реклама

реклама

Голова обласної організації ВО «Свобода» Юрій Ботнар був присутній на сьогонішньому круглому столі з питань кредитування АПК, але ще не в ранзі заступника губернатора.

Днями ЗМІ повідомили про заплановане призначення пана Ботнара заступником голови облдержадміністрації з питань агропромислового комплексу.


На сьогоднішньому заході головний свободівець області сидів на протилежному від губернатора краї столу, й перед ним, на відміну від решти присутніх, не було таблички з зазначенням прізвища та посади.

У короткому коментарі «Прочерку» пан Ботнар сказав, що присутній на заході не в ранзі заступника голови ОДА. Натомість, як повідомляють джерела в облдержадміністрації, майбутні заступники керівника області вже фактично виконують свої обов’язки.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+4 #21 Уманский Еврей 03.04.2014 02:47
Мальчишка, выскочка. Сиди перед зеркалом выдавливай прыщики и не лезь в политику.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #20 Гуру 02.04.2014 18:23
Цитую Баба Секлета:
Це на фотографії він писать учиться? Видно плохо виходить...

Хай тренується .....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #19 Богун 02.04.2014 18:20
Цитую андрій:
Господь Іісус тебе любить Юра.хай тобі щастить.

Сто процентів під ніком Андрій, або Тягнибок або Турчинов! 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #18 Богун 02.04.2014 18:17
Цитую Гість:
мені цікаво, а як відділ кадрів буде його оформляти на роботу ?! :lol: з його широким послужним списком трудової діяльності !!! там мабуть вся трудова книжка від корки до корки заповнена інформацією про його "трудову діяльність" :D а шо не записано, то допишуть 8) у нас казкова країна !!! де проживають чародії і маги, які можуть все зробить як треба :P

В цього "файного" хлопа аби була трудова книжка, то вже була б і табличка навпроти нього, весь його широкий послужний список зводиться до: народився, далі пробєл, в революцію влився, з козарлюгами побув й за посаду допиз...ся! У нас дійсно "казкова" країна, де лани широкополі і Дніпро, і кручі де відсутні чародії, а казкарики могучі! Тьху!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #17 черкащанин 02.04.2014 17:21
На фото видно, что он вроде бы и там, но мысли его в другом месте. Мальчика очень беспокоит его дальнейшая судьба и задает сам себе вопрос: "Почему я еще до сих пор на этом совещании не нахожусь в статусе зама губернатора". Куда мы катимся, ведь его судя по всему хотят назначить по партийной квоте, утешив амбиции Тягнибока, а никак не по профессиональны м критериям. Да и по законным критериям он никак не подходит на эту должность.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #16 IQ 02.04.2014 16:12
Міністр АПК аграрної країни - Швайка;
Заступник губернатора з питань АПК у найаграрнішій області країни - Ботнар.
Тільки мені здається, що нас цілеспрямовано ведуть до голодомору?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #15 Баба Секлета 02.04.2014 15:52
Це на фотографії він писать учиться? Видно плохо виходить...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #14 1 02.04.2014 15:19
Я вважаю, що в даному випадку, відповідає суті перша фраза, всім знайомої, приказки - "чому ми бідні- бо дурні". Скільки уже люди цієї держави будуть страждати? Маючи такі прекрасні природні умови ми постійно живемо в де-мі. Чому? Тому, що керують, управляють, вирішують "свої" кадри, невмілі, неграмотні, але "свої"-зручні і згідливі до вказівок своїх ляльководів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #13 Царь 02.04.2014 14:50
Корову мне,корову!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #12 стабилизец 02.04.2014 14:45
Цитую Олександрович:
Оскільки Ботнар курує сільське господарство, йому вже дали влучне ім’я відповідне до напрямку діяльності «Баран».

Та какая там деятельность. Счас период перестройки, ускорения и нового мышления. В темпе нагло выгребаешь все, что позволяет должность, - и в Крым.