реклама

реклама

Міський голова Черкас Сергій Одарич доручив оновити державні прапори біля шкіл і поліклінік з метою підняття патріотизму після прийняття Верховною Радою закону про мови, повідомляє «Кореспондент.net» з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

– Скрізь повинен бути державний прапор. Біля шкіл, поліклінік та інших установ. Але не робіть чогось дешевого, робіть якісно. Я півроку тому в себе перед будинком встановив флагшток і повісив прапор. Незважаючи на те, що він висить на сонці, і на нього дмуть вітри, колір не змінюється. Прапори повинні бути скрізь. Якщо десь немає флагштока, то треба встановити. Тому що ефект від прийняття закону позитивний. За останні три дні я спілкувався з людьми, які завжди говорили російською, а зараз переходять на українську, – розповів він.

Крім того, політик попросив юристів уважно вивчити мовний закон.

– Щоб ми могли відреагувати на появу такого маразматичного документа, – наголосив він.

реклама

Коментарі  

 
-1 #13 федор припципиальный 06.07.2012 21:33
нечем заниматься городпревратил в райский уголок и мисто успиху сто светофоров установил 75 троллейбусов закупил дороги тротуары заасфальтировал все что обещал чтобы запрыгнуть в кресло мэра шесть лет брехни городской бюджет дерибанить на 30 миллионов грн ободрал черкащан только за коммунальные услуги мотается со свитой по командировках создавая видимость трудоголика нед.....ка и словоблуд
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #12 Мещанка 06.07.2012 09:21
Цитую Юрій:
Тебя же только русскоязычные и поддерживают.
Бред сивой кобылы.

Что, ПТУ-ное образование, такое же как у мера, наложило свой отпечаток на способности комментировать материал по теме, а не просто оскорблять?
Разве ты не понимаешь, что вывешивание флагов, всяческая их популяризация – просто уничтожает все русское в городе, делая его пристанищем национализма и бандеровцев!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #11 Василь 05.07.2012 22:16
дуже цікаво, що ці голубі обр...анці розуміють під словом "патріотизм"? думаю, щось на зразок вияву любові до вождів під час путінського Сєлігєру... :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #10 Юрій 05.07.2012 18:59
Тебя же только русскоязычные и поддерживают.
Бред сивой кобылы.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #9 Мещанка 05.07.2012 18:27
Цитую ktd:
Фейл. В Черкассах 95% этнических украинцев.
Кроме того: Українську мову вважали рідною 92,5% населення області.

Быть этническим и разговаривать на мове - две большие разницы. Вы ведь тоже себя этническим считаете, а пишете на нормальном языке!
И причем тут область и село к меру. Мера выбирают горожане и те, кто приехал «помогать» нам жить!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 ktd 05.07.2012 17:14
Цитую Мещанка:
Тебя же только русскоязычные и поддерживают, думаешь сильно ты этим селянам нужен!?


Фейл. В Черкассах 95% этнических украинцев.
Кроме того: Українську мову вважали рідною 92,5% населення області.
Пора излечиваться от великодержавног о шовинизма.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #7 Дядько 05.07.2012 15:17
Буває,й на Олеговича просвітлення находить.Бо й справді на деякі наші прапори по місту соромно дивитися,як білі прапори капітуляції.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Крук 05.07.2012 15:08
Цитую Холодний Яр:
Представникам масонських організацій типу "бродський-одарич" страшно підтримувати національну мову, як наприклад в Грузії, куди вони їздили за бюджетні гроші. Міська рада, розташована в центрі Укарїни, так і не встала на захист української мови. Таке не прощається і не забувається :cry: :cry: ГАНЬБА КОЖНОМУ ДЕПУТАТУ - МАЛОРОСУ. :sigh:

Соромлюся запитати: - Ви статтю читали, перед тим, як коментувати?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #5 Холодний Яр 05.07.2012 13:47
Представникам масонських організацій типу "бродський-одарич" страшно підтримувати національну мову, як наприклад в Грузії, куди вони їздили за бюджетні гроші. Міська рада, розташована в центрі Укарїни, так і не встала на захист української мови. Таке не прощається і не забувається :cry: :cry: ГАНЬБА КОЖНОМУ ДЕПУТАТУ - МАЛОРОСУ. :sigh: