реклама

реклама

Депутат Черкаської міської ради Микола Булатецький учора, в День святого Миколая, отримав найкращий подарунок: на прохання друга Івана похрестив його повнолітнього сина Владислава. Своєю радістю Микола Іванович поділився на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук».


«Найкращий подарунок у День Святого Миколая – друг Іван запросив стати хрещеним батьком його повнолітнього сина Владислава. З великою радістю прийняв таку пропозицію. Обряд відбувся у Святотроїцькому соборі глибокошанованого мною владики Іоана. На знак поваги до владики та в емоціях від події стаю назавжди прихожанином цієї церкви. По завершенню Іван сказав сину: «Я хотів би, щоб ти став таким, як Микола Іванович». Навернулися сльози», – розчулився Микола Булатецький.

реклама

Коментарі  

 
+10 #8 Фекла 20.12.2013 14:14
Цитую Литвинчук:
Оце так новина! Гідна найрейтинговішо го видання Черкас!
Що сталося з улюбленим прочерком? :cry:

Ну уже не за горами новости....
Микола Иванович справил естественные надобности... :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 Литвинчук 20.12.2013 12:11
Оце так новина! Гідна найрейтинговішо го видання Черкас!
Що сталося з улюбленим прочерком? :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #6 Льоня 20.12.2013 12:08
«Я хотів би, щоб ти став таким, як Микола Іванович»
Тобто вічним невдахою? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 УЖАСТЬ 20.12.2013 12:03
Цитую Уксус:
Долгие годы ждал Владислав этой светлой мыти, с младенчества запрещая родителю себя крестить...

УЖАСТЬ!!!
У Мыколи Ивановича друзья ортодоксальные коммунисты??? Уже 20 лет как Украина независимое государство, а таварыш только сподобились окрестить дытынку :sigh: Лучше бы молчал Мыкола Иванович :-x Этот факт в очередной раз подтвержадет правильность того, что рано его еще до законодательной работы подпускать. Тут в перифирии еще работы непочатый край. Да и не отчитался он перед громадой города как депутат, что же им наваяно в городе за три года его депутатства.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 незнайка 20.12.2013 11:57
А денег на церковь пожертвовал?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #3 Н2о 20.12.2013 11:53
ну охрестив парубка- молодець! не розумію навіщо це на пібліку виносити? в кожного повинен бути свій духовний світ! чи то такий піар?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #2 Юрій 20.12.2013 11:39
Подія варта уваги усієї громадськості Черкащини. Булатецький став хрещеним батьком. Ще раз підтверджує, що в нього не все гаразд із відношенням до себе і до цього світу. Здійснення обряду Хрещення - це таїнство, про яке не говорять на кожному кроці. Для чого про це інформувати всих. Крім того,існує звичайна людська скромність.Да-а, працювати Миколі Івановичу над собою і працювати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #1 Уксус 20.12.2013 11:28
Долгие годы ждал Владислав этой светлой мыти, с младенчества запрещая родителю себя крестить...