реклама

реклама

Куратор Черкаської області від партії «УДАР» у Верховній Раді України Ірина Геращенко не може спокійно ходити парламентом, де в кулуарах розміщені обрамлені тереном фотографії загиблих на Майдані людей.

«Ком в горлі. Неможливо йти парламентом. Тиждень тому Вони були живі. І якби тоді Верховна Рада зібралася і проголосувала потрібні рішення, Вони і сьогодні були з нами. Ця Рада має виконати свою історичну місію, сформувати легітимний уряд і піти геть. Бо на ній теж велика відповідальність за цю страшну трагедію», – написала на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» Ірина Геращенко.

 

 

 

 

 

 


Загиблими героями київського Майдану є четверо черкащан – Юрій Паращук, Віталій Смоленський, Максим Горошишин та Юрій Пасхалін

Фото «Української правди» в соціальній мережі «Фейсбук»

реклама

Коментарі  

 
+1 #11 Marta 28.02.2014 02:35
Цитую незнайка:
За январь-ноябрь 2013 население Черкащины ЗМЕНЬШИЛОСЬ на 8 с половиной тысяч человек

До чого ти то повідомляєш ?Тут вшановують героїв,які поклали життя,щоб змінити систему влади в Україні,раз і назавжди,щоб ніхто не стріляв,не викрадав,не бив і не катував людей,щоб українці тихо не вимирали,а влада жиріла.СЛАВА УКРАЇНІ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Marta 28.02.2014 02:29
Не знаю як ви,а я тільки Парубію вірю,тай в ніч того страшного штурму,Парубія ще з вечора не було,не забувайте,бойов і дії були вже дньом,казали що контузило його,(інсульт,і нфаркт то фейкі)цілком імовірно.Парубію я вірю..А от як Турчинов всплив не розумію,добре що хоть пластирь зняв,поранений...СЛАВА НЕБЕСНІЙ СОТНІ!!!ГЕРОЯМ УКРАЇНИ СЛАВА!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Мені не байдуже 28.02.2014 01:10
http://rutube.ru/video/b51481e75bf7fc1206d29bc1a7d850a2/?ref=logo
Жорстока правда, як мітингувальникі в вбивали організатори майдана! (18+)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 гробарь 27.02.2014 23:47
А пани диаманти заховала до демократии?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 дурний той піп 27.02.2014 20:38
Цитую незнайка:
За январь-ноябрь 2013 население Черкащины ЗМЕНЬШИЛОСЬ на 8 с половиной тысяч человек

кому що, а курці просо
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 Владимир 27.02.2014 18:06
Цитую КИЕВЛЯНКА:
ЦИНІЧНЕ ......., ЦЕЖ ВОНИ ДЛЯ ТВОГО КЛИЧКА СВОБОДУ ВИБОРЮВАЛИ, ШОЖ НІХТО З ЛІДЕРІВ НЕ ПОСТРАЖДА?, НЕ ПРИКРИ ЇХ?, ВСІ ЗНИКАЛИ З МАЙДАНУ ПЕРЕД ШТУРМОМ, НАВІТЬ ПАРУБІЙ ЗАСЛАБ, ЧИ ТО ІНСУЛЬТ, ЧИ ТО КОНТУЗІЯ, ЧИ ТО СЕРЦЕВИЙ НАПАД БУВ. ЯКОСЬ ДУЖЕ ШВИДКО ВИЛІКУВАВСЯ. ВИ ЗАБРАЛИ В НИХ МАЙБУТНЕ ЗАРАДИ СЕБЕ.

Если бы на майдан пришли миллионы киевлян , Беркут не посмел бы вообще стрелять .Поэтому не только ОППа виновата .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5 Васо 27.02.2014 18:04
Гляда на посты так называемой "КИЕВЛЯНКА", понимаешь, что-то сильно смахивает на стиль "Вася Миколенко". )))))))))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 КИЕВЛЯНКА 27.02.2014 17:50
ВИ ШАНУЕТЕ ЛІДЕРІВ І ГРОШІ ТОМУ І ЦЕНЗУРИТЕ, БО НА КЛИЧКА ПРАЦЮЕТЕ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 КИЕВЛЯНКА 27.02.2014 17:48
ЦИНІЧНЕ ......., ЦЕЖ ВОНИ ДЛЯ ТВОГО КЛИЧКА СВОБОДУ ВИБОРЮВАЛИ, ШОЖ НІХТО З ЛІДЕРІВ НЕ ПОСТРАЖДА?, НЕ ПРИКРИ ЇХ?, ВСІ ЗНИКАЛИ З МАЙДАНУ ПЕРЕД ШТУРМОМ, НАВІТЬ ПАРУБІЙ ЗАСЛАБ, ЧИ ТО ІНСУЛЬТ, ЧИ ТО КОНТУЗІЯ, ЧИ ТО СЕРЦЕВИЙ НАПАД БУВ. ЯКОСЬ ДУЖЕ ШВИДКО ВИЛІКУВАВСЯ. ВИ ЗАБРАЛИ В НИХ МАЙБУТНЕ ЗАРАДИ СЕБЕ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #2 незнайка 27.02.2014 17:09
За январь-ноябрь 2013 население Черкащины ЗМЕНЬШИЛОСЬ на 8 с половиной тысяч человек