реклама
Sucurity Police

реклама

Молоді активісти черкаської самооборони закидали білборд із зображенням голови облдержадміністрації Сергія Тулуба поруч із дамбою пляшками із запалювальною сумішшю, так званими коктейлями Молотова, пише «Дзвін».



Оскільки склад суміші, вочевидь, був занадто простий, білборд не згорів, але портрет Тулуба на ньому попсувався.


Активісти вирішили не повторювати спроб, адже борд стоїть у лісосмузі обабіч залізниці і є ризик займання сухої трави.

  

реклама

Коментарі  

 
+2 #13 Дід Трохим 24.02.2014 08:13
Цитую oleg:
геройський вчинок. Це ж яку мужність потрібно мати, щоб закидати бігборд з портретом Тулуба, яка уже напевне не повернеться на Черкащину. А перед цим ці хлопці напевне ще й порвали якусь газету з портретом Тулуба.

Таку саму мужність, як і Тулубу появитися тут "в оригіналі". Нічо не попишеш: за отсутствієм такового упражняються на копіях.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 Уманский Еврей 24.02.2014 02:33
..., вони ж ліс спалять, звичайно за такі витівки завжди що за совка і при іншій владі цим .... влипають терміни, а тепер ф....ти при владі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #11 Толерантный 23.02.2014 22:10
Не тратьте время, деньги на бензин и пустые бутылки на этого урода.
Лес палить тоже не надо
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #10 панас 23.02.2014 22:06
Цитую Черкащанка:
Цитую Слава Украине !:
Цитую Черкаси:
Ну і хто вони після цього? Справа не в Тулубі, справа в неадекватності, цинізмі і потворстві дій так званого правого секору, малолітні .....

Помиляєтесь, не було б таких як Тулуб, не було б правого сектору і взагалі б не було б пролито крові.

Шановний не треба один беспредєл заміняти іншим і кричати при цьому Слава Україні, Україну треба відбудовувати, піднімати з колін, любити і плекати. А вони краще б драбинку підставили і зняли зображення, а незакидати пляшками з горючою рідиною, не треба неадекватні дії підтримувати і потакати, інакше що ви дітям своїм потім скажете: ну спалили, розтрощили, рознесли, Слава зруйнованій Україні? Треба розум мати, а не сила є - розуму не треба

Якби не такі хлопці, то ви зі своїм розумом і далі б холуям тирана в ніжки кланялися.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+32 #9 Черкащанка 23.02.2014 20:20
Цитую Слава Украине !:
Цитую Черкаси:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #8 Слава Украине ! 23.02.2014 19:59
Цитую Черкаси:
Ну і хто вони після цього? Справа не в Тулубі, справа в неадекватності, цинізмі і потворстві дій так званого правого секору, малолітні .....

Помиляєтесь, не було б таких як Тулуб, не було б правого сектору і взагалі б не було б пролито крові.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+36 #7 oleg 23.02.2014 19:53
геройський вчинок. Це ж яку мужність потрібно мати, щоб закидати бігборд з портретом Тулуба, яка уже напевне не повернеться на Черкащину. А перед цим ці хлопці напевне ще й порвали якусь газету з портретом Тулуба.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #6 Анекдот 23.02.2014 19:26
- Коли тебе немає всі про тебе кажуть погане....
- Коли мене немає, нехай мене наб"ють ....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #5 Диагноз 23.02.2014 19:21
Про сыночка Олийника действительно забывать не надо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #4 Шо 23.02.2014 19:09
Лес потом потушили, клоуны?
Где вы все были до 20 февраля !?