реклама
Sucurity Police

реклама

Виконком Черкаської міської ради в п’ятницю виділив майже 100 млн грн для закупівлі 26 апаратів штучної вентиляції легень та іншого необхідного медичного обладнання.

Бондаренко2

Про це у своєму відеозверненні повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

За його словами, впродовж кількох днів з усіх медичних закладів було зібрано інформацію про їхні потреби.

– Повністю враховано всі потреби всіх міських лікарень, – наголосив Анатолій Васильович.

Тепер лише залишається питання, чи вдасться знайти на українському ринку всі необхідні апарати і засоби.

Крім того, він нагадав, що незадовго перед цим було також виділено кошти на закупівлю захисних костюмів для черкаських медиків.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #9 Трітон 06.04.2020 16:05
І що робити з цими 26 апаратами? :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Лікар 06.04.2020 08:28
Цитую yazon:
На каждый аппарат ИВЛ нужно, в период эпидемии, два анестезиолога, для их обслуживания . Плюс - деньги на расходные материалы, и на сервисное обслуживание оборудования. У вас они есть?
Пустопорожнє марнотратство. Бізнесмени, близькі до Залізяки, отримали ласий шматок.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #7 Светлана 04.04.2020 12:49
Цитую Антон В.:
Анатолій молодець! Але є велика купа йому перепон! Ті ж заступники, які просто напросто тупі, не називатиму прізвищ....
А не подскажите, кто понабирал толику *отих тупих заступнаків*? Не сам ли бондаренко под себя ... и набрал таких же помощников. Какой поп, такой и приход.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #6 ЗЮ 04.04.2020 11:06
Це самий головний медичний фахівець міста. Всі робіть висновки. ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #5 Антон В. 04.04.2020 09:39
Анатолій молодець! Але є велика купа йому перепон! Ті ж заступники, які просто напросто тупі, не називатиму прізвищ....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #4 Светлана 04.04.2020 08:44
Заканчивалась третья неделя карантина... Т.годумство бондаренко на лице...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #3 yazon 04.04.2020 08:06
На каждый аппарат ИВЛ нужно, в период эпидемии, два анестезиолога, для их обслуживания . Плюс - деньги на расходные материалы, и на сервисное обслуживание оборудования. У вас они есть?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #2 ЗЮ 04.04.2020 07:57
Тендери. Відкати.стадника вигнав. Король міста
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #1 Стара пропозиція 03.04.2020 23:18
А не замахнутись нам на крематорій? Муфельна піч вже є.