реклама

реклама

В Умані невідомі розписали хрест із розп'яттям висловами на івриті. Про це «УНН» повідомили члени Ради громадських організацій Умані.


– Ми помітили увечері, близько 17.00, 12 вересня на хресті чорні написи. Підійшовши ближче, ми побачили, що розп'яття білого кольору було розписане чорним фломастером словами на івриті. Оскільки ми не знаємо перекладу слів, то викликали міліцію, щоб правоохоронці перевірили, чи це не наруга над православним хрестом. Наразі ми шукаємо перекладача, щоб знати зміст написаного на хресті, – повідомив член Ради громадських організацій Умані Сергій Алексєєв.


Із неофіційних джерел стало відомо, що на хресті івритом було написано: «Досить гнівити Бога».


Зазначимо, що на початку червня Рада громадських організацій Умані встановила хрест із розп'яттям над ставком біля заводу «Мегомметр». Хрест був поставлений в честь річниці хрещення Русі.

Саме навпроти цього озера знаходиться синагога хасидів, які щороку приїжджають в Умань святкувати іудейський новий рік. Нещодавно релігійна громада хасидів звернулася до міської влади із проханням перенести православну святиню, щоб уникнути провокацій між хасидами і українцями.

Цього року в Умані очікують майже 25 тисяч паломників. Під час їхнього паломництва охорону громадського порядку в Умані забезпечуватимуть понад 400 міліціонерів.

реклама

Коментарі  

 
+2 #10 Атеист 15.08.2013 13:18
21 век на дворе, а люди еще верят в воскресших мертвецов...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 observator 15.08.2013 06:11
Цитую Блехман:

Провокашка, ус*хни!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #8 Блехман 14.08.2013 23:15
Цитую Нестор Іванович:
Нікому не секрет, що на хасидах добряче наживаються наші владці (недаром обласний папік з ними носиться, як з писаною торбою), поскільки за все заплачено, то і ведуть вони себе відповідним чином.Зрозуміло, що тому, хто взяв бабки плювати і на релігію, і на релігійні почуття громадян, а випадок з тулубюгендом (маю на увазі надписи на футболках березовських орлів) це ще раз доводить. Лише постійна "розяснювальна" робота (так щоб дійшло) серед наших гостей паломників відвадить їх від дурнуватих вчинків.

Таки да, ваш сатрап с нами в гешефте.
Ему с лихвой кашлянули в карман, потому делаем шо хатим.
Умань была, есть и будет местечковым городом, нынешние "коренные" для того чтобы нам служить и не вякать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #7 стецько 14.08.2013 21:25
отправить кости раби нахмана бандеролью в Хайфу на Рош-га_Шану. Ани роцэ лильмод каким образом
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Оксана Колісник 14.08.2013 20:17
А відтерти понаписуване ніхто не хоче? Немає повідомлень і про звернення до правоохоронних органів - нормальне, а не за перекладом понашкрябуваног о. Чи хтось боїться, що справді знайдуть "художника" ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #5 observator 14.08.2013 16:22
И вот что характерно. Во всех СМИ сейчас стоит дикий вой по поводу варварства каких-то нацистов, расписавших свастикой памятник жертвам Холокоста в Никополе. Причём винят почему-то Свободу, хотя у неё совсем другая символика, и в рисовании свастики её никогда не уличали. Свастикой любят щеголять как раз РУССКИЕ нацисты, коих на юге и Востоке можно встретить чаще, чем активистов Свободы.
А вот об инциденте в Умани наши СМИ если и упоминают, то в такой редакции:"Хасидов пытаются обвинить...". И дают интервью с тем самым рабби-подстрекателем, который 4 августа УГРОЖАЛ православным актами вандализма и ТРЕБОВАЛ убрать якобы мешающий хасидам крест!
Да в конце концов, тут что, Израиль?! КТО у КОГО в гостях?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #4 Нестор Іванович 14.08.2013 15:29
Нікому не секрет, що на хасидах добряче наживаються наші владці (недаром обласний папік з ними носиться, як з писаною торбою), поскільки за все заплачено, то і ведуть вони себе відповідним чином.Зрозуміло, що тому, хто взяв бабки плювати і на релігію, і на релігійні почуття громадян, а випадок з тулубюгендом (маю на увазі надписи на футболках березовських орлів) це ще раз доводить. Лише постійна "розяснювальна" робота (так щоб дійшло) серед наших гостей паломників відвадить їх від дурнуватих вчинків.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #3 observator 14.08.2013 12:56
Цитую Фугас:
Если наши миролюбивые власти и дальше будут шаркать ножкой и лобызаться с пейсатыми, допросятся Гонты с Зализняком. Хай забирают те мослы к себе и забудут сюда дорогу. Бо за такие дела их точно встретят як не скинхэды, то боевики от козацтва, свободовцы или просто фаны от православия.

Я не скинхед и даже не националист. Но когда в МОЁМ доме хамьё ноги на стол кладёт - вышвырну взашей и пинка дам!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #2 Фугас 14.08.2013 11:58
Если наши миролюбивые власти и дальше будут шаркать ножкой и лобызаться с пейсатыми, допросятся Гонты с Зализняком. Хай забирают те мослы к себе и забудут сюда дорогу. Бо за такие дела их точно встретят як не скинхэды, то боевики от козацтва, свободовцы или просто фаны от православия.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #1 observator 14.08.2013 11:51
НЕсознательные хасиды хотят войны?! Так найдутся несознательные украинцы! Кстати, а какого хр*на делает синагога на руинах Уманской крепости?