реклама

реклама

Днями розбили машину представника Правого сектору Ігоря. Фото на підтвердження цього опублікували на сторінці партії в соціальній мережі «Фейсбук».


«У наших ворогів з'явився новий «бзик» –- в усіх своїх негараздах та комплексах треба винити машини своїх опонентів», – пишуть представники Правого сектору. – «Не так давно зазнавало утисків авто керівника люстраційного комітету Вікторії Феофілової, а тепер, перед самими виборами, настала черга й учасника Правого Сектора.


Ігор був активістом Правого сектора ще з початку Революції Гідності, був з нами в сутичках проти старої системи, балотувався на місцевих виборах в Черкаську міську раду по мажоритарному округу, регулярно бере участь у доставлені вантажу нашим добровольчим підрозділам, займається громадської роботою. Що стало дійсною причиною нападу на авто так і не відомо, як і, власне, сам автор цього «бешкету». Відомо лише те, що скло в машині розбите, хоча з неї нічого і не крали, а з людей, на щастя, ніхто не постраждав. На місці події працювала міліція, хоча її результати роботи досить прогнозовані.

Так, залишися певний неприємний осад, алей піднімати шум і роздувати трагедію ми не збираємось. А тому негіднику, який надумав залякувати наших людей обіцяємо, що якщо дізнаємось хто то був, обов’язково направимо його в зону АТО для проходження виправних робіт».

реклама

Коментарі  

 
+2 #15 Студент 26.10.2014 09:42
Відомо, що в період смути завжди з'являється отаманщина з багатьма секторами, яких потім історія змітає в небуття. Так буде і нині. Гуляй-поле - явище тимчасове.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #14 адекватний 26.10.2014 00:09
Цитую визор:
Ну не только же им бить - бумеранг!

Добре сказав. Це не відворотньо. Плюнувши в криницю жди сопляка у відрі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 адекватний 26.10.2014 00:07
Цитую 007:
А тому ....., який надумав залякувати наших людей обіцяємо, що якщо дізнаємось хто то був, обов’язково направимо його в зону АТО для проходження виправних робіт».
РАЗОМ З ВАМИ.

007 шпійон закордонний навіть не шифрується легнда кіношного супершпійона бонда.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #12 Оксана 24.10.2014 14:17
Цитую Виктор:
Цитую визор:
Ну не только же им бить - бумеранг!

Вот и ватнички оживились... пришлось по нутру!

Знаеете, родину можна молча любить, не обязательно бегать в вышиванках. У меня, например, стойкое желание у каждой свалки в лесу, и в каждом об...ном подъезде, и возле каждого вонючего генделыка поставить табличку "Слава Украине" - может дойдет до кого-нибудь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #11 Фотограф 23.10.2014 17:00
Цитую 007:
А тому ....., який надумав залякувати наших людей обіцяємо, що якщо дізнаємось хто то був, обов’язково направимо його в зону АТО для проходження виправних робіт».
РАЗОМ З ВАМИ.

Рудыка уже "ОБОВЯЗКОВО" направляли :lol: :lol: :lol:
А он пилювал на это и в мажорно-пижонских дудочках рулит в депутаты :roll:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #10 Богун 23.10.2014 16:11
Цитую хохол:
Слабенький пиар ;-) ;-)

Піар менеджер напевно місцевий то у Булатецького хату обносить, то Толіку машину решитить, то ось вікна стіклить, 0 креативу!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #9 Виктор 23.10.2014 15:55
Цитую визор:
Ну не только же им бить - бумеранг!

Вот и ватнички оживились... пришлось по нутру!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #8 Виктор 23.10.2014 15:52
Цитую шаман:
Чем страшен национализм?В том,что группа людей отпустив усы ,надев вышиванки, отростив осэлэдэц , а сейчас напялив полу военную форму,не пройдя даже срочную службу ,горланя нацлозунги- мнят себя патриотами.При этом не терпят тех ,кто хоть в чём то не разделяет их взгляды.Они могут при все людно обвинять оппонентов во всех грехах,при этом неся полную ахинею,запихива ть в мусорные баки, при этом быть без наказными.По этому нормальные люди не вступают с подобными патриотами даже в дискуссии.да бы не усложнять себе жизнь .Битьё машин,конечно,н е самый лучший метод--но это их же метод-и это говорит о том,что в Черкассах далеко не все одобряют нынешнюю политситуацию,х оть и БОЯТСЯ высказывать это в слух.Вот какая у нас демократия по украински .
Чуствуется, что таким ШАМАНАМ больше по нутру - российский шовинизм!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #7 Голос Америки з Вашингтон 23.10.2014 14:40
Байка:
Їдуть в тролейбусі правосек і два дядька. Один дядько
все дивиться то на часи то правосека.Другий дивився,
дивився і раз правосека по обличчю вдарив.А перший питає:
"Ти навіщо його вдарив?", Другий відповідає: "Ти то на
годинник дивишся то на првосека-думав по всій Україні почалося ".
"Та ні, він на мою ногу наступив.Коли б через 15 хвилин не прибрав,
то я б його вдарив."
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #6 Петро 23.10.2014 13:32
Кажуть що в зону АТО ідуть добровольці,пат ріоти.А ці "правосєки "участь в АТО подають як покарання.Може й ви мали б бути там?