реклама
Sucurity Police

реклама

Учора заступник міського голови Черкас Павло Карась зареєстрував проект рішення виконавчого комітету про підняття прапора Євросоюзу на флагштоку біля будівлі міськвиконкому. Про це він повідомив черкащанам учора на Театральній площі під час виступу на євромайдані.

– Я прийшов сюди не за якусь політичну силу. Я прийшов сюди для того, щоб не дати вкрасти мрію, тому що в моїй країна не може один пенсіонер, навіть якщо він обіймає посаду прем’єр-міністра, вкрасти мрію у всіх молодих людей цієї країни, – зазначив Павло Миколайович. – Головне, що ми повинні сказати, – це те, що мрію в нас не вкрадеш, і в «совок» нас не заженеш!

Також Павло Карась зазначив, що вимагатиме скликання позачергового засідання виконавчого комітету щодо ухвалення рішення про підняття стягу ЄС. Утім під час сьогоднішньої наради в мерії в. о. міського голови Віктор Білоусов проінформував, що засідання виконкому відбудеться традиційно в середу, 27 листопада.

Дивіться також ВІДЕО з виступу Павла Карася.

реклама

Коментарі  

 
+1 #8 Покращення життя вже сьог 26.11.2013 17:55
Цитую rupor:
він уже це робив при Волошину.

Він це робив тоді, коли в Черкаси приїжджала делегація з країн - членів Євросоюзу. І це було логічно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #7 Mazarini 26.11.2013 17:04
Карась вже піднімав прапор Євросоюзу і він майорів кілька років поспіль.Виходить,що прапори можна офіційно піднімати скільки,скільки хочеться чиновнику?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #6 Та ви шо 26.11.2013 13:46
Цікаво, що всі вірищать про Європу, але ж нікто ані слова не каже про НАТО!
Європа розглядає Україну тільки як придаток, а не частиною Європи!
Ні українські політики, ні європейськи про це не кажуть... питання - чому?
а ось що люди мігранти після 20 років проживання в Європі на інших форумах пишуть:
Madama Brilliante (25.11.2013 22:45) Ответить >>
Слава Небесам, что Брюссель разочаровался в Нэзалэжной. Я аж вздохнула с облегчением и перекрестилась.

Madama Brilliante (25.11.2013 22:51) Ответить >>
Да, кстати. Если кто грезит благами какой-то евроинтеграции, то вот вам губозакаточная машинка. Украина рассматривается лишь как восточный плацдарм для эскансии НАТО.
Уелкам до Європи! :lol:
Будь ласка!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #5 петро 26.11.2013 12:57
#4 rupor 26.11.2013 11:51
він уже це робив при Волошину.


БО ПОСЛІДОВНИЙ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #4 rupor 26.11.2013 11:51
він уже це робив при Волошину.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #3 петро 26.11.2013 11:35
Ну шо Тулубей воспитал выкормыша-приспособленца?
Одарич его сегодня удавить хочет ещё и ты под фонарём висельным увидишь в последнюю минуту жизни глаза пламенного Павки
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #2 незнайка 26.11.2013 11:34
Шойто этот боров рот закрытым держал когда дети мерзли во время похолодания Язык всунул в ж... и зарплату получал