реклама

реклама

Сьогодні у Черкасах перед вхідними дверима обласної державної адміністрації поряд з державним прапором повісили прапор ЄС.

Нагадаємо, що урочистості з нагоди підписання Україною угоди про асоціацію з ЄС проходили в Черкасах 21 березня.

 

При цьому важливо не забувати, як у грудні в Черкасах громадськість намагалася підняти на флагштоці перед міськрадою прапор ЄС. Декільком десяткам громадян протистояли стільки ж міліціонерів. Попри жорстке протистояння з міліцією активістам таки вдалося почепити прапор ЄС, який за годину зірвали невідомі молодики. Тоді одразу ж за фактом підняття прапора Європейського Союзу відкрито кримінальне провадження.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #13 Не купуй російське 27.03.2014 15:57
ВСЕ,"СУШИТЕ ВЕСЛА ГОСПОДА",ЯНИК АНОНСУЄ ТРЕТЮ ПРЕСС-КОНФЕРЕНЦІЮ ЗАВТРА,ЩО ЦЕ ЗНАЧИТЬ,КОМУНАЛ КА ВЖЕ НЕ АКТУАЛЬНА,ЧИЇСЬ "БРАТИ" ПОЛІЗУТЬ НА МАТЕРИК,ТО ВІЙНА,ДАЙ БОЖЕ ПОМИЛИТИСЬ........
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 Не купуй російське 27.03.2014 15:43
Цитую Стiйкий Нацiоналiст:
Цитую Не купуй російське:
[quote name="Стiйкий Нацiоналiст"]
Комуналка піднімається до рівня РФ,не більше і не менше,до того ж є субсидія,більше людей оформить,будуть змушені оформити,і я певно піду..

Навіть якщо не відмінять субсидії Ви упевнені що потрапите в цю третину "Приблизно третини жителів України обіцяні субсидії" (з доповіді Яценюка)

Ви думаєте я прагну платити більше? А який вихід?Бюджет не може покривати різницю,не може!Що робити?Треба не собівартість комуналки занижувати,треб а рівень заробітків піднімати,ВВП нарощувати,інак ше гамплик,і з теперішньою комуналкою і з майбутньою..Пережили 90-ті,і зараз не здохнем,аби не зря.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Не купуй російське 27.03.2014 15:35
Цитую Стiйкий Нацiоналiст:
Цитую Не купуй російське:
Краіна -банкрут,професі онали вкрали все.?Як ви отримуєте 2000 гр,жінка хоче жити за 10000,а у вас щє борги і відсутність нички...Що ви зробите,станете фіговим чоловіком і запропонуєте їй закотити губу і потерпіти,чи продовжете позичати,щоб вона раділа,але до певного моменту,як прийдуть кредитори і ви лишитесь на вулиці..Треба бути реалістом,шару люблять усі,а де її взяти ???Підніметься економіка,підви щаться зарплати і пенсії,стане легше,з неба не впаде,усі країни то пройшли і мають результат.

Російські виробники почали подавати заявки про привласнення своїм товарам штрих-кода України у зв'язку з тим, що вітчизняні покупці стали все частіше ігнорувати російську продукцію.

Я не дивлюсь штрихкод,уважно читаю -виробник,місце виробництва і дестрибютор..при малєйшому сумніву не купляю,і ніколи не куплю.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Не купуй російське 27.03.2014 15:30
Цитую Стiйкий Нацiоналiст:
[quote name="Не купуй російське"][quote name="Стiйкий Нацiоналiст"]Це дурдом.Прапор повинен висіти один-державний.Для чого повісили? Газ

Друже я хочу лягти під Україну, а не під Росію або ЄС.Чому мені нав'язують
ЄС або Росію.Я не западенець i не схiдняк.А субсидії теж вiдмiнять-почитайте пропозиції міністра по праці.

