реклама

реклама

"Як на Батьківщині зустрічають першого українського медаліста Ігор-2016 - срібного призера з кульової стрільби Сергія Куліша!" - повідомляють на сторінці НОК України у "ВКонтакті" і публікують фото

OFsFosXsoiM

Нагадаємо, Сергій Куліш здобув срібну нагороду у стрільбі із пневматичної зброї і таким чином приніс першу медаль у скарбничку збірної України на олімпіаді в Ріо.

Сам Сергій перебуває у піднесеному настрої, хоча і не приховує, що зараз мріє лише про відпочинок, пише "Вичерпно"

Свої результати він коментує стримано: «Під час першого змагання відчувалася велика напруга. Але мені все вдалося. А на третьому етапі (гвинтівка лежачи, 50 м) мені трохи не вистачило везіння».

Батьки, які теж приїхали зустріти свого переможця, не приховують свого хвилювання. Кажуть, що дуже раді, що син вже дома та додають, що приготували для нього подарунок, проте він буде для нього сюрпризом.

Обіцяє не залишити олімпійця без нагороди і місцева влада. Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, який також був у Борисполі відзначив, що це будуть або гроші, або квартира.

А Міністр спорту та молоді Ігор Жданов додав, що окрім грошової винагороди за срібну медаль у 85 тис. доларів обов’язково буде ще один подарунок.


фото Katerina Kovalenko

фото Katerina Kovalenko




Фото Марини Волошенко

Фото Марини Волошенко




реклама

Коментарі  

 
+2 #9 RATM 19.08.2016 03:11
А на чьи это деньги эта чиновничья орава поехала в Киев ? Ой чую, что не на свои.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #8 Лютий 18.08.2016 19:18
Profу...Твій комент вийшов би набагато кращим і змістовнішим якби ти після слів" Вообще то Майдан стоял" поставив крапку.Ми Украінці і так уже знаємо яка в росіі головна установка і як вона іі втілює в життя. :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #7 Prof 18.08.2016 11:26
Цитую правда:
а чого батьки Куліша говорять українською, а він російською? манкурт? вихрест?


Вообще то Майдан стоял за построение европейского поликультурного , многонациональн ого атеистического государства, где человек, его права и свобода, а не государство являются наивысшей ценностью. Государства, где дискриминация запрещена по любому признаку в т.ч. языковому или этническому. Те националисты, которые считаю государство считают наивысшей ценностью ничем не отличаются от Путина. Именно в России главная установка --- это ценность собственной государственнос ти, если мы считаем, что мы европейская страна нужно признать, что в системе ценностей первое место занимает человек и его права, а государственнос ть это вторично. А спортсмену поздравления и самые лучшие пожелания!!!! Побольше бы таких людей, не только в спорте, а в образовании, науке, технологиях, тогда бы и Порошенко---Путин не были бы страшными.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #6 правда 18.08.2016 11:11
а чого батьки Куліша говорять українською, а він російською? манкурт? вихрест?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Слава Україні ! 17.08.2016 19:36
Побільше б таких новин.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #4 ХМ 17.08.2016 17:11
чого ж ви раніше йому не допомагали а зараз тільки піаритесь...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #3 Щоб бути жителем Черкас 17.08.2016 16:58
Потрібно бути житло А МЕР надасть почесному жителю Черкас?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #2 Мер квартиру подарував 17.08.2016 16:55
Чи Мер квартиру подарував. Чи Мер не дуже вагомий? Так хто надасть квартиру?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #1 Юлька-бютовка 17.08.2016 16:52
Обережно! На заході помічено толюметаліста, що любить метал. Куліш - бережи медаль!