реклама

реклама

Засідання кризового штабу проходить в «Черкаситеплокомуненерго», бо мер Черкас Анатолій Бондаренко вчора не підписав рішення виконкому про підвищення тарифів, тепер робота в таких умовах підприємства неможлива і тут говорять про кризу.

242840819_578767483270367_1223574935616729944_n

– Великі суми різниці в тарифах не дають можливості підприємству вижити. Направлені листи у всі структури! Запас не дає можливості протриматися підприємству і до нового року. Зараз переходимо на 4-денний графік роботи. Але не виключений і триденний, – каже Павло Карась, директор підприємства.

Тож КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» направляє лист власнику, тобто міськраді, про виділення різниці в тарифах.

На засіданні звучить пропозиція – вимкнути гарячу воду, адже це економія до 30 млн грн. Це також хоче підприємство запропонувати місту. А також обговорюється можливість скорочень на підприємстві, крім операторів котелень і аварійно-диспетчерських служб.

Деталі на сайті «Прочерк» згодом.

реклама

Коментарі  

 
+1 #9 N 30.09.2021 10:47
До речі.... Тец працює на вугіллі. Тому і ціна в два рази практично дешевша за тепло, що виробляють котельні на газу. То може є сенс зараз зайнятися газозаміщенням? Але ТЕЦ варто вжити заходи з доведення викидів до екологічних норм.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 N 30.09.2021 10:45
Цитую Максим:
У него постоянно только что то не так сразу сокращение и угрозы всем
Погоджуюся з вами на всі 100 відсотків. відвертий шантаж та тиск на населення та міськраду.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 N 30.09.2021 10:43
....25 грн це ціна на спот ринку, що жодним чином не впливає на вартість тепла для населення - газ для населення законтрактовано і він до кінця сезону коштуватиме 7.42 грн. ....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Перехожий 29.09.2021 21:04
Цитую НКРЕКП:
Директор підприємства свідомо вводить містян та владу, в особі міського голови, в оману. Газ для населення на оплювальний період 2021-2022рр постачається за ціною 7,42грн. Цього достатньо для того, щоб розпочати опалювальний сезон і якісно його провести. Інша справа Карась не уклав контракт на постачання газу для потреб населення та продовжує шантажувати 300-т тисячне місто. Час для звільнення... - настав! Він не переймається проблемами мешканців міста та рунує унікальне підприємство. Висновки буде зроблено.

Не знаю як там по 7,42 грн. Але сьогодні ввечері на новинах 1+1 показали керівника однієї із територіальних громад, який заявив, що на торгах немає пропозицій газу навіть по 20 грн, але коли з'явилася пропозиція по 35 грн. вони відмовилися самі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 ЮЗР 29.09.2021 15:04
Я за ТЕЦ что б был в ЮЗР 8) ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 Руслана 29.09.2021 13:14
смішно про гарячу воду. Я майже кожен день бачу, як сантехніки виходять з підвалу (за останні 2 тижні). Води гарячої стабільно немає вранці. Особливо в дні, коли передаються показники та коли треба платити (з 1-8 числа та з 25 до кінця місяця). Та якщо чесно, вона давно вже не гаряча - трубу ("рушникосушка") можна тримати рукою.
П.С.: в мене бойлер. Мені не хочеться платити 95 гривень за тепленьку водичку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #3 Ольга 29.09.2021 12:42
Каким образом выключив горячую воду можно секономить? Когда включат отопления а это чере 2-3 недели смысла не будет ведь воду греет теплоноситель а теплоноситель это отпление
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #2 Максим 29.09.2021 12:29
У него постоянно только что то не так сразу сокращение и угрозы всем
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #1 НКРЕКП 29.09.2021 11:40
Директор підприємства свідомо вводить містян та владу, в особі міського голови, в оману. Газ для населення на оплювальний період 2021-2022рр постачається за ціною 7,42грн. Цього достатньо для того, щоб розпочати опалювальний сезон і якісно його провести. Інша справа Карась не уклав контракт на постачання газу для потреб населення та продовжує шантажувати 300-т тисячне місто. Час для звільнення... - настав! Він не переймається проблемами мешканців міста та рунує унікальне підприємство. Висновки буде зроблено.