцевому телебаченні журналіст себе не вбачає:

– Всюди така ж ситуація: повернутись на роботу в Черкаську ОДТРК, де відпрацював 16 років? По-перше, туди нині таких, як я, не беруть з ідейних переконань. По-друге, там нині не формують суспільну свідомість, а дезінформують. Притому ще й керівник цієї державної телерадіомовної компанії чисто російськомовна людина зі «східняків» і з відповідним «творчим» покликанням – прислуговувати нинішній україноненависницькій владі. Обласна ж телекомпанія «ВІККА» – практично власність іншого, не вельми українського, навколовладного політичного угрупування «Бродського-Одарича».

Щодо газет та сайтів, то на цю тему Степан Вінярський теж має свою думку:

– Обласні багатотиражні газети вже давно перетворилися на власне комерційні видання, в яких місця на газетних сторінках відведені, наче полиці в магазинах, будь-кому за конкретні гроші. Був би живий Гітлер, Сталін, Муссоліні, Чаушеску та тому подібні, то і вони б за гроші мали можливість нині успішно друкувати свої «бредові» ідеї. Найбільша довіра в мене – до інтернет-сайтів. Можливо, надалі сам створю якийсь.

Та найбільше непокоїть Степана Володимировича подальша розмова із родиною: дружиною, сином та донькою, яких не поінформував про своє раптове рішення. Мовляв, через 4 роки міг вийти на пенсію в ранзі державного службовця…

реклама

Коментарі  

 
-4 #23 Джюпия 07.07.2012 14:37
Степане. ви - справжній патріот. А ще завжди для українців важливо були і Україна, і родина. Тож Ви все правильно прокоментували. Про таких, як Ви ще напишуть, ще будуть знімати фільми. У цій країні все робиться. щоб ці справжні люди були за бортом. Я, Ждюпия,Вас підтримую. Я - мати, яка оберігає своїх дітей. І МЕНІ НЕ БАЙДУЖА ЇХ ДОЛЯ, ЯК І ДОЛЯ України.Чому ж наш народ такий невіглас, чому ж нам тут встановлюють свої порядки, а ми , як раби. Побільше б було б таких дядьків СТЕПАНІВ! Хіба це піар, коли людина любить Україну? Хіба це піар, що за будь-яких обставин він не змінює своєї точки зору і залишається УКРАЇНЦЕМ? І водночас з повагою ставиться до російськомовних , ні разу не роблячи їм зауваження. Але не терпить українських перевертнів. Степане! Тримайся. Джюпия! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #22 Пророк 05.07.2012 20:26
Якщо вам не подобається влада... Перестаньте сплачувати податки і обрані одразу відчують для чого вони потрібні в принципі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #21 Пророк 05.07.2012 20:25
Степан молодець! Пиз**ти великого розуму не треба, а щоб діяти, ТРЕБА! Про мову, всіх н**ер з пляжу! Не такі цінні російськомовні щоб за ними носити ж**у. В Україні - вчіть українську! Зрештою, у РФ багато українців, мовні інтереси яких не стоять на порядку денному "власти". (За такий наш закон у РФ запросив би 200-300 мілліадри долларів, нехай платять за комфорт на нашій території своїх громадян, наче мало РФ наших подоянь їм у розмірі 4х кратної опалати не дуже якісного газу). Скажіть будь-ласка, що означає заборона зібрань? Голосування та мітингування - це волевиявлення народу, за таких обставин можна зробити висновок: У ЛЮДЕЙ ВІДБИРАЮТЬ СВОБОДУ І ВОЛЮ. Як так, не можна збиратись? Зрештою це наша країна і наша земля. Що вважаємо за потрібне те і робимо, влада має запхнути свій нос у задницю і дослухатися до народу, бо народ її вибрав для того, щоб обрані віирішували питання народу за певну оплату. Нинішніх треба перестріляти і тих хто прийде на похорон також!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #20 Олеся 05.07.2012 18:09
Права була Ліна Костенко, коли сказала, що в нас мужики повиродся, що у скрутну годину хапається або за макітру, або за потилицю, або за кишеню, або за матню... але не за зброю! Що ви, мужики, сидите і об інших язики чухаєте? Дискусія... яка дискусія, ви шукаєте, як людину обхаяти, а що ви конкретно зробили? на який вчинок здатні саме ви? Тільки вякати тут під вигаданими іменами, а на справі ходите у три погібелі зігнуті і в очі "папі" заглядаєте, як собаки? У нас тому і країна розвалюється, що мужиків нема! Баби самі дітей піднімають, копійку заробляють по чужих світах дітей учити, по тюрмах сидять, якісь там партії створюють... а мужики де??? Ви ж беззахисні як кошенята! Тьху! Степане, підтримую обома руками, іншої нагоди як зараз вже годі чекати - треба рішучих дій! Думайте, для кого ця країна!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #19 111 05.07.2012 14:59
"Попрацював" 6-8 місяців, а скільки кіпішу наробив 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #18 Сонька Золото Ручка 05.07.2012 14:18
Дописувач "Подумав" сто пудово прав.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #17 Читач 05.07.2012 14:12
уважаемый ЧИТАЧ все госслужащие которые работали в Области и в горисполкоме всю жизнь уже ушли на пенсаию остались большей частью те которых кришуют регионалы и которые за должносто готовы папе ж... лиз....

НІ, не всі. Залишились ще спеціалісти, ще тих часів.Спеціалісти, які терпляче ПРАЦЮЮТЬ, а не шукають причини для звільнення.Саме тих людей я і мав наувазі.

А ті хто займаються тим що ви написали - мені не цікаві.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #16 Зоряна 05.07.2012 13:58
Цитую Читач:
Цитую Зоряна:
Очень жаль что порядные люди уходят с госслужбы, а всякое г.... остается на должности госслужащего, потому что их крышуют дяди регионалы.

Скільки ж та порядна людина там пробула і як взагалі туди потрапила?!
Ніхто вам не давав права, обзивати "г" тих хто там працює!
Деякі держслужбовці все життя у тій сфері і працюють там побільше чим Степан журналістом напрацював!!!
Ви йому ще Героя України дайте :eek: :eek: :eek:

уважаемый ЧИТАЧ все госслужащие которые работали в Области и в горисполкоме всю жизнь уже ушли на пенсаию остались большей частью те которых кришуют регионалы и которые за должносто готовы папе ж... лиз....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #15 Подумав 05.07.2012 13:35
Цитую Володимир Бесараб:
Степан також не юрист то для чого ж йому закиди робити. Важливо не як написав, з помилками чи без, а те що написав. Це вам не п'яниця якись якого вигнали з роботи, а він тепер в опозиціонери преться. Степан перший з держслужбовців який відкрито заявив своє ставлення до державної політики цього режиму.

А може в штабі вже робота підвернулась.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 Ужасть 05.07.2012 13:19
Цитую Володимир Бесараб:
Степан також не юрист то для чого ж йому закиди робити. Важливо не як написав, з помилками чи без, а те що написав. Це вам не п'яниця якись якого вигнали з роботи, а він тепер в опозиціонери преться. Степан перший з держслужбовців який відкрито заявив своє ставлення до державної політики цього режиму.

Во-первых пока никто никуда не уволен... а только свыснув :-)
Написав...але тепер його, Степана не питання мови непокоїть....а найбільше непокоїть Степана Володимировича подальша розмова із родиною: дружиною, сином та донькою, яких не поінформував про своє раптове рішення. Мовляв, через 4 роки міг вийти на пенсію в ранзі державного службовця…