Я просто кажу,що все має свою ціну,енергоносі ї коштують стільки скільки коштують,до цього вони дотувались з бюджету,зараз дотувати нема з чого.А про субсидії брехня,Цуценюк на ВР сказав,що на субсидії виділяють більше коштів,розрахов уючи що по допомогу звернуться в рази більше українців,і це все.А ЄС то колективна співпраця,яка вигідна усім її членам,а бути Україні самій,то чрєвато великими проблемами в глобальному світі.Западенці і молодь,чого прагнуть в Європу,вони там були,вони жили в тих умовах,вони точно знають як би хотілося жити в Україні..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Стiйкий Нацiоналiст 27.03.2014 15:22
Цитую Не купуй російське:
Краіна -банкрут,професі онали вкрали все.До "попєрєдніков" у вас питань нема? Які пропозиції ви маєте,грошей нема,зовсім нема,вкрадено,в ивезено,прихват изовано,привлас нено не законно,ПР і КП,та їх родинами...Який вихід?Що робити владі,посміхати сь і обіцяти до виборів,а далі???Як ви отримуєте 2000 гр,жінка хоче жити за 10000,а у вас щє борги і відсутність нички...Що ви зробите,станете фіговим чоловіком і запропонуєте їй закотити губу і потерпіти,чи продовжете позичати,щоб вона раділа,але до певного моменту,як прийдуть кредитори і ви лишитесь на вулиці..Треба бути реалістом,шару люблять усі,а де її взяти ???Підніметься економіка,підви щаться зарплати і пенсії,стане легше,з неба не впаде,усі країни то пройшли і мають результат.

Російські виробники почали подавати заявки про привласнення своїм товарам штрих-кода України у зв'язку з тим, що вітчизняні покупці стали все частіше ігнорувати російську продукцію.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Стiйкий Нацiоналiст 27.03.2014 15:03
Цитую Не купуй російське:
Цитую Стiйкий Нацiоналiст:
Це дурдом.Прапор повинен висіти один-державний.Для чого повісили? Газ
з першого травня на 50 відсотків више.Далi автоматично все інше.Нащо мені ця ганчірка синя тільки на онучі.

Ціна газу для населення Росії(власного газу)на 45 доларів вища ніж є зараз для України(датуєть ся бюджетом).Ви думаєте,як ми відмовимось від ЄС,(з перспективою росту економіки,модер нізації і підвищення соцстандартів), зустрінемо Путіна і ляжемо під Росію,то добрий дядя Путлєр,українця м газ за комуналку поставить меншу ніж росіянам???Комуналка піднімається до рівня РФ,не більше і не менше,до того ж є субсидія,більше людей оформить,будуть змушені оформити,і я певно піду..

Навіть якщо не відмінять субсидії Ви упевнені що потрапите в цю третину "Приблизно третини жителів України обіцяні субсидії" (з доповіді Яценюка)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Не купуй російське 27.03.2014 14:56
Краіна -банкрут,професі онали вкрали все.До "попєрєдніков" у вас питань нема? Які пропозиції ви маєте,грошей нема,зовсім нема,вкрадено,в ивезено,прихват изовано,привлас нено не законно,ПР і КП,та їх родинами...Який вихід?Що робити владі,посміхати сь і обіцяти до виборів,а далі???Як ви отримуєте 2000 гр,жінка хоче жити за 10000,а у вас щє борги і відсутність нички...Що ви зробите,станете фіговим чоловіком і запропонуєте їй закотити губу і потерпіти,чи продовжете позичати,щоб вона раділа,але до певного моменту,як прийдуть кредитори і ви лишитесь на вулиці..Треба бути реалістом,шару люблять усі,а де її взяти ???Підніметься економіка,підви щаться зарплати і пенсії,стане легше,з неба не впаде,усі країни то пройшли і мають результат.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Стiйкий Нацiоналiст 27.03.2014 14:49
Цитую Не купуй російське:
Цитую Стiйкий Нацiоналiст:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #5 Не купуй російське 27.03.2014 13:19
Цитую Стiйкий Нацiоналiст:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #4 Не купуй російське 27.03.2014 12:53
Дай Боже,Україні вирватись з обійм "совкової,тоталі тарної,агресивн о-репресивної" Раши,і вийти на шлях демократичної,п равової і успішної об"єднаної Європи,де держава існує для громадян,а не громадяни для держави...Повірте,я знаю про що говорю.Усі труднощі і реформи(аби тільки вони дійсно були правдиві)варті того щоб нам перетерпіти,і вийти з замкнутого кола зубожіння на виток розвитку і процвітання ,заради себе і своїх дітей..