реклама
Sucurity Police

реклама

Очільник Черкаської ОДА Олександр Скічко у своєму фейсбуці висловився щодо стану громадського транспорту у Черкасах.

157760810_10224606293161471_8248357290611616762_o

«Хочу сьогодні з вами поговорити про громадський транспорт. Відверто, його стан у Черкасах бажає кращого.

Наразі в нашого комунального підприємства – 100 тролейбусів, які є дотаційними. Вік 70 % автопарку – майже 40 років. Сьогодні він гостро потребує заміни цих тролейбусів, а також у цілому розширення мережі.

В Україні є хороші приклади – приміром, Маріуполя, де громадський транспорт майже на 80% комунальний. За останні роки місто завдяки, зокрема, кредитам ЄБРР, оновило парк тролейбусів, закупило електробуси, облаштувало зупинки, встановило валідатори для електронних квитків, GPS-трекери, які дозволяють моніторити кількість перевезень. Враховуються і потреби інклюзивності.

І ми маємо рухатися в цьому напрямі, орієнтуючись у першу чергу на комфорт і безпеку здоров’я жителів та гостей Черкащини.

Я в свою чергу як очільник області готовий посприяти в процедурних питаннях і допомогти Черкасам в отриманні нового громадського транспорту», – пише Олександр Скічко.

реклама

Коментарі  

 
+4 #10 Сидоров 08.03.2021 06:35
Благі наміри скічка. Але Бондаренку вони ні до чого. Він різко проти. Бо ніц в кишеню не приносить. Це ж все треба робити для Міста без свого інтересу. А воно ж не цікаво.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #9 Ігорь 07.03.2021 14:51
Доброго дня.Хочю задати питання
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #8 МІСЦЕВИЙ 07.03.2021 14:38
Треба працювати а не "готовий посприяти"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 Хтозна 07.03.2021 12:52
А де нові траліки
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 ЮЗР 07.03.2021 12:23
Одно лишь ляля и тополя,а в Аеропорту 8) ни*уя
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 Как мало 07.03.2021 11:53
он заметил... Получается, что все хорошо, вот только транспорт :-* бажає кращого. На вопросы надо смотреть шырше, а с людЯми надо помягче... :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #4 Антон 07.03.2021 11:20
Цитую Степанич:
І шо нам на такі ініціативи Скічка скаже Толя Бондаренко?
Чи йому до одного місця наші тролейбуси?

Йому і Скічко, і черкащани до одного місця. Але повний портхфель грошей- і Толя увесь ваш!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #3 Антон 07.03.2021 11:15
Як електротранспор т може бути дотаційним якщо маршрути -прибуткові? Це перше. А навіть якщо транспортна сфера затратна (як і медицина, освіта, армія...) то що, хтось готовий відмовитись від стратегічних положень?
Найперші на скорочення- це керманичі що наживаються на цих галузях.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #2 Степанич 06.03.2021 22:37
І шо нам на такі ініціативи Скічка скаже Толя Бондаренко?
Чи йому до одного місця наші тролейбуси?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #1 Стан очільників області 06.03.2021 20:21
Вже давно ще гірше стану громадського транспорту і також бажає кращого. Чи готовий посприяти в процедурних питаннях і допомогти Черкасам в отриманні дійсного голови ОДА, а не випускників Трусикавецькіх курсів?