реклама
Sucurity Police

реклама

Сьогодні з-під черкаського готелю «Росава», який від 30 травня цього року фондом держмайна України переданий в оренду апеляційному суду області, почали вивозити скульптури.

Фото надане черкаським фотожурналістом Ігорем Єфімовим

Фото надане черкаським фотожурналістом Ігорем Єфімовим


Зокрема, спершу площу перед колишнім готелем «очистили» від пам’ятника, що уособлював українське жіноцтво. Пам’ятник скульптора Івана Фізера був встановлений перед готелем «Росава» у 2009 році. Пізніше робітники взялися і за пам’ятник варенику…

Колись вона радувала око відвідувачам готелю «Росава»…

Колись вона радувала око відвідувачам готелю «Росава»…


Нагадаємо, як вже повідомляв «Прочерк», зараз апеляційний суд знаходиться в приміщенні, що в десять разів менше від потреби.

У суді констатують: будівля, яка їм дістається, перебуває у досить плачевному стані – тече дах, є проблеми з каналізацією. Нові власники націлені на реконструкцію приміщень, власне через що й не знають, коли переселяться остаточно. Разом з тим, в апеляційному суді раніше не повідомлялося, куди ж мають переселити два черкаські пам’ятники…

реклама

Коментарі  

 
0 #10 Архітектор 18.10.2013 08:50
Суд вареників не їсть із жіночками не тойго ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 За нашого Миколу! 17.10.2013 20:41
Цитую Кира:
Це ж не цирк!

Ви, мабуть, не дивились трансляції суда Тимошенко.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Кира 17.10.2013 18:05
А що ви хочете? Щоб перед апеляційним судом стояв пам'ятник варенику? Це ж не цирк!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 читач 17.10.2013 17:54
задовбали, чесне слово. спочатку гроші на встановлення-створення, тоді на знищення-вивезення. а оплачують усе це "понтяки податків"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Самогонник 17.10.2013 14:50
А про третій пам'ятник - мовчать... Який всередині готеля був, Самогонному апарату?..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 блазень 16.10.2013 20:50
Це мстя за брутально знесений памятник В.І. Лєніну 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #4 Віктор Федорович 16.10.2013 20:44
Шановні віряти церкви покращення! Даю установку! знищуйте всі скульптури і трощіть все, що бачите! Що не піддається миттєвому знищенню, те тащіть до мене в Межигірія! Аміньмінь! Ваш ставлений мер, який тоже Віктор Федорович, все робить правильно! А апеляційний суд взагалі-то не там поселився, де я його просив поселитися! Нехай судді селяться в мерії! Це я вам заповідаю!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #3 Житель 16.10.2013 20:38
Ось вона комуністично-регіоналівська-бютівська влада в Черкасах.
- кіоски на Гагаріна
- кіоски на Добровольського
- памятник Варенику

Що наступне?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #2 О.ЧУПРИНА 16.10.2013 20:24
Дикі люди!