реклама

реклама

На адресу облдержадміністрації надійшов лист від вчительки-пенсіонерки Євдокії Мельник. Як інформує прес-служба облдержадміністрації, у  ньому авторка звертається безпосередньо до очільника області, Героя України Сергія Тулуба.

«Я вчителька-пенсіонерка із с. Мала Маньківка Маньківського району. Це глибинка. Але і тут ми Вас бачимо і чуємо по обласному телебаченню та радіо.

А ось 19 липня на місцевому телеканалі «Жасмін» транслювався репортаж про свято першого снопа, в якому Ви брали участь. Я дивилась його тричі, із захопленням спостерігаючи, як Ви вправно косили хлібну ниву. Це свідчить про Ваше шанобливе ставлення до хліборобів та їх нелегкої праці.

Для нас, селян, дуже важливим є збереження народних звичаїв і традицій. Приємно, що наш Президент В.Ф. Янукович добре володіє українською мовою.

Радісно від того, що Ви, Сергію Борисовичу, також цінуєте рідну мову. Відчувається – як керівник, Ви знаєте потреби людей і вживаєте необхідних дій для розвитку Черкащини.

Низький уклін Вам і щира вдячність за все.

Хай великими успіхами увінчається Ваша праця та ніколи не підводить здоров’я! Дай Боже Вам сили і наснаги нести цю важку ношу відповідальності керівництва областю! А з Вами вистоїмо і ми.

З повагою і найкращими побажаннями, Євдокія Мельник».

реклама

Коментарі  

 
0 #18 Марія 01.08.2012 18:04
Смішно. Що тільки не придумаєш заради слави.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #17 Ніна 01.08.2012 18:03
На біг борд того листа! З фотографією вчительки енсіонерки і тулуба.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #16 Борис 01.08.2012 12:38
Тема для нового білборда-Дуня і Сірожа.Найбільше поставити в Малій Маньківці.На Жасміні нову передачу - ток-шоу.Ведуча - знову Дуня.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #15 Валентина 31.07.2012 18:20
Цитую В гостях у казки:
Шановна Євдокіє Іванівно! На Ваше та сергія Борисовича прохання телесюжет про його косіння хлібної ниви буде повторюватися на телеканалі "Жасмін" 5 разів на день - кожного дня, окрім понеділка. Останній показ заплановано на 28 жовтня. Так само, як і Ви, ми широ раді тому, що людина з посвідченням президента України і паспортом громадянина України таки вивчила державну мову, не зважаючи на проіскі крівосісів, козлов, коториє мєшают жить та інших шльопперів. Як сказав хтось із поетів (чи Аннна Ахмєтова чи Гулак-Артьомовський) : "Слазьтє, прієхалі". Чекаємо нових Ваших листів. З повагою, ТБ "Жасмін" і прес-служба ОДА "Алладін".

Супер! Аплодирую!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #14 Марго 31.07.2012 16:56
Прес-службі губернатора пророблено - хто не прийде, з глузду з'їжджає. Бо це, дорогенькі, не піар, це підстава...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #13 Рефері 31.07.2012 16:26
Цитую В гостях у казки:
Шановна Євдокіє Іванівно! На Ваше та сергія Борисовича прохання телесюжет про його косіння хлібної ниви буде повторюватися на телеканалі "Жасмін" 5 разів на день - кожного дня, окрім понеділка. Останній показ заплановано на 28 жовтня. Так само, як і Ви, ми широ раді тому, що людина з посвідченням президента України і паспортом громадянина України таки вивчила державну мову, не зважаючи на проіскі крівосісів, козлов, коториє мєшают жить та інших шльопперів. Як сказав хтось із поетів (чи Аннна Ахмєтова чи Гулак-Артьомовський) : "Слазьтє, прієхалі". Чекаємо нових Ваших листів. З повагою, ТБ "Жасмін" і прес-служба ОДА "Алладін".

:-) :-) :-) Найвеселіший коментар дня!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #12 В гостях у казки 31.07.2012 16:15
Шановна Євдокіє Іванівно! На Ваше та сергія Борисовича прохання телесюжет про його косіння хлібної ниви буде повторюватися на телеканалі "Жасмін" 5 разів на день - кожного дня, окрім понеділка. Останній показ заплановано на 28 жовтня. Так само, як і Ви, ми широ раді тому, що людина з посвідченням президента України і паспортом громадянина України таки вивчила державну мову, не зважаючи на проіскі крівосісів, козлов, коториє мєшают жить та інших шльопперів. Як сказав хтось із поетів (чи Аннна Ахмєтова чи Гулак-Артьомовський) : "Слазьтє, прієхалі". Чекаємо нових Ваших листів. З повагою, ТБ "Жасмін" і прес-служба ОДА "Алладін".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Зви Сало 31.07.2012 16:02
Цитую Оксана Фігура:
Тулуб, як справжній мужчина і джентльмен, повинен з Євдокією одружитися.


Я заради такого навіть згадаю як грати вальс Мандельштама (насправді Мендельсона, але рєгіоналам байдуже :lol: )
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 Вадим 31.07.2012 10:39
Пиар отдел веселится :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #9 Оксана Фігура 31.07.2012 10:17
Тулуб, як справжній мужчина і джентльмен, повинен з Євдокією одружитися.