реклама

реклама

У Черкасах не встигають вивозити сміття. Причина того – овочеві відходи, переконують «Прочерк» у міськвиконкомі.


Зокрема, учора в районі «Д» смітники були настільки переповненими, що жителям мікрорайону сміття довелося складати біля них. Лише сьогодні зранку прибиральники склали його до вже пустих бачків.


У мерії проблему з вивозом сміття не заперечують.


– У мікрорайонах забирають сміття щодня. Однак зараз літо, багато овочевих відходів, зокрема з помідорів, кавунів тощо. Тому в місті справді спостерігається перенакопичення сміття. Крім того, днями у фірми «Ремондіс» була поломка авто, через що сміття вивозилося пізніше зазначеного терміну, – сказала в коментарі «Прочерку» начальник управління ЖКГ Черкаського міськвиконкому Алла Грохольська.

реклама

Коментарі  

 
+9 #8 КАКТУС 13.08.2013 09:32
Шановні! Кого ви дурите, до чого тут кавуни, просто сміття не вивозиться своєчасно, що свідчить про погану роботу ЖКГ!!! Може ще закликаєте черкащан не істи кавуни??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Черкащанка 13.08.2013 08:04
Анжела з коханим Одаричем НАДОВГО загадили місто!
Ще вигрібати та вигрібати після них!!!.......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 незнайка 13.08.2013 07:27
Доживем до субботника и с героическими усилиями под мудрым руководством все преодолеем Опыт и фото на память уже имеем
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 ода фууу 12.08.2013 22:48
фу. вони ж ще й воняє... Це у всіх мікрорайонах?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 Громадянин СРСР! 12.08.2013 20:55
То нехай куплять ще ону вантажывку громадяни платять вчасно за вивіз тому проблем не повино бути а ще поставте більше контейнерів особливо на Котовського 93/1 там 2 контейнера і не має контейнера для скла невже скло унас не переробляється і вивозиться на смітник ?? це ж один із ціних матеріалів переробки!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #3 Спартак 12.08.2013 20:42
А де ж інспекція?? Сашко з Артуром тільки збивають бабки з кіосків, а сміття і бурьян то все до ЖКХ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #2 Loki 12.08.2013 19:48
Вижу, шо в этом году как никада, черкассы увязли в кавунах по самые помидоры)))).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #1 Горгона 12.08.2013 19:38
Черкассам таки приходит конец...