реклама

реклама

Не дає спокою бульвар Тараса Шевченка в районі Казбету бізнесменам та чиновникам. Ну нікуди їм, бідним, свого лексуса чи мерседеса втулити. Чи так, чи інакше хочуть відкусити, відгородити, відкраяти… Як не коріння каштанам на бульварі пообрубують, щоб нібито травичку м’яко постелити, то гравієм вимостять між тими ж каштанами. Словом, «господарюємо по-новому». Про це пише «Черкаський край».


Та чи не найбільше начудили «любителі природи», роблячи місце для парковки по інший бік бульвару, на території, прилеглій до ЧНУ ім. Б.Хмельницького. Тут просто закатали в асфальт липи, обстрижені «під нуль» два роки тому. «…Ми готуємося встановити рекламну стелу нашого університету перед корпусом, щоб ще з бульвару Шевченка було видно, що ви проїжджаєте біля національного університету», — давав напередодні інтерв’ю одному ЗМІ в.о. ректора ЧНУ ім. Б.Хмельницького Олександр Черевко.


Здається, на паркувальний майданчик вже можна водити на екскурсії студентів-біологів — показувати, як виживає природа в умовах цікавих дослідів.

реклама

Коментарі  

 
+3 #13 Нина 12.09.2014 17:11
Ректор университета под окнами которого происходит такое безобразие должен первым выйти с ломом. Показать пример студентам-экологам, биологам и просто молодежи. И не было бы этих разговоров про сговор с Мелей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 Руся 11.09.2014 00:07
Ну явно ж приліпили давнє інтервю Черевка як сідло до корови. Невже на гарячіші новини хвантазії не вистачає?
Ще два місяці назад ніхто не сумнівався, що Деликат розширить свою парковку вздовж і вшир бульвару
Кому ж вигідний такий матеріал? Каштанам, Деликату, "доброзичливцям" ЧНУ?..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #11 АБСУРД 10.09.2014 21:07
А что Черевко и бульвар купил? Если так, то пусть асфальтирует!
Вполне вероятно, что завтра в.о. ректору Черевко припишут аннексию Крыма.
Ведь надо как-то жить порталам "достовірних новин"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 Совість 10.09.2014 13:47
:cry: Бідні деревця, їх поховали заживо. Ви просто уявіть як вони будуть страждати. А де наші всіекологічні органи? За яке їм зарплату платать з наших податків? Треба негайно побить той асфальт. Нашо бідним студентам стоянка, мабуть вона вигідніша Делікату. Сволота
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #9 Мах 10.09.2014 02:09
це щось за межею здорового глузду.. взяти б того, хто це придумав і теж по коліна "закатати" поряд з тими деревами
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #8 стабилизец 09.09.2014 16:49
Спите спокойно, дорогие товарищи экологические прокуроры, инспектора и кто у них есть еще там. Это земли города, ковыряться там без соответствующег о разрешения никто не вправе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #7 Саня 09.09.2014 16:30
Магазин "Деликат"- это Андрюха и Меля, не могли договорился с Кузьминским, а с Черевко все срослось. Просто бизнес и плевать на всех.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 незнайка 09.09.2014 16:00
Схоже Одарич показывать будет как МИСКАНТУС высаживать-знай мошенськых-сам ПРЫСИДАЛЬНЫК на наради з роззявленым ротом слухав Колы воно до простых смертных дотумкаеться?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #5 Дід Трохим 09.09.2014 15:33
Це тіпо шоб і деревця остались, і парковочка була. Тіки х.. так буває. Без вологи дерева загнуться, а Черевуня розведе руками і скаже шо не при ділах, вони самі гигнули і нада спилять. Вс..и ту стелу дебільну, хто тут не знає біля чого він проїжджає? "Благодійними внесками" смердить ше за три кілометри
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+34 #4 Степаныч 09.09.2014 15:23
Ну дебилы! Ну просто нет слов! А теперь тем, кто это сделал, ломики в руки, и снимать асфальт обратно. В следующий раз, когда руки зачешутся, будет о чём вспомнить. Общественным организациям, типа "Народный контроль", ГО Нетовкиной и прочим взять устранение дурости на контроль! Ну и Одарыч в очередной раз мог бы пропиариться, показать, какой он эколог заботливый.