реклама
Sucurity Police

реклама

Народний депутат України Олег Петренко, обраний по 194-му округу із центром у Черкасах, на початку тижня, їдучи до Києва на сесію, на кордоні Київської та Черкаської областей помітив лелеку, який стояв на самому узбіччі траси.



«Учора, повертаючись додому, помітив знову дивного лелеку, – пише на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» Олег Петренко. – Розвернувся, під’їхав, став просто біля нього, а він хоч би шо собі!). Незворушно стоїть! Уже встигла думка майнути: навіщо хтось опудало лелеки на узбіччі траси поставив?) Але, вийшовши з машини, переконався, що лелека живий-здоровий, тільки дивний якийсь) Познайомились із ним поближче, селфі зробили)) Коли вже зовсім дістали його, то він злетів і сів знову біля самого узбіччя дороги, але за десяток метрів від машини. Хтось ще звертав увагу на це чудо в пір’ї по дорозі на Київ?))»





реклама

Коментарі  

 
+3 #10 Не затюкуйте рашколюба! 20.07.2015 10:16
Цитую Доктор:
Цитую Юля:
Я так понял его выбрали чтоб ..... Занимается ???

Смішний комент: пише російською, але як справжній "..ейропеєць", як кажуть ватники: називається Юлею, а потім калякає: "Я так понял..." :-x
Ти для початку визначся, хто ти, дядя чи тьотя, а потім задавай питання. ;-)

Ватники часто не можуть визначитися зі своєю статтю, але в цьому - вина інших коментаторів-черкащан, які кажуть на такі створіння "воно".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Доктор 20.07.2015 09:16
Цитую Юля:
Я так понял его выбрали чтоб ..... Занимается ???

Смішний комент: пише російською, але як справжній "..ейропеєць", як кажуть ватники: називається Юлею, а потім калякає: "Я так понял..." :-x
Ти для початку визначся, хто ти, дядя чи тьотя, а потім задавай питання. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 20.07 20.07.2015 08:53
Ну действительно зрелище редкое. Не каждый день и не везде такое увидишь. Написал человек, ну и что? Сразу в штыки - законы пишет, там все такие. Из ничего лепите ерунду.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 Микола 20.07.2015 08:34
Які закони? Просто статист!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 Юля 20.07.2015 00:07
Лелека и ..... !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #5 Юля 20.07.2015 00:06
Цитую Реаліст:
Цитую Юля:
Я так понял его выбрали чтоб ..... Занимается ??? Какие ты законы написал ???

Юля, може тобі просто такого небритого треба, щоб ти добрішою стала? "Єво вибралі", щоб він не питаючись ні в кого, як будь-яка інша людина що хотів, те і робив у ВІЛЬНИЙ від сесій час! Сторінка у Фейсбуці - його ПРИВАТНА територія і якщо звідти ЗМІ щось і виколупують, то це треба сприймать не як офіційні прес-релізи ВР. Так що, поменше яду, Юля!

Он.. безгр....ное там их враде 70 % таких !!! Мне обидно за страну !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #4 Валерій 19.07.2015 23:29
Цитую Реаліст:
Цитую Юля:
Я так понял его выбрали чтоб ..... Занимается ??? Какие ты законы написал ???

Юля, може тобі просто такого небритого треба, щоб ти добрішою стала? "Єво вибралі", щоб він не питаючись ні в кого, як будь-яка інша людина що хотів, те і робив у ВІЛЬНИЙ від сесій час! Сторінка у Фейсбуці - його ПРИВАТНА територія і якщо звідти ЗМІ щось і виколупують, то це треба сприймать не як офіційні прес-релізи ВР. Так що, поменше яду, Юля!

Підтримую Юлію, цікаве питання "Какие ты законы написал ???". Реаліст ви просто хам!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #3 Реаліст 19.07.2015 17:43
Цитую Юля:
Я так понял его выбрали чтоб ..... Занимается ??? Какие ты законы написал ???

Юля, може тобі просто такого небритого треба, щоб ти добрішою стала? "Єво вибралі", щоб він не питаючись ні в кого, як будь-яка інша людина що хотів, те і робив у ВІЛЬНИЙ від сесій час! Сторінка у Фейсбуці - його ПРИВАТНА територія і якщо звідти ЗМІ щось і виколупують, то це треба сприймать не як офіційні прес-релізи ВР. Так що, поменше яду, Юля!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #2 Юля 19.07.2015 17:14
Я так понял его выбрали чтоб ..... Занимается ??? Какие ты законы написал ???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #1 Лелека 19.07.2015 16:16
Хтось ще звертав увагу на це чудо неголене по дорозі на Київ?))