реклама
Sucurity Police

реклама

У Черкасах підняли тарифи на тепло як для населення, так і для комерційних установ, які користуються послугами комунального підприємства «Черкаситеплокомуненерго». Відповідне рішення ухвалили на виконкомі Черкаської міської ради 28 вересня.

101df882b1bb9007

Про це повідомляє Суспільне.

Керівник КП «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась пояснив, що без підняття тарифу на тепло пройти опалювальний сезон неможливо: без підняття тарифу неможливо буде пройти весь опалювальний сезон, адже «Нафтогаз» різко змінив підходи до оплати природного газу. «Інших варіантів обійти цю ситуацію немає, врятувати опалювальний сезон можливо тільки підвищенням тарифів», — додав Карась.

Керівниця департаменту економіки та розвитку Ірини Удод зазначила, що для населення платіжки збільшаться близько на 200 гривень.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #17 ЮЗР 29.09.2021 14:06
Дослужились 8) ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #16 ооо 29.09.2021 08:27
Классное фото!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #15 добра новина 28.09.2021 15:16
О це дуже добра новина,бо хто не може платити той вимре,а хто може( це такi як ми)той буде дуже жирувати а не гризти дерева як уся шароварна кодла.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 Край Тараса і Богдана 28.09.2021 13:59
Став раєм для ... та "Богдана".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #13 Сидоров. 28.09.2021 13:48
Але ж найвеличніший купив собі голоси на виборах тим , що обіцяв знизити тарифи. А тепер піднімає. Він повинен відповісти за цю підлу брехню і піти добровільно з посади.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #12 Почалося 28.09.2021 13:43
ВП "Черкаська ТЕЦ" ПРАТ "Черкаське хімволокно" подало на розгляд та встановлення розрахунки нових тарифів на теплову енергію до виконавчого комітету Черкаської міської ради 21 вересня.
Як повідомляють, зміна тарифів обумовлена зміною окремих його складових, а саме:
- вартості палива (зміна ціни газу),
- розміру мінімальної заробітної плати,
- зміни тарифу на транспортування мережами КПТМ "Черкаситеплоком уненерго" ЧМР,
- зміною ставки екологічного податку,
- зміною цін на послуги та матеріали пов’язані з інфляцією,
- включенням витрат на інвестиційну програму (встановлення лічильників)
- та інше.

Виясняється що інфляція для ТЕЦ це поважна причина для підвищення ціни, а інфляція для громадян це як бутерброд з чорною ікрою. Забули ще дописати в обгрунтування підвищення тарифу таке як висока цінна на олію, яйця та гречану крупу з цукром. Можна ще оцінити кисень, який потрібен для згорання вугілля.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #11 Це дуже добре 28.09.2021 13:10
Не вірю , що на 200 грн , сподіваюся , що реально буде на 1200 грн , щоб всі любителі серіалів та клоунів , всі 73 % ... , сповна відчули на собі " кінець епохи бідності " !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #10 vv 28.09.2021 12:58
Клятий барига, майже 3 роки як не при владі, а все ще гадить простому наріду! :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+31 #9 Нарешті на людей попрац 28.09.2021 12:13
Нарешті запустили карася у ставок з макухою
10 січня 2020
Попри сподівання містян у січні черкащани не отримають “знижених” платіжок за теплопостачання . Нагадаємо на засіданні міськради що відбулося у грудні 2019 мер Черкас А.Бондаренко заявляв що вже у січні містяни отримають знижені платіжки за тепло. Усе завдяки тому що 24 грудня Кабмін у зв’язку із зміною ціни природного газу ДАВ МОЖЛИВІСТЬ теплогенеруючим підприємствам ЗНИЖУВАТИ тарифи залежно від ринкових цін на газ
У 124 містах України КРІМ !! ЧЕРКАС !! здійснили перерахунок 131 підприємство теплокомуненерг о. Платіжки на тепло та гарячу воду для громадян знижено до 30%.
А що Черкаси? Черкаси? Але за даними що є в департаменті ЖКК ані ТЕЦ ані “Черкаситеплоко муненерг о” не подали документів на зниження тарифу за тепло
20 листопада 2019
Павло Карась сьогодні презентував роботу підприємства наголосивши що це одне з небагатьох комунальних підприємств в сфері теплопостачання яке є прибутковим
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #8 юра 28.09.2021 11:44
Так куди подівся край Тараса і Богдана, який буде чинити спротив? Там де бабки у толі все тіп топ :D :lol: