реклама

реклама

Мешканці черкаського гуртожитку за адресою: вулиця Чорновола, 164/1, яких виселяють через «небезпечний стан будівлі», прийшли до облдержадміністрації з вимогою вжити заходів, щоб вони не залишилися без житла.

1632992307457

У цьому гуртожитку мешкають 128 людей, з них – 35 дітей.

Нагадаємо, фахівці ДСНС встановили, що в будинку жити небезпечно, і суд вирішив виселити звідти мешканців.

– Вся ситуація надумана, – наголосив житель гуртожитку Тарас Бадьор. – Жодної аварійної ситуації в будинку немає. Рятувальників, які проводили перевірку, запросив директор Багатопрофільного центру і зроби усе, щоб будівлю визнали «небезпечною». Зокрема спеціально прибрали засоби пожежогасіння.

За словами Тараса Бадьора, до мешканців із пропозицією допомогти з усуненням недоліків ніхто не звертався. Натомість вони цілком могли своїм коштом полагодити електропроводку і протипожежну систему.

До учасників акції вийшов заступник голови ОДА Віктор Гусак.

1632992717036

Учасники акції передали Віктору Гусаку своє звернення, а також повідомили, що на рішення суду про примусове виселення подано апеляцію.

Завтра о 10 годині ранку у заступника голови ОДА Віктора Гусака відбудеться нарада за участю представників мешканців гуртожитку, очільника Багатопрофільного центру Станіслава Кошолапа і представників ДСНС, а також громадськості.

реклама

Коментарі  

 
+4 #11 Віталій 30.09.2021 20:34
... та ... давно пора ...за вкрадені 17млн. грн.з державного фонду,які виділялися на потреби профтехосвіти. А відкриті кримінальні справи проти ... досих пір пиляться в кабінетах прокуратури та чекають терміну давності щоб закрити,а дані особи продовжують створювати корупційні схеми.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #10 Наталя 30.09.2021 16:58
Шановна,какбы,Л ариса,не зная ситуации,не пишите отсебячены!Вы,н аверное,сильно заинтересованы( вернее вас заинтересовали Кошолапы и Данилевские?),так вот,чтобы вы понимали,что у людей,проживающ их в этом общежитии(10,20 и больше лет),законная прописка и ордера,они влаживали и влаживают постоянно деньги и квартир не требуют,хотят остаться.Интересно было бы понаблюдять за вашими действиями,окаж ись вы в таком положении.И,ещё,вы,со своими отрицательными комментами,прох одите мимо,пожалуйста !Противно думать,что есть подобные вам,которые против народа,а на стороне беззакония.Будьте добрее,может помощь,когда-нибудь,и вам понадобится...подумайте над этим.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Что же за всем этим будет 30.09.2021 16:13
- А будет разбор
- Будет разбор, вы считаете?
- Да, я считаю.
В результате которого найдут всех жильцов дававших в лапу за поселение и по 7k за комнату и примерно посудят черкасским судом! А шоб другим неповадно было, честнейших, Честнейших руководителей под монастырь подводить, искусив этих агнецов, аки дьяволы, деньгами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #8 Коваль 30.09.2021 15:58
Цитую RUSLAN:
Там серед мешканців гуртожитку є і учасники бойових дій, їх куди виселять - на лінію фронту?!!

Нехай поговорять з Кошолапом по чоловічому
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 Олеся 30.09.2021 15:39
Мешканці живуть на цілком законних правах- є договора про найм житлового приміщення,які видавало училище,сплачен і рахунки за комунальні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #6 Тетяна 30.09.2021 15:37
Цитую Лариса:
Вони знали , що там живуть на "птичих" правах.Думали може пронесе? Тим паче, що гуртожиток учнівський, так що тепер безкоштовно за рахунок міського бюджету виділятьїм квартири?

А нічого що нам видали ордери, що ми платили комунальні, ремонти робили мы мешканці а не керівництво, а учнів уже років три там немає. Шановна незнаю и ситуації мабуть нетреба коментувати.
Ь
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 RUSLAN 30.09.2021 15:14
Там серед мешканців гуртожитку є і учасники бойових дій, їх куди виселять - на лінію фронту?!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #4 Коваль 30.09.2021 14:08
Цитую Лариса:
Вони знали , що там живуть на "птичих" правах.Думали може пронесе? Тим паче, що гуртожиток учнівський, так що тепер безкоштовно за рахунок міського бюджету виділятьїм квартири?
А те, що останні директори вселяли туди людей за чималі хабарі і навіть продавали кімнати наївним по 7 тис доларів-це вам відомо? А тепер і цей хоче баришів, тому й знайшов варіант.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #3 Лариса 30.09.2021 13:16
Вони знали , що там живуть на "птичих" правах.Думали може пронесе? Тим паче, що гуртожиток учнівський, так що тепер безкоштовно за рахунок міського бюджету виділятьїм квартири?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #2 Коваль 30.09.2021 12:32
Тільки так можна зупинити цього горе- рукойводітєля Кошолопа, який хоче схопити ласий шмат разом з Данилевським. Успіху людям!