реклама
Sucurity Police

реклама

Перерахунок голосів по округу №194 проводитиметься таки через ту причину, про яку говори вдень черкаські КВУшники: відповідно до задоволення скарги одного з кандидатів в народні депутати по цьому округу щодо порушень при транспортуванні бюлетенів з дільничних виборчих комісій. Про це повідомила голова комісії Ольга Козько.

«Виявляється, рішення про перерахунок на 40 дільницях №194 ОВК було прийнято навіть не за рішенням суду, а на підставі листа керівника головного управління МВС Черкаської області, в якому йшлося, що протоколи до ОВК супроводжувало менше 4 осіб. Подали на оскарження цього безглуздого і самоправного рішення. Будь яке зволікання надає адмінресурсу ще один шанс на підміну підсумків голосування», – пише на своїй сторінці у Фейсбуці нардеп Леся Оробець і подає фото з виборчої комісії.

Чечетов – на фото за спиною в Булатецького

Чечетов – на фото за спиною в Булатецького


На фото видно парламентського «диригента» Михайла Чечетова.

«Чечетов прийшов, щоб по цьому окрузі протягнути ще одну тушку. А в цей момент знову щез оператор, який мав вводити результати, хоча залишилося ще 4 дільниці!» – написала Леся Оробець.

реклама

Коментарі  

 
-1 #22 Марія 03.11.2012 08:39
Швидше здо******е с****** Чечетов.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #21 Ужасть 02.11.2012 09:19
Цитую Оксана Колісник:
Цитую 123:
Цитую Сергій з Кривалівки:
"Ужасть", ти у мене все таки напросилась... Якщо ти - чоловік, мужчина, то я тобі просто дам у пику і мабуть не один раз.... Так що чекай, до зустрічи!.....

она все-таки мужчина! ждемс :lol:
Та я Вас прошу! Так і не зрозуміло, чи це "мужчина", чи безстатева істотка, яка заплутатлася у образах, які тут грає.

Любезная, тут меня упрекали в том, что якобы я нетолерантно отношусь к женщинам... особенно в вашем лице :-)
Но вЫ меня здесь не женщина, а просто банальный опонент Потому позволю себе общаться с вАМИ в том же русле что и вЫ.
Так что Шановная Оксана (хотел написать Колиснык :-) ) но напишу как будет правильнее Оксана Истота ( по русски это кажется звучит Жывотное) .... не судите всех по себе :-) :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #20 Ужасть 02.11.2012 09:10
Цитую Сергій з Кривалівки:
Та ні, "Ужасть" я почну з тебе!... І будь певен - я тебе "викуплю" рано чи пізно... А програшу я ніякого не бачу, час все розставить по своїх місцях - і біле і чорне!....

Уже и не знаю как вам объяснить вашу победу. Попробую на пальцах. Ну например, Вы купили 7 цыплят, 6 сдохло, 1 выжил... А Вы кричите "ПАБЄДА"!!! :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #19 Серпень 02.11.2012 09:01
Ужасть і Колісник, без вас нудно, але знайте міру. Поки прочитаєш коментар до теми, замахаєшся гортати і крутити.Оксана, не розчаровуй ..............
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #18 Кайлас 02.11.2012 08:39
Цитую кактус:
Ужасть, ти тільки не вчини суїцид, бо такі дипресивні тексти пишеш. Все буде добре. Прийде до волади опозиція і життя в країні налагодиться. Я тобі атвєчаю!

Кактус, у тебе провали в пам*яті? Ти про яку опозицію? Про ті осточортілі писки і щурячі писочки в окулярах? Її вже немає, вона на смітнику історії як непотріб. Єдина надія - якщо порозуміються Віталік і Олег, один сильний, другий нарваний, знайдуть ще розумного- тоді може щось завариться. Дай Бог.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #17 SERVER 02.11.2012 08:37
Так Жуковская же самовисуванка, причем тут Чечетов?
Вот вы и открыли свое личико, Гюльчитай-Жуковская!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #16 Наблюдатель 01.11.2012 19:19
А Воротник в группе сопровождения Чечетова фотографом подрабатывает?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #15 работник Азота 01.11.2012 18:35
Цитую кактус:
Ужасть, ти тільки не вчини суїцид, бо такі дипресивні тексти пишеш. Все буде добре. Прийде до волади опозиція і життя в країні налагодиться. Я тобі атвєчаю!

Вспомните начало красивой истории, де нас було багато и нас не подолати (без иронии). Только закончилась эта история "темной историей" бюджетных денежек Золотой Подковы Черкашины.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 Комуніст 01.11.2012 18:27
Я не можу зрозуміти - хто виступає проти хамства регіоналів? Хами від батьківщинців? Чи зомбі від свободівців? Може ударники Кличка? Яка ж між вами, панове, різниця? А якщо ніякої, то чого ви хочете від нас - черкащан? Вже й так всі побачили, що трохи поспішили віддати свої голоси за буржуїв, яким би кольором ті не фарбувалися.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Валентина 01.11.2012 18:26
Цитую Сергій з Кривалівки:
"Ужасть", ти у мене все таки напросилась... Якщо ти - чоловік, мужчина, то я тобі просто дам у пику і мабуть не один раз.... Так що чекай, до зустрічи!.....

А представляете, Сережа, у скольких людей вы напросились получить по роже за свое постоянное хамство. Не знаю является ли Ужасть мужчиной - но знаю точно, что вы таковым не являетесь. Мужчины так себя не ведут.