реклама

реклама

Заступник обласного виборчого штабу Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Наталія Старікова учора на прес-конференції прокоментувала затвердження кандидатів, які ітимуть на вибори по мажоритарці. За її словами, усі вони гідно представлятимуть Черкащину. Так, стосовно Анатолія Бондаренка, то він, за її словами, «дуже потужний кандидат».

– Ми з ним познайомилися ще рік тому і ви знаєте, де. На сесіях, на круглих столах, де об’єднана опозиція висувала альтернативні проекти… А Булатецького я побачила на сесіях міської ради, куди я теж ходила дивитися на своїх депутатів, які працювали зі мною в організації. Нагадаю, що вони виключені з фракції. І  мабуть, своєчасно виключені. Тому що я бачила тільки Булатецького, який виступав. Я не бачила нікого. Всі мовчали, пригнувши голови. Тому що є власний бізнес і тому що так говорить мер… Коли я стояла біля міської ради разом з працівниками пологового будинку, які зверталися в громадську приймальню, небагато депутатів стояли разом. Навіть мої однопартійці соромилися і обходили стороною… – прокоментувала Наталія Старікова.

Також вона з позитивного боку охарактеризувала ще одного кандидата по Уманському округу – свого однопартійця Максима Полякова. До нього в керівника обласного «Фронту змін» зауважень нема.

реклама

Коментарі  

 
+2 #14 Уловки были и будут? 05.08.2012 22:44
Сплошные уловки. даже еще толком не дойдя до власти,
Політрада партії «Фронт Змін» одностайно підтримала позицію лідера партії Арсенія Яценюка про непідтримку в другому турі виборів Президента України жодного з кандидатів і закликала виборців, які віддали свої голоси за Арсенія Яценюка, проголосувати у другому турі проти всіх.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #13 Мілківей 01.08.2012 20:58
Цитую Хто прийшов:
Смішно дивитись на 52-х річну тьтою, яка надумала займатися політикою :P . 20 років Україна її не цікавила - НАВІТЬ МОВИ УКРАЇНСЬКОЇ НЕ ВИВЧИЛА. :roll: Будувала молочний бізнес, який плате ій чималеньку зарплату,утриму є автомобіль, водія, партійний офіс. За чималі відкати з молокозаводу в казну опозиції пані Старікову взяли в партійний список. :zzz А ми купуємо в магазинах молоко по 8 гривень :lol: :D :lol: :D

А вони обєм замінили на вагуі проплачуємо її ігри в демократію.Гарно коровка нас кормить майбутнім
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #12 Віктор Б 01.08.2012 18:09
Типова власниця партійного бренду: вирішує - кого брати в депутати, кого виключати. Психологія політика брежнєвських часів - до чого тут "Фронт змін" і про яку демократію йде мова?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 Хто прийшов 01.08.2012 18:04
Смішно дивитись на 52-х річну тьтою, яка надумала займатися політикою :P . 20 років Україна її не цікавила - НАВІТЬ МОВИ УКРАЇНСЬКОЇ НЕ ВИВЧИЛА. :roll: Будувала молочний бізнес, який плате ій чималеньку зарплату,утриму є автомобіль, водія, партійний офіс. За чималі відкати з молокозаводу в казну опозиції пані Старікову взяли в партійний список. :zzz А ми купуємо в магазинах молоко по 8 гривень :lol: :D :lol: :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 патріот 01.08.2012 17:09
Цитую Vesna:
Цитую ложка:
А КАК ВАМ ГРЕСЬ?


Володимир Гресь - дуже порядна і чесна людина. В часи свого головування в облраді багато зробив для Черкащини, добивався грантів на розвиток області. От тільки не кричав про свої добрі справи на кожному кроці, хоча варто було б.


не смішіть людей..........
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #9 Драбічанка 01.08.2012 16:51
Була на зустрічі з Гресем. Такім вірити можна. Простий. Спокійний. Врівноважений.Буду голосувати за Греся.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #8 Ніна 01.08.2012 16:47
А мені Гресь подобається. Таким людям місце в парламенті. Побажаю тільки удачі, а людям мати голову на плечах, щоб думали, за кого голосувати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #7 Марія 01.08.2012 16:45
Цитую ложка:
А КАК ВАМ ГРЕСЬ?

Дай Бог, щоб такі як Гресь пройшли. Стільки він допомагав і допомагає людям. Він ніколи не стане тушкою.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Бизнес вумен, 01.08.2012 16:24
Цитую Яка ціна?:
Цитую Ворона ворону.:
Наталія Старікова з З 2011 займає посаду Радника зі стратегічних питань Групи Компаній «Формула смаку».

Це в цій формулі батон 3-75, а в АТБ 3-20. Як вона любить пролетариат???

Сплошные уловки. даже еще толком не дойдя до власти, в пылу борьбы за место на солнышке, любой политик напрочь забыла и не вспоминает о народе.так иногда лишь для красного словца в прениях, да выступлениях..и по фиг, что пока она еще идет и будет идти к своей власти по человеческим головам, свернул их множество-это не омрачат его светлого и заветного пути к цели.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #5 Vesna 01.08.2012 12:56
Цитую ложка:
А КАК ВАМ ГРЕСЬ?


Володимир Гресь - дуже порядна і чесна людина. В часи свого головування в облраді багато зробив для Черкащини, добивався грантів на розвиток області. От тільки не кричав про свої добрі справи на кожному кроці, хоча варто було б.