реклама

реклама

Сьогодні під час засідання Верховної Ради України журналісти сфотографували в залі народного депутата України від Партії регіонів, колишнього міського голову Черкас Володимира Олійника.

«Після втечі Януковича регіонал Олійник – вдруге в парламенті. Цього разу його ніхто не виганяє», – підписало фотографію видання «Телеканал 24» в соціальній мережі «Вконтакті».

Нагадаємо, що Володимир Олійник уперше після втечі колишнього Президента України Віктора Януковича з'явився на роботу до Верховної Ради України 18 квітня. Тоді його із зали виштовхав нардеп-радикал Олег Ляшко.

реклама

Коментарі  

 
+1 #24 Михайло 30.04.2014 06:47
Який Люстраційний комітет? Так пісочниця!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #23 Валерий 29.04.2014 22:53
Он наверное жить очень сильно хочет! Вот и прячеться с..а за мандатом, ну мы умеем ждать
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #22 Сергій 29.04.2014 22:09
Продажний політик Олійник, руки якого забруднені кров'ю героїв Небесної Сотні - повинен сидіти за гратами, а не в депутатському кріслі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #21 гость 29.04.2014 21:42
Цитую Чукча:
И почему черкащане так озлоблены к своим выдвиженцам? Прислушайтесь к авторитетным оппозиционерам области и кумовьям Олейника, воны не збрешють :lol: :lol:
21.02.2012
Депутат Черкаської міської ради від ВО «Батьківщина» Микола Булатецький учора на прес-конференції розповів, які він розрізняє політиків.
– Я дивлюсь на телебаченні на їхні морди і бачу, наприклад, що цей – кончений. Це такі, як Інна Богословська, Ганна Герман, депутат Колісниченко, – перелічував Микола Булатецький.
– Олійник, – підказали Миколі Івановичу.
– Олійник, до речі, не кончений, тільки на половину. Він потрапив в полон, до речі, добровільно здався. І я сподіваюся, що якщо він ще не зовсім кончений, то ще може щось таке замутить, що ми ще й якусь КОРИСТЬ від цього матимемо. :lol:


А Булатецкий кто? ****** нет во всем парламенте.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #20 Петя Б 29.04.2014 21:24
Цитую Чукча:


извините, а сам Булатецкий - кто?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #19 Вера 29.04.2014 21:09
Як подивишся на це все і на вибори йти не хочеться...А Олійник прийшов знову отримувати зарплатню...А за 2 місяці що не був для отмазки -лікарняний або відпуска...Ось і дочекався: "Мабуть пронесе...від майдану." І дійсно ПРОНЕСЛО... тепер "любуймося"!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #18 стабилизец 29.04.2014 15:24
Да ладно, все осталось как было, только с другими адресатами взяток. И ядерный взрыв не спасет, т.к. Олейник выживет наряду с тараканами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #17 Чукча 29.04.2014 14:56
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #16 УКРАЇНЕЦЬ 29.04.2014 14:52
Цитую оля:
Ви краще подивіться у виборчі списки Удару та Солідарності. Як не родич Тулуба то близький друг Під носом треба дивитися.В офіси торбами гроші несуть і платять за місця в списках от Вам і майдан. Шкода, що все так. Дітей загиблих шкода.Правду кажуть, що революцію роблять романтики, а плодами її користуються негідники.

Де люстраційний комітет ? Чого списки по гарячому не чистить?Гроші отримав?Такий комітет ? Демальянс цирки влаштовує,ідіть в театр,виступайт е,де корисні дії?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #15 УКРАЇНЕЦЬ 29.04.2014 14:47
З цим треба щось рішати !