реклама

реклама

Сьогодні о 03.47 двома цеглинами розбили вікна громадської приймальні Партії регіонів, що знаходиться за адресою бул. Шевченка, 200/1. Про це повідомили читачі «Прочерку».


Про факт спрацювання сигналізації розповів «Прочерку» черговий охоронної компанії «Явір-2000».

Підтвердила цю інформацію і начальник сектору зв’язків із громадськістю УМВС України в Черкаській області Наталія Таран:

– Наші працівники виїхали на місце події, зафіксували цей факт. Наразі триває перевірка, – зазначила Наталія Георгіївна.


Працівник громадської приймальні, яка відмовилась представитися, намагалася перешкодити журналісту сфотографувати пошкоджені вікна приміщення, порадивши писати про клумби біля мерії.

реклама

Коментарі  

 
+3 #17 Оксана Колісник 07.07.2012 22:32
Цитую Мещанка:
Все, что быд..о и умеет - стекла разбивать!
Оце ось вже й "аристократія" вигулькнула. Ти ба?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #16 Марія 07.07.2012 02:44
Г....... їм, регіоналам. треба вже цеглою бить.Може порозумнішають, д.....ли.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #15 Черкащанин 06.07.2012 17:17
Цитую КС:
Це напевно останній аргумент.

Це лише початок!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #14 федор припципиальный 06.07.2012 17:08
регионалы провокаторы сами и разбили а свалят на оппозицию бандитский прием
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #13 Крук 06.07.2012 16:45
Цитую Гость:
Его интересует украинская мова? Его волнует личный рейтинг. С таким рейтингом, он может не попасть снова в дармоеды на новых выборах.

Думаю, що таке твердження можна рівно віднести до всіх політиків, котрі в'ються навколо підтримки чи спротиву "мовному" закону.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #12 Гость 06.07.2012 10:46
Когда Украина(народ) поймет, что такое хорошо и что такое плохо. Все баррикады на Украине это заказные действия не народа, а политиков. Им на народ плевать, им главное, личная нажива. В мутной воде легче ловить. Почему Литвин подает в отставку? Его интересует украинская мова? Его волнует личный рейтинг. С таким рейтингом, он может не попасть снова в дармоеды на новых выборах.Что делать - выбрать красивый ход, а внешне какой заботливый.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #11 КС 06.07.2012 10:23
Це напевно останній аргумент.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-20 #10 Мещанка 06.07.2012 09:41
Все, что быд..о и умеет - стекла разбивать!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #9 бомба 06.07.2012 08:09
Це люди не знають як вдячність свою правлячій партії показати
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #8 Wertuu 06.07.2012 04:09
То такий офіс,як ПР - партія.
Там життя,як у гробу.
Ніхто не заходить і не виходить.
Лише розмальовано символікою ПР*****.
Всенародна скоріше мертва ніж жива.
Понти,панове-понти$$$$