реклама

реклама

Сьогодні у Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницького зняли табличку, що висіла при вході до телевізійної студії та апаратної відео монтажу. Про це «Прочерку» повідомили студенти. Табличка вказувала, що комплекс створено в межах проекту «Цифрові медіа в університетах» Благодійного фонду Ріната Ахметова «Розвиток України».

 


Нагадаємо. що сьогодні з візитом в університеті побував побував Віце-прем’єр-міністр України Олександр Сич. Можна припустити, що керівництво освітнього закладу вирішило не дратувати високу владу прізвищем Ахметова.


Отримати коментар в керівництва закладу не вдалося, оскільки в. о. ректора Олександр Черевко не відповідає на дзвінок. При цьому проректор з соціально-економічного розвитку Валентина Артюх у коментарі «Прочерку» спершу заперечувала факт зникнення таблички, та потім заявила, що «не знає нічого».

Один з викладачів університету (за даними сайту, помічник ректора), який нині опікується приїздом високого гостя в ЧНУ, не зміг чітко відповісти на запитання «Прочерку», куди подівалася табличка…

реклама

Коментарі  

 
+23 #14 Мишель де Нострдам 10.10.2014 20:27
Черевко явно не на своєму місці і це вже всім зрозуміло в університеті.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #13 адекватний 10.10.2014 18:47
Стандартна ситуація. Злочинна влада зробила а патріотична піариться видаючи за свої здобутки. ;-) ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #12 Викладач ЧНУ 10.10.2014 18:17
В ЧНУ всі говорять про те як послав Луценко, а він може, нашого в.о.ректора-на прохання включити в непрохідну частину списку партії Порошенка
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 ляля 10.10.2014 17:48
Цитую Дід Трохим:
Цитую Патріот:
Цитую Дід Трохим:
Ха! Шо табличка! Тут вже вспіли всі лаври з бурого вугілля в Лисячій Балці на себе почепить, а мужикок, шо заїкнувся шо тему задвинув Тулуб і бабло туда вкинув чуть звіздюлєй не одгріб в прямому смислі.

Що за компанія рудовище захапала,хто знає? Це держава чи знов Ахметко,чи якась промоскалена?Кому ресурси віддали????

Енергетична Інвестиційна Компанія, гендир - Василь Терещенко, головн. офіс у Катеринополі, спеціалізація - буре вугілля. Глибше копай сам:)

Взагалі то говорилося, що компанія працює на Черкащині два роки. Тому логічно що свою роботу вона почала за Тулуба.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 незнайка 10.10.2014 16:04
Золотоподкованн ых грядущих тележурналюжек не перенапомаживал и?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Дід Трохим 10.10.2014 14:43
Цитую Патріот:
Цитую Дід Трохим:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 Отец Федор 10.10.2014 14:43
Та це ж Ва.....на Дм....вна виціловує...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Патріот 10.10.2014 14:09
Цитую Дід Трохим:
Ха! Шо табличка! Тут вже вспіли всі лаври з бурого вугілля в Лисячій Балці на себе почепить, а мужикок, шо заїкнувся шо тему задвинув Тулуб і бабло туда вкинув чуть звіздюлєй не одгріб в прямому смислі.

Що за компанія рудовище захапала,хто знає? Це держава чи знов Ахметко,чи якась промоскалена?Кому ресурси віддали????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #6 Дід Трохим 10.10.2014 11:29
Ха! Шо табличка! Тут вже вспіли всі лаври з бурого вугілля в Лисячій Балці на себе почепить, а мужикок, шо заїкнувся шо тему задвинув Тулуб і бабло туда вкинув чуть звіздюлєй не одгріб в прямому смислі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 Котий ПИЛАТ 10.10.2014 11:28
Вот нашли событие. Если бы студию закрывали ...., а то сняли табличку