реклама

реклама

d194_1ДТП за участі народної депутатки Любові Шпак сталося 7 вересня 2020 року. Оскільки закінчився термін притягнення до відповідальності, черкащанку не каратимуть.

Постанова опублікована в Єдиному державному реєстрі судових рішень, пише 18000

 Любов Шпак потрапила в ДТП близько 14:00 в Києві на вулиці Садовій. Жінка керувала автомобілем марки “BMW”. Не дотримавшись безпечного бокового інтервалу, в’їхала в будівлю.

У результаті дорожньо-транспортної події автомобілі отримали механічні пошкодження.

Відповідальність за вказане адміністративне правопорушення передбачена за ст. 124 КУпАП. Однак Печерський районний суд міста Києва постановив закрити провадження за закінченням терміну притягнення до адміністративної відповідальності.

Додамо, раніше депутатка вже потрапляла в ДТП. Опісля довго лікувалася й не відвідувала засідання ВРУ.

реклама

Коментарі  

 
+3 #14 Перехожий 28.01.2021 06:06
Бог тройцю любить...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Комунальник 27.01.2021 23:15
Цитую Я черкащанин:
Цитую Комунальник:
Злі ви усі. Це вона понизила тарифи у лютому.
А так би загібалися під порошенківським и тарифами. А ця команда обіцяла їх зробити і зробить! І вже у лютому знизить тарифи 8)

Я сподіваюся, це був сарказм.

:lol: :lol: :lol:
А ви могли у те повірити? :cry: :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #12 Я черкащанин 27.01.2021 22:48
Цитую Комунальник:
Злі ви усі. Це вона понизила тарифи у лютому.
А так би загібалися під порошенківським и тарифами. А ця команда обіцяла їх зробити і зробить! І вже у лютому знизить тарифи 8)

Я сподіваюся, це був сарказм.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #11 Комунальник 27.01.2021 21:15
Злі ви усі. Це вона понизила тарифи у лютому.
А так би загібалися під порошенківським и тарифами. А ця команда обіцяла їх зробити і зробить! І вже у лютому знизить тарифи 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Мало того 27.01.2021 11:08
Додамо, раніше депутатка вже потрапляла в ДТП. Опісля довго лікувалася й не відвідувала засідання

мало того, через ніби то "неуважне ставлення" до лікування шанованого Народного депутата було звільнено декілька лікарів з обласної лікарні
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #9 Келдиш 27.01.2021 09:51
сталося 7 вересня 2020 року. Оскільки закінчився термін притягнення до відповідальност і, черкащанку не каратимуть.

Так треба покарати тих, хто умисно заволокітив справу та не покарав рецидивістку-ДТПешніцу.
Хіба це не корупція, що навіть тут схиляла від штрафу?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #8 юра 27.01.2021 09:37
немцы в таких случаях отправляют водителей на идиотен тест, для проверки умственных способностей водителя... :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 СОЛДАТ 26.01.2021 23:00
Цитую Вьехать в зад:
Это норма для корабельных сосен.

А подставить - святая обязанность!!!! :D :D :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #6 73% 26.01.2021 19:19
Нарід,ви кого вибрали?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #5 Бувший 26.01.2021 17:41
Навибирали корабельних сосен, що правила руху не знають. Виступи в Раді компенсує виступами на дорогах