реклама

реклама

Стелу, що на в’їзді до Черкас, розфарбували в кольори прапору Російської Федерації. Фото на підтвердження цього опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» журналіст Валентин Чернявський.

«Гн*ди... Вбив би г**нюків, які таке роблять. Комунальники вже зафарбовують», – залишив емоційний підпис під фотографіями Валентин.

 


реклама

Коментарі  

 
+6 #31 Энрiке Рiвера 24.09.2014 07:56
Мене "терзают смутные сомненья" якщо ви покрасите будiвлю ОДА у жовто блакитний кольор,то її теж потрощать як лавки та урнiї I де взяти стiльки бIло-червоно-голубої фарби шоб пофарбувати усю телевізійну вишку у соснiвцi
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #30 Веселий Аргентинець 23.09.2014 07:22
Цитую Горген:
Цитую Черкаси:
що робить СБУ?

СБУ лише спроможня затримати на хабарі в кілька тисяч гривень "мілких сошок", брати участь у "віджимі" бізнесу і т.п.. А протистояти диверсійно-підривній діяльності, нажаль, в них не виходить... В СБУ потрібно призначати професіоналів, а не "купляти посади" представникам м'ясо-молочної та деревопереробно ї промисловості!

НЕ ЧИПАТЬ СБУ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #29 Дмитро 22.09.2014 10:29
А може це не біженці-сепаратисти, може це вказівка тих кому вигідно лякати Черкащан?
Здебільшого таке вигідно нашій владі, яка під маркою війни та боротьби з сепаратизмом може спокійно рубати бабло собі в карман.

:eek: Налякані громадяни дуже СЛУХНЯНІ І НЕ ВИЙо....ться! :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #28 Справедливости ради 17.09.2014 15:19
Вы все ....таки! Вас в очередной раз облапошили, но так хитро, что вы еще и умирать сошласились, не то, что без тепла зимой сидеть! И вас это никак не возмущает! А от разрисованных букв так ядом плюетесь, что страшно становится: а вдруг я кого-то из вас знаю, и считаю хорошим человеком??? Хотя, вряд ли. Вас, ... за километр сейчас видать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #27 Кощей 17.09.2014 15:08
Цитую Баба Яга:
Можливо це й не переселенці. А от чим займається наша Служба безпеки, то питання.

Сидят под дамбой человек по сто с двух сторон с автоматами и ждут когда придут враги знак расписывать
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #26 Баба Яга 17.09.2014 11:07
Можливо це й не переселенці. А от чим займається наша Служба безпеки, то питання.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #25 Гуляй*компьютерный! 17.09.2014 10:46
Цитую Антон:
Респект тем кто сделал? Молодцы!

НЕ ЧУДИ, Антон! Последнее предупреждение. 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #24 Горген 17.09.2014 10:44
Цитую Черкаси:
що робить СБУ?

СБУ лише спроможня затримати на хабарі в кілька тисяч гривень "мілких сошок", брати участь у "віджимі" бізнесу і т.п.. А протистояти диверсійно-підривній діяльності, нажаль, в них не виходить... В СБУ потрібно призначати професіоналів, а не "купляти посади" представникам м'ясо-молочної та деревопереробно ї промисловості!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #23 Радикал 16.09.2014 21:07
Цитую Черкащанка 1:
Это точно с их появлением в Черкассах идут провокации как не памятник НЕБЕСНОЙ СОТНЕ разрисован то теперь стелла. Гнать их надо с нашего города. Кому их жалко пусть заберет себе в дом.И следит за ними. Почему мы в своем городе где родились должны боятся каких то и...тов?

Цікаво, хтось взагалі знає хоч один випадок, щоб переселенцям за щось натовкли пику?
Бувальщин багато розповідають, а де дії-відповіді?
Житло-то їм хтось здає? Благодійники. А потім ті й благодійники історії розповідають-скаржаться. Але ж гроші не пахнуть, так?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #22 Радикал 16.09.2014 20:49
Хлопці, щоб не довелося переселенців пищати-виганяти, для початку не треба їм здавати житло. Ну поговоримо ми вкотре, що "гнати їх треба", а що далі? Таке враження, що скоро вже вони нас виженуть.
От треба створити їм умови, які їм в Раші створили, що вони вже й до України повернутися раді. Отак зробити, щоб вони радісно поїхали свій Даунбас відбудовувати.