реклама

реклама

У міського очільника Черкас сьогодні День народження. Йому виповнилося 42 роки.

Його дружина вирішила його оригінально привітала, розмістивши вітання на біг-борді на перехресті вул. Грушевського (колишня Котовського)  і Благовісної, - пише «Вичерпно».

«Спасибо, что ты есть. С Днем рождения!», — написано на рекламній конструкції.

Разом з тим, редакція видання вже отримала обурливий коментар містян:

"Шановна редакція! Прочитала на черкаському ресурсі про першу леді Черкас http://vycherpno.ck.ua/vitannya-anatoliyu-bondarenku-jogo-druzhina-rozmistila-na-big-bordi-fotofakt/. Борд російською мовою!!!!
Зайшла на сторінку у Фейсбуку цієї нашої леді - геть усе російською мовою. Ми живемо в центрі України, наші хлопці боряться на сході за нашу країну, а дружина мера козацького міста нехтує українською мовою, мовою свого народу. При чому вона не з Росії, не іноземка, яка вивчила тільки російську, а з Черкас, вчилася у 17 школі. Він узагалі з Лисянки, аж ніяк не російськомовний.
Вона що - вважає, що українська - це хохляцька мова????  І розмовляти російською - це престижно????" - обурюється читачка

реклама

Коментарі  

 
+14 #44 правда 09.08.2016 17:20
я чув, що дружина мера - потомок цезаря і знає 50 мов та має 25 освіт. А вам слабо?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #43 Ауфидерзэйн 09.08.2016 17:16
Цитую *:
Цитую Знайома:
[quote name="оверко"]:-)


А з чого ви взяли, що його дружина, тупа сільська дівчина? Знаю її особисто, і можу сказати що вона лінгвіст і володіє вільно чотирма іноземними мовами, і українську мову вона теж знає.


А я чув що вона володыэ десятьма мовами ы маэ пять вищих освыт
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #42 Ната 09.08.2016 15:12
, "тупого припідніми, розумного приопусти", і нехай гої тягнуться за тупими, вони їх приведуть до щастя. Тупих і безликих примножуємо і припідносимов Укріпляти треба меншість, щоб вона могла ставши сильною, побороти ідиотизм більшості, і поставити розвиток суспільства на правельний шлях
Поки що ідіотична маса більшості знищує оту розумну меншість , яка робить щось для змін в Украіні: когось на війні, когось доконує тут, у Черкасах за роботу на благо громади за тупим принципом: раз робить, то щось з цього має. Що ж до пана мера, то бидломаса співає йому алілуя, бо ж він будує дороги, соціяльні проекти пропонує. А те , що на кожну вкладену копійку припадає від 30 відсотків украденого у міськоі громади - нічого. Лише на кожній новій зупинці ці керманичі взяли з нашоі кишені біля 60 тис.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #41 ВІРА 09.08.2016 13:23
Статистика: на 40 коментарів 3 добрих слова.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #40 оверко 09.08.2016 12:51
А з чого ви взяли, що його дружина, тупа сільська дівчина? Знаю її особисто, і можу сказати що вона лінгвіст і володіє вільно чотирма іноземними мовами, і українську мову вона теж знає. І ще - вона корінна черкащанка. Так що не треба тут розповідати і придумувати якісь байки. А на якій мові їй розмовляти вона вирішить сама, без Вас. Адже дружина градоначальника вільно володіє щонайменьше 8 - ма мовами. А борд російською розмістила виключно з політичною метою, даби висміяти "костноязычие" мови окупантів.
Та по фіг,нехай хоч 10 мов знає,коли розуму немає.Навіщо ця показуха,коли безліч черкащан майже на межі бідності і кожний знає що розмістити рекламу на бігборді не дешеве задоволення.І якщо брати зарплату мера (без як кажуть "не трудових" доходів) то не така вже вона і велика щоб випендрюватися перед людьми,які і без того роздратовані і новими тарифами і цінами в магазинах,аптек ах в порівнянні з мізерними зарплатами більшості черкащан.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #39 * 09.08.2016 12:04
Цитую Знайома:
Цитую оверко:
Не звертайте уваги.Просто тупа сільська двієчниця,якій завдячуючи більш менш смазливому фейсу вдалося вдало вискочити заміж.В її поданні розмовляти російською найвища ознака "крутизны" :-)


А з чого ви взяли, що його дружина, тупа сільська дівчина? Знаю її особисто, і можу сказати що вона лінгвіст і володіє вільно чотирма іноземними мовами, і українську мову вона теж знає. І ще - вона корінна черкащанка. Так що не треба тут розповідати і придумувати якісь байки. А на якій мові їй розмовляти вона вирішить сама, без Вас.

Очивдно ,що Ви її не знаєте. Адже дружина градоначальника вільно володіє щонайменьше 8 - ма мовами, в/ч і тварин, і рослин. А борд російською розмістила виключно з політичною метою, даби висміяти "костноязычие" мови окупантів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #38 Шторм 2 09.08.2016 11:58
Цитую Шторм:
І сміх, і гріх, і дожилися, як в катахізісі, "тупого припідніми, розумного приопусти", і нехай гої тягнуться за тупими, вони їх приведуть до щастя. Тупих і безликих примножуємо і припідносимо, страшно, скоро будемо їм памятники ставити. Черновецький, Кличко, Бондаренко, Вальцмани, Гройсмани, хто далі, невже бульшість серед нас дійсно така тупа що обирає собі таких керманичів. Єдгар Алан По колись написав "Думка більшості, завжди помилкова, так як більшість людей - ідіоти". Ну як в воду дивився. 100% правий. Тай Шевченко, скільки раз підтверджував... Укріпляти треба меншість, щоб вона могла ставши сильною, побороти ідиотизм більшості, і поставити розвиток суспільства на правельний шлях

Ще забули Тимошенко-Капительман :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #37 Композитор. 09.08.2016 11:49
Второй выход "пєрвой лєді" после триумфального репа :lol: :lol: и опять - двойка. Так какой он на самом деле, пан Анатолій, если такое выползает даже при обязательном политически-бюрократическом дрешкоде
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #36 Шторм 09.08.2016 11:06
І сміх, і гріх, і дожилися, як в катахізісі, "тупого припідніми, розумного приопусти", і нехай гої тягнуться за тупими, вони їх приведуть до щастя. Тупих і безликих примножуємо і припідносимо, страшно, скоро будемо їм памятники ставити. Черновецький, Кличко, Бондаренко, Вальцмани, Гройсмани, хто далі, невже бульшість серед нас дійсно така тупа що обирає собі таких керманичів. Єдгар Алан По колись написав "Думка більшості, завжди помилкова, так як більшість людей - ідіоти". Ну як в воду дивився. 100% правий. Тай Шевченко, скільки раз підтверджував... Укріпляти треба меншість, щоб вона могла ставши сильною, побороти ідиотизм більшості, і поставити розвиток суспільства на правельний шлях
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #35 Ренген 09.08.2016 10:35
Цитую Дизайнер:
Цитую Гер Дизайнер:
А хто борд робив? Слово "ЧТО" причепили Толікові, як погон на плече :lol:

І макушку обрізали)))

А навіщо пусте місце в голові показувати :lol: :lol: