реклама

реклама

Антон Яценко коло власного Бентлі (фото - ресурс Таблоїд)

Антон Яценко коло власного Бентлі (фото - ресурс Таблоїд)

Народний депутат від Партії регіонів і кандидат у депутати Антон Яценко, перебуваючи в нетверезому стані, спричинив ДТП, в якому загинула людина.

 Про це повідомив у ніч на неділю на своій сторінці у мережі Фейсбук журналіст Артем Шевченко з посиланням на джерела з центрального апарату МВС.

За його інформацією, ДТП сталася вночі під містом Умань. Яценко, перебуваючи за кермом Мерседеса ML500, врізався в автомобіль Деу Nexia, в якому загинула одна людина.

Джерело повідомляє, що депутат Яценко перебував у стані алкогольного сп'яніння.

Факт автокатастрофи за участі депутата підтверджує онлайн-ресурс progolovne.ck.ua.

"Щойно в ДТП потрапив кандидат в народні депутати по уманському округу Антон Яценко. Його джип "Мерседес GL500" на великій швидкості вщент розбив "Деу-нексію" за 5 км від Умані. Очевидці стверджують, що після цього нетверезий Яценко знімав із своєї машини номери. У "Деу", кажуть, ніхто не вижив", - пише видання.

Видання «Українська правда» наголошує, що Яценко відомий як "батько тендерної мафії", чиї структури збагатилися на корупційних схемах держзакупівель у 2006-2008 роках.

Тоді Яценко був депутатом БЮТ, а в березні 2011 року перейшов до фракції Партії регіонів.

На цих виборах Яценко висунутий Партією регіонів за мажоритарним округом №200 у Черкаській області з центром в місті Умань.

реклама

Коментарі  

 
-1 #14 Танк 03.09.2012 14:13
Не ліпіть все в одну купу. До чого тут Бондаренко ? Ніякого відношення до Яценка він не має і сприяти нічому не може. Та й округ зовсім інший. Винний Яценко, чи ні, але його рейтингу капець...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 Печально 02.09.2012 16:53
И это хочет опять в депутаты?Не знаю,кем должен быть человек,который за него захочет проголосовать...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #12 Полішинель 02.09.2012 15:17
Уже есть официальное сообщение, что там была машина его жены. УМВД засекретило всю информацию
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-17 #11 анатолій 02.09.2012 14:53
народе, що ж ти такий ненависний! опозиція вдається до свого звичного брудного методу паплюжити всіх! як це низько! а ми з вами ще й обговорюємо цю брехню! жах! що з нами буде далі!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #10 Sunny 02.09.2012 14:14
:-x Тепер ясно,чому Антон так хоче до Ради.Треба мандат,прикрити свої грішки.
Багато їх в нього,якщо так серйозно за діло взявся. :-x І друзів своїх на округ привів(Костенка та Румика,щоб зробити вигляд,типу боротьба між ними.І через них з Анатолієм Бондаренком домовився,щоб той посприяв перемозі на 200-му окрузі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #9 Правдоруб 02.09.2012 13:41
Или его там не было или это был не он или нексиа виновата но только не яценко. В нашем госудрстве человек имеющий 100 лимонов баксов ,а у яценка их гораздо больше, имеет право убивать всех кто зарабатывает до 5 000 гривен зарплаты любым удобным для него способом и безнаказанно. Мы уже сотени раз видели как детишки нонешних патрициев давили плебеев на своих мерсах и бентли и спокойно себе дальше живут бухают катаются и ни вчем себе не отказуют. И этот случай не станет исключением , не при этой власти по крайней мере.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #8 Полішинель 02.09.2012 13:35
У всех тушек совесть не чиста!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #7 Porosenok Petr 02.09.2012 13:32
Если его выберут то это будет приговор народу, значит заслуживает такой власти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-17 #6 злоба 02.09.2012 13:19
Зачорований округ. Антон, тримайся. Ти гідний перемоги.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #5 Жах 02.09.2012 12:00
Таких "тв...юк", як Яценко потрібно висилати з країни,щоб не псували враження людей про Україну та політиків.