реклама

реклама

Депутат Черкаської міської ради Микола Кудрявцев зафіксував на одному із перехресть у Черкасах гору гілок, які склали просто на дорожній знак.


«Уперше в Че! Друїдський таємний ритуал спалення дорожніх знаків, незабаром! Эта пять, ящетаю. Три дні ОЦЕ на перехресті», – жартує Микола Сергійович, коментуючи своє ж фото в соціальній мережі «Фейсбук».

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #9 Парєбрік 13.11.2014 19:08
Не подумав Кудрявцев, що написав. :-x Це ж позорище якесь, коли чинуша його рангу ТРИ ДНІ(!) підряд їздить мимо, роздивляється купу гілок і тільки гигикає на "Фейсбуці": "Эта пять, ящетаю" :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 гонта 13.11.2014 18:29
то прибери, розумаха
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #7 Andrew 13.11.2014 14:55
Для СО2 приготовили. .... буду
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 ЛЮБИБОЖЕПРАВДУ 13.11.2014 14:34
Цитую Гость:
Интересно, а что сделал пан Кудрявцев, как депутат, что бы убрать эти ветки?

На перехресті Горького і Шевченка, пан Кудрявцев влітку особисто прибирав дикорослі зарослі, які мішали обзору при переїзді перехрестя,РЕСП ЕКТ, от і ці гілки, які закривають обзор при переїзді перехрестя пан Микола запримітив правильно, (вчора вранці я теж це побачив), а от тимчасовий паркан, яким обнесено будмайданчик на Горького-шевченка, ніхто здвинути не може, там вже були неодноразові ДТП, а що буде коли голольод??? Може йому хтось допоможе депутатське звернення написати??? Є юристи грамотні???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #5 Дід Трохим 13.11.2014 11:40
Кудрявцев, читай книжки. Якби якийсь друїд сознатєльно зламав гілку, його б свої без солі зжерли. То жертвоприношені є племені гаішніков во імя прибильності перехрестя, лішонного знака :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #4 Гость 13.11.2014 11:32
Интересно, а что сделал пан Кудрявцев, как депутат, что бы убрать эти ветки?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 незнайка 13.11.2014 11:30
Подумай понесешь ли ты солидарную ответственность вместе с Одаричем за убытки горбюджету увольнением сотрудников с нарушением Закона Был юристом тогда и за что зарплату тебе платили?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #2 Юрій 13.11.2014 11:28
перевіряте інформацію. це вже не перший і не другий раз Прочерк подає застарілу інформацю. ви ще напишіть де лежало гілля у минулому році.

Гілля ще в 8 раку не було.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #1 пенсіонер 13.11.2014 11:09
біда що за три дні в місті ніхто те гілля не прибрав чи на щепу не переробив. саме час позбуватись гілок і зрізати дерева в охоронних зонах ліній електропередач, а не про якісь ритуали видумовувати.то цінна нині сировина - в країні катма енергоносіїв. :sad: