реклама

реклама

У Черкасах власник «Волги» розмалював свій автомобіль патріотичними гаслами. Фотографії автівки з’явилися в групі «Типичные Черкассы» соціальної мережі «ВКонтакті».

 

На капоті на синьо-жовтому тлі красується напис «Слава Україні!», на дверцятах – «Ми переможемо!», «Героям слава!». Поряд зображений прапор Російської Федерації, який проколює Герб України.


На багажнику на червоно-чорному тлі зазначено – «Воля або смерть».


Дописувачі групи до таких фотографій поставилися неоднозначно. Одні захоплюються, інші ж сваряться, що цим тільки розпалюється ворожнеча між Україною та Росією.


реклама

Коментарі  

 
+1 #9 губерман 07.03.2014 13:34
а де фото днища? там напис: бий жидів- спасай країну?? :cry: похоже шо попутчик тулуба, якись неадекватний провакатор... :-?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 стоматолог 07.03.2014 12:00
людина не адекватна.краще б лікував зуби людям.На посаду його риги притягли!Краска ми ганьби не змиєш!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #7 Нестор Іванович 07.03.2014 09:49
Цитую Не на часі ....:
Не здивуюся якщо цю Волгу виділила ФСБ Россії.
До чого на ній тризуб встромлений в триколор, невже для інформаційного приводу показу по ЕрнестТВ і підігріву Кисєльвщини ?

Українські військові проявляють героїчну витримку, а тут "товаріщ" вирішив допогти попрацювати над наляканим російським "обиватєлєм".


"Героїчну" витримку проявляє найвище керівництво нащої держави. Наші солдати один на один із озвірілими окупантами, а прем'єр торгується з агресором за міфічних 2 мільярди. Якщо візьме, то це будуть гроші йому на пам'ятник (як політику). А машинка супер, днями бачив на вулицях міста - власник в сто разів адекватніший ніж ті, хто ділить портфелі замість займатися проблемами країни.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 Oculus Rift 07.03.2014 07:14
Напомнило лимузин клоуна Красти. Из которого поочереди выходят 10 разнообразных клоунов.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 СЕРЖ 06.03.2014 22:36
Де ви були "Автомобілі з прапорцями та такими патріотичними малюнками" коли нас беркут ганяв по місту??????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 федор принципиальный 06.03.2014 20:21
Лучше бы рекламировал нашего"Запорожца",чем товар агрессора.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #3 Не на часі .... 06.03.2014 19:49
Не здивуюся якщо цю Волгу виділила ФСБ Россії.
До чого на ній тризуб встромлений в триколор, невже для інформаційного приводу показу по ЕрнестТВ і підігріву Кисєльвщини ?

Українські військові проявляють героїчну витримку, а тут "товаріщ" вирішив допогти попрацювати над наляканим російським "обиватєлєм".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #2 народ 06.03.2014 19:20
идиот