реклама

реклама

Громадські формування, які є у Черкасах, патрулюватимуть місто «на предмет виявлення громадян, які порушують карантинний режим».

Бондаренко Боднар2

Про це під час сьогоднішньої пресконфереції повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

– Але сьогодні найголовніше – дотримуватися всіх норм санітарно-епідемічного контролю, – наголосив Анатолій Бондаренко. – Коли громадяни їх порушують, влада безсила. Вчора був гарний сонячний суботній день. Громадяни на березі Дніпра по 20-30 осіб відпочивали, спілкувалися, дихали один на одного. А потім активісти будуть розповідати, що влада винна у спалаху коронавірусу. Повірте мені, що ми разом із обласною державною адміністрацією працюємо по 24 години на добу, щоб обмежити кількість хворих, обмежити їхнє пересування, контакти, встановити потенційно інфікованих.

Анатолій Бондаренко додав, що блокпости на в’їздах у місто поки що не матимуть обмежувального характеру і пропускатимуть всіх. Але буде здійснюватися скринінг температури.

реклама

Коментарі  

 
+3 #9 Агапий 30.03.2020 00:15
Нарада в закрытом помещении, граждане без масок, расстояние между ними едва ли 1.5м... Ваша нарада - первое место, куда нужно направить патруль для проведения профилактическо й беседы.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 черкаський 29.03.2020 22:18
деб""ли, вийдіть на дніпро, перевірте ху є ху!!!! на карантин! при мені жінка впала - нах кому потрібна! пляж долини!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Отпуск 29.03.2020 21:17
Сегодня зеленский, мер и другие чказали вот что. Карантин это не каникулы сидите дома. Меня это возмутило я официально отправлен в отпуск за свой счет еще и предприятия комунальное почему я должен сидеть дома?! Пусть водит оплачиваемый каранти пусть мне предприятия платит зарплату тонда я буду дома! А так я гуляю.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #6 Знающий 29.03.2020 19:06
Это какой то Кухарчук меня будет домой загонять? Как на митинге будут толпой людей гонять? Пусть полиция и нацгвардия патрулируют, они за это деньги получают. Если они не справляются, то вопросы к руководству страны. Если не готов управлять и брать на себя ответственность за всё, что происходит в стране, то не иди в политику.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #5 Максим 29.03.2020 18:29
Это незаконно они никто эти громадские, почему мер творит беспредел? Должны быть милицыя или вояки а так будет шваль типа ****чука
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #4 No 29.03.2020 17:11
Це серйозна і відповідальна справа і її виконувати повинні державні професійні формування. А активістів люди знають як вуличних бузотерів, тож нехай сидять дома і не рипаються.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #3 Ни стыда ни совести 29.03.2020 17:11
Все по Дарвину.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #2 Це він про кого 29.03.2020 15:49
А потім активісти будуть розповідати, що влада винна у спалаху коронавірусу ...наголосив Анатолій Бондаренко.

Це про дизертірів від Свободи? Це неправда, пан Ботнар з файною зарплатою, як Штірліц підпільник внедрився у короновірус і підриває його зсередини, а НацКорпус героїчно з чемоданом для губернатора сидить у засаді на табачці :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+30 #1 Факт 29.03.2020 15:43
Это незаконо, особенно для громадських формувань может закончиться плачевно. Правда наврядли кого-то найдут, кроме как для фотографии.