реклама

реклама

 Прес-служба народного депутата України, кандидата у нардепи по Уманському 200-му округу Антона Яценка заперечує інформацію про причетність нардепа до ДТП, що сталося у суботу ввечері під Уманню.

Фото Уманського ДТП очевидців події

Фото Уманського ДТП очевидців події


Антон Яценко не є учасником вказаного ДТП, не є свідком вказаного ДТП та не має до нього жодного відношення, йдеться в повідомленні прес-служби депутата.

За фактом поширення неправдивої інформації у пресі про ДТП та учасників цієї пригоди, готуються позови до суду.

Антон Яценко, як кандидат у народні депутати України офіційно звертається до своїх опонентів з проханням не використовувати у передвиборчій компанії брудні політичні технології та «чорний PR».

Як раніше повідомляли ЗМІ, Антон Яценко під час цього ДТП перебував за кермом автомобіля та був у нетверезому стані. Також повідомлялося про те, що у автокатастрофі загинула людина.

Зокрема, факт автокатастрофи за участі депутата підтверджує онлайн-ресурс progolovne.ck.ua.

"Щойно в ДТП потрапив кандидат в народні депутати по уманському округу Антон Яценко. Його джип "Мерседес GL500" на великій швидкості вщент розбив "Деу-нексію" за 5 км від Умані. Очевидці стверджують, що після цього нетверезий Яценко знімав із своєї машини номери. У "Деу", кажуть, ніхто не вижив", - пише видання.

Як видно з фото, зробленого очевидцями ДТП, один з автомобілів дійсно без номерів...

Як видно з фото, зробленого очевидцями ДТП, один з автомобілів дійсно без номерів...


реклама

Коментарі  

 
+3 #16 Стриманий 03.09.2012 16:38
Мене в цій ситуації обурює позиція представників МВС. Адже загиблий, судячи з матеріалів - їх колега. То де ж корпоративний дух або просто солідарність?? Чи за влади макєдонців ціна людського життя - лише сухий рядок у рапорті??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #15 Ужасть 03.09.2012 12:20
Как бы там ни было...
Но, ставки А.Яценка упадут процентов на 30.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #14 Борис 03.09.2012 11:20
Зверніть увагу на фото-джип на зустрічній,і сліди тормоза також зліва!!!Чи я не правий?Докажіть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Василь 03.09.2012 10:40
Був позавчора в Умані - на кожному кутку його пархата ........а з "смотрящім" поруч. Здається в українського народу принципових людей не залишилося. Всі готові продастися за шматок маци з барського столу, а якщо пощастить - то за 30 срібляників.

Шановні батьки! Навчайте своїх дітей - продавати свої переконання і бути безпринципним - це прямий шлях до кріпосного права. Істина, що всі їхні передвиборчі подаяння вертаються їм в 10-100 кратному розмірі вже скільки разів підтверджувалас я...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 антоша 02.09.2012 22:06
Что очевидно что Антошке хана - в смысле в качестве кандидата. Кто там остается ? Печально известный отец Румика и дружок губского - Костенко? Или то еще7
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 Валентина. 02.09.2012 21:47
Цитую читач:
.......Антон Яценко взагалі не вживає алкогольних напоїв і особисто не сідає за кермо ТЗ, оскільки не має водійського посвідчення і не вміє керувати автомобілем!

Ну конечно же что так. И передвигается Яценко исключительно пешком. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 Оленько 02.09.2012 20:58
акое ощущение что эти депутаты и мажоры специально провоцируют эти дтп с как можно большим колличеством невинных людей и потом соревнуются кто круче отмажется и у кого более изощренная отмазка......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Гость 02.09.2012 17:08
Дыма без огня не бывает.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Гость 02.09.2012 17:07
А мерс то тянет на 110000,0евро.
И явно не крестьянин с Умани сидел.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #7 Как так? 02.09.2012 16:50
Цитую Тала:
Зачем из аварии делать черный пиар? Ни стыда ни совести...Погиб человек, и если на то пошло, он и был виноват, это подтвердят все опытные водители даже по фото. Так что хватит лить грязь. Человеческая смерть не должна становиться оружием для оппонентов Яценка!

Ага.Водитель ДЕУ сам боком ударил джип Яценка,после чего тихонько умер.
Имейте совесть.Яценко убил человека(!), а вы ему оды поете!
Самим не гадко?