реклама

реклама

На Соборній площі міста Черкаси прихильники євроінтеграції намагаються організувати євро майдан. Про це в групі «Я обираю ЄС! Черкаси» у «Фейсбуці» написав один з активістів.


За повідомленням мітингувальників, міліція намагається перешкодити встановленню наметів.

 

Згодом правоохоронці все ж демонтували намет, встановлений учасниками євромітингу в Черкасах. Про це «Прочерку» повідомив один із мітингувальників.

За його словами, намет був демонтований без пояснень. Опісля правоохоронці викинули його на газон.

У ці хвилини на центральній площі міста близько двадцяти прихильників вступу України до Євросоюзу. Вони закликають усіх черкащан приєднуватися до євромітингу.

реклама

Коментарі  

 
+2 #10 комент 25.11.2013 09:54
Цитую комиссар:
У нас у всех родственники в России. Зачем нас хотят поссорить ? Надо чтобы наши экономики вместе были.

І як ваші "родственники" там живуть? Мабуть так добре, як їх влада? В усіх там рідня, але я хочу так "погано" жити, як живуть в Європі, а не так "добре", Як живуть в Росії.І мої родичі будуть задоволені.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 вася 24.11.2013 12:12
всі на майдан. якщо нас не чує влада то хай побачить !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 Зброяр 24.11.2013 01:40
Цитую комиссар:
У нас у всех родственники в России. Зачем нас хотят поссорить ? Надо чтобы наши экономики вместе были.

У меня родственников в России нет! Скучаешь по своим? Переезжай! Хоть пятая колонна поредет!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 Таісія 24.11.2013 00:32
Щойно звідти. Шкода, що неполітична акція трохи перетворилася на агітацію, але там вже й вибору не було.
Намет наш не демонтували, а РОЗТРОЩИЛИ без церемоній.
Міліції нагнали, а значить дуже бояться!
Тому завтра на 12 біля Будинку Торгівлі фотосушка "Я обираю ЄС!"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #6 комиссар 23.11.2013 22:55
У нас у всех родственники в России. Зачем нас хотят поссорить ? Надо чтобы наши экономики вместе были.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #5 комиссар 23.11.2013 22:45
Ничего в той Европе нет. Греция и весь юг сидит без работы. Германия всех не потянет. После вступления в ЕС резко возросли цены на ЖКХ, продукты питания. Кто был бедным тот в ЕС станет ещё беднее. Евросоюз требует проводить реформы чтобы забрать у наших пенсионеров и инвалидов все льготы. Об это еврооптимисты молчат ? В Европе также есть евроскептики которые не хотят этой интеграции. Украина нужна Европе только для того чтобы поссорить нас с нашими братьями россиянами, окружить Россию вражескими войсками НАТО. Назовите хотя бы один пример когда бы Европа помогла Украине ?????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #4 Черкасець 23.11.2013 22:45
Цитую Shlichpulzter:
На евромайдан нельзя ходить 3 дня потому что память про голодомор.

Лучше бы ты 3 дня не писал свою ахинею.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #3 майданутый 23.11.2013 21:38
Ющенко так ! Булатецкий будеттаким же як Ющенко! Европа нам допоможить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-14 #2 Shlichpulzter 23.11.2013 21:20
На евромайдан нельзя ходить 3 дня потому что память про голодомор.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #1 Loki 23.11.2013 21:14
Ну й нічого. Зато міліціонери - танцюристи світового класу!!! )))