реклама

реклама

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко щойно під час координаційної наради в ОДА з питань протидії епідемії COVID-19 запропонував відмовитися від практики відвезення черкасців із коронавірусом на госпіталізацію в Золотоношу, Червону Слободу і Корсунь-Шевченківський.

Бондаренко

– Це неправильно, адже на базі Першої міської лікарні Черкас відкрито додаткове відділення для надання допомоги хворим на COVID-19, – зазначив мер.

Натомість начальниця управління охорони здоров’я ОДА Лариса Кошова зауважила, що дійсно в Першій міській лікарні з’явилися додаткові ліжка, але їх бракує, адже в міській інфекційній лікарні досі тривають ремонтні роботи і наявні в Черкасах 60 ліжок не забезпечують допомоги в боротьбі з коронавірусом усім жителям 300-тисячного міста, хто її потребує. Тож кожному пацієнту, який потребує госпіталізації, пропонують найближчі наявні місця в лікувальних закладах.

Голова ОДА Сергій Сергійчук попросив медиків дослухатися до міського голови Черкас і по можливості не відвозити пацієнтів далеко від місця проживання.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #9 Черкащанка 01.10.2020 22:08
Цитую Українці:
Коронавірус не вибирає, і хворих чиновників теж треба везти до сусідніх районів, щоб лікувалися в постійному очікуванні, коли хтось здалеку привезе гроші, ліки, їжу врешті решт.Треба бути зі своїм народом((

Так, їх треба везти подалі. Але чи возять? У наших стаціонарах завжди є " трішки заброньовані" місця для обраних
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 Черкащанка 01.10.2020 22:04
Цитую 007:
Та тому що в Черкасах вже немає місць в лікарнях для хворих короновірусом. Та тому, що в інфекційній лікарні проводять ремонт і вона не приймає хворих. Ви читати вмієте?


Це Ви можете розповвдати нічого не розуміючим інопланетянам. На скільки ліжок розрахована обласна лікарня? Ви її взагалі бачили? На вчорашній день пацієнтів з ковідом в ЧОЛ - 30 осіб. Це ніщо для такого гіганта. Це одне відділення. Відкрийте поряд інше, поверхом вище, поверхом нижче . У Європі весною льодовий палац задіяли, деякі країни у промислових зонах відкривали шпиталі із військового майна. У нас же все є, все готове. Не думаю щоб зараз в такий час обласна була забита плановими хворими.
А далі що буде? Далі осінь, зима... Смілу натрамбують - везтимуть усіх нас , до Маньківки?! Будемо мовчати, то так і буде
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Українці 01.10.2020 14:39
Коронавірус не вибирає, і хворих чиновників теж треба везти до сусідніх районів, щоб лікувалися в постійному очікуванні, коли хтось здалеку привезе гроші, ліки, їжу врешті решт.Треба бути зі своїм народом((
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Яків Миколайович 01.10.2020 13:58
Цитую 1:
[quote name="Яків Миколайович"]Півроку фори дав черкаській владі карантин для підготовки до піку захворюваності. Але інфекційну лікарню закрили на ремонт саме тоді, коли захворюваність стала стрімко зростати. Це - ІДІОТИЗМ чи САБОТАЖ? Ни то ни другое--это откаты :-x

Тільки ідіоти можуть таке чинити напередодні виборів задля відкатів. Чи справді вважають черкащан ідіотами, які це пробачать?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 1 01.10.2020 12:54
[quote name="Яків Миколайович"]Півроку фори дав черкаській владі карантин для підготовки до піку захворюваності. Але інфекційну лікарню закрили на ремонт саме тоді, коли захворюваність стала стрімко зростати. Це - ІДІОТИЗМ чи САБОТАЖ? Ни то ни другое--это откаты :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 Яків Миколайович 01.10.2020 12:23
Півроку фори дав черкаській владі карантин для підготовки до піку захворюваності. Але інфекційну лікарню закрили на ремонт саме тоді, коли захворюваність стала стрімко зростати. Це - ІДІОТИЗМ чи САБОТАЖ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 Коментар 01.10.2020 10:37
Цитую 007:
Цитую Черкащанка:
Чому не приймає обласна лікарня?
Чому жителі міста та області з важкими випадками та супутніми захворюваннями, які потребують високоспеціаліз ованого обладнання та ведення вузькими спеціалістами, не можуть отримати цю допомогу?! Усіх звозять на периферію і залишають на виживання

Та тому що в Черкасах вже немає місць в лікарнях для хворих короновірусом. Та тому, що в інфекційній лікарні проводять ремонт і вона не приймає хворих. Ви читати вмієте?

Відповідь захиснику: Та тому, що чиновницька братія за високими зарплатами не бачить медицини і займається розпилюванням бюджету.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #2 007 01.10.2020 08:49
Цитую Черкащанка:
Чому не приймає обласна лікарня?
Чому жителі міста та області з важкими випадками та супутніми захворюваннями, які потребують високоспеціаліз ованого обладнання та ведення вузькими спеціалістами, не можуть отримати цю допомогу?! Усіх звозять на периферію і залишають на виживання

Та тому що в Черкасах вже немає місць в лікарнях для хворих короновірусом. Та тому, що в інфекційній лікарні проводять ремонт і вона не приймає хворих. Ви читати вмієте?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #1 Черкащанка 30.09.2020 18:26
Чому не приймає обласна лікарня?
Чому жителі міста та області з важкими випадками та супутніми захворюваннями, які потребують високоспеціаліз ованого обладнання та ведення вузькими спеціалістами, не можуть отримати цю допомогу?! Усіх звозять на периферію і залишають на виживання