реклама
Sucurity Police

реклама

Міський голова Черкас Сергій Одарич на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» продемонстрував, на що витрачав вільний час протягом кількох вихідних, вечорів та ночей.

«Пару вихідних, пару вечорів і одна ніч – стіл і стільці готові! – радіє Сергій Олегович. – А почалося рік тому з підвіконня)))».


Тепер міський голова ставить собі за мету зробити кухню і камін.

У відповідь на захоплені коментарі своїх друзів Сергій Одарич розкрив секрет своєї технології:


«Технологія проста. Чисте дерево. Фарба 2-3 шари, світла-світла «слонова кістка». Потім – шліфовка середньої щільності. На кутах і швах – до повного зняття фарби. Потім три шари палубного матового лаку. Він додає жовтого відтінку і надійно захищає. Після кожного лакування – шліфовка «нульовкою». На стільцях: перший шар фарби – чорний».


Стіл мер зробив із сосни, а стільці – із буку.

«Довелось грубо наносити фарбу і ледь-ледь шліфувати. Тому на стільцях фактура не дерева, а пензля)) П.С. Все по дереву треба робити ВЗДОВЖ ВОЛОКОН!!!» – ділиться своїми знаннями Сергій Олегович.


Сергій Одарич запевняє, що може вручну виготовити і матрац, але ще не робив.

реклама

Коментарі  

 
+3 #32 Папа Сірло 07.11.2014 07:46
от не думав, що невинне оновлення інтер’єрчика викличе таке жваве обговорення :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #31 федор принципиальный 06.11.2014 20:00
Перестали вз..тки давать,решил хотя бы что-то своими руками в этой жизни успеть сделать пока не отправили на лесоповал.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #30 Мальвина 06.11.2014 19:51
Цитую Людовик на порше:
ну і смак......стіл, ще куди не шло,хоча ножки :-? , а стільці взагалі страшні.Краще б не викладав в мережу.Єдине,що зацінив-фотік у нього классний (остання фотка демонструє можливості.) а так :-x

Стулья из совецкой столовки)))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #29 федор принципиальный 06.11.2014 19:51
Готовится на лесоповал,осваи вает новую профессию.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #28 Мальвина 06.11.2014 19:50
Цитую  :
А по ночам, він стругає Буратін.

Бу-га-га -га !!!!! :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #27 Столяр ОК 06.11.2014 19:48
Цитую Vlad:
Так может Вам, СО, этим и стоит заниматься - у вас хорошо получается, ну ниф...г эту политику :-*

А деревья не жалко...???а то как разгонится шлифовать)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #26 Столяр ОК 06.11.2014 19:47
Гнутые детали на спинках- за ночь не согнешь))) бук дерево очень твердое) .вырезать детали ,отшлифовать, просверлить отверстия, согнуть спинки, собрать, покрасить,отшку рить,покрасить, отшку рить,покрасить.отшкурить.покрасить.........недели 2-3 для предъявления публике...как минимум))))))) Сосна на стол не очень подходит- будет смола просачиваться ))) -это материал для очень дешевой мебедли. Ой-ё -ёй .... бедные деревья ....для рукодельника .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #25 Майдан 3 06.11.2014 19:46
Респект. Приємно здивований.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #24 Ветеран 06.11.2014 17:54
Одарич меблі робить , а Мирза, Бородай і Колядко побили сьогодні архітектора міста. Порівняйте що краще ??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #23 АнтиРиг 06.11.2014 17:25
Цитую СТолярок:
Мебель - ЗРОБЛЕНО!

ВОт только где же сама технология? Где брали дерево, как сушили, какими станками пользовались для віточки форм,чем клеили?

А так, взять готовые цеховые изделия, и просто покрасить как душа лежит и рассказывать что я всё сам от зовнка до звонка...эээ)

У Одарича і діти є,може теж весь процес має розказати... :-* Радість у людини,добре що собі щось робить,він на супермайстра і не претендує.Він сказав,пару ночей та вихідних,зрозум іло що збирав та фарбував.