реклама

реклама

У Чигирині невстановлені особи зіпсували вивіску громадської приймальні Партії регіонів, повідомляє сайт «Ремарка».


Табличка та стіна поряд із нею заляпані синьою фарбою.


Нагадаємо, у минулому році так само чигиринці «привітали» з Днем Конституції керівника місцевих регіоналів, голову Чигиринської райдержадміністрації Олександра Цисаренка.

реклама

Коментарі  

 
0 #11 Н2о 11.01.2014 09:47
та ви що?? там же ВСІ такі порядочні! першими на Беркут не лізуть,ногами двері не вибивають,не плюються і не матюкаються ,правила дорож. руху не порушують.....
Цитую Людина:
Цитую Н2о:
люди добрі,та це ж провокація!! :-x це регіАнали самі таке зробили :-* ,а тепер всі подумають,що майдануті. ФУУУ противно читати. Європа. А плюють в ліфті,окурки кидають куди попало,матюкают ься і т.д. ті,що хочуть в Рашку чи ЄС ??

Це майДА*НИ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 правда 08.01.2014 17:54
Краще б написали як у Черкасах Різдво відсвяткували, аніж про те, хто - кому із політиків, куди плюнув. Прочерк явно втратив об"єктивність.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Людина 08.01.2014 15:54
Цитую Н2о:
люди добрі,та це ж провокація!! :-x це регіАнали самі таке зробили :-* ,а тепер всі подумають,що майдануті. ФУУУ противно читати. Європа. А плюють в ліфті,окурки кидають куди попало,матюкают ься і т.д. ті,що хочуть в Рашку чи ЄС ??

Це майДА*НИ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 Черкасець 08.01.2014 15:21
Плитку на стіні шкода.
Самі капості трапляються від цієї партії/
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #7 * 08.01.2014 14:18
Вони вже кілька років всю Україну г.... поливають, а люди все терплять!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #6 Н2о 08.01.2014 13:10
люди добрі,та це ж провокація!! :-x це регіАнали самі таке зробили :-* ,а тепер всі подумають,що майдануті. ФУУУ противно читати. Європа. А плюють в ліфті,окурки кидають куди попало,матюкают ься і т.д. ті,що хочуть в Рашку чи ЄС ??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #5 Семьон 08.01.2014 12:18
У Чигирині залили фарбою приймальню Партії регіонів
***
демократично и главное по эвропейски. верным путьом, чи майданом идете таварыщи
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #4 Людина 08.01.2014 12:06
Погано, що невстановлені. Ленін, фарба, побої, провокатори,вог онь в готель ..... - куди КОТИМОСЯ? ....................Працювати треба, манна небесна не впаде.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #3 Відвідувач 08.01.2014 11:37
Відразу Європою(майданн ою) засмерділо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #2 Очерет 07.01.2014 23:42
На фарбу пожлобилися