реклама

реклама

В Черкасах розпочато демонтаж залишків радянської символіки: радянську зірку на транспортному кільці міняють на українську символіку.

«Дотисли. Дві каденції і багацько звернень та запитів», - радіє депутат-свободівець з міськради Ярослав Нищик.

фото Yury Trenkin

фото Yury Trenkin

Нагадаємо, що раніше «свободівець», депутат Черкаської облради Юрій Ботнар  виступав із ініціативою демонтажу радянську символіку в Черкасах, зокрема, «Зірки» на транспортному кільці біля літака в Південно-Західному мікрорайоні, за що отримав погрози від невідомих.


фото Yury Trenkin

фото Yury Trenkin

реклама

Коментарі  

 
+7 #13 Оверко 20.08.2016 09:13
Не шкодую за совком і ніколи не любив комуняк. Але це був Орден Перемоги, а не якась там радянська зірка, поруч ПАРК ПЕРЕМОГИ і вул. 30 РОКІВ ПЕРЕМОГИ ! Завжди з самого початку на усих виборах віддавав голос за "Свободу", але зараз дивлюся в черкаському осередку "Свободи" зібрали одних ........., до того ж сопливих. Із за таких як у нас в Черкасах з лишньою хромосомою , "Свобода" і не попала в ВР. Так називаємі "свободівці" в Черкасах, ви ніякі не патріоти-ви просто малорозвинуті сопливі ..........., і ніякої користі від вас в нашому місті немає. Скоріше навпаки, ви сопляки відбираєте в "Свободи" в нашому місті останніх прихильників. Ганьба вам!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #12 Сидоров 19.08.2016 23:16
Когда собаке нечего делать ,то она .....так и свободовцам.Да ещё и гордятся.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #11 Реаліст Комаров 19.08.2016 19:57
То хоч би герб держави помістили на це місце, а то тепер мабуть і вулицю 30 років перемоги перейменують. Отже Перемоги не було???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #10 олег 19.08.2016 19:06
За зірку промовчу, а назви, що ви хорошого для людей зробили за 25 років?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 RATM 19.08.2016 18:04
Цитую Арбайтен, гер Буратіно!:
Нарешті совкові звьоздочки відправили на смітник!

Да-да, вот счас заживём ! :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #8 Арбайтен, гер Буратіно! 19.08.2016 15:56
Нарешті совкові звьоздочки відправили на смітник!
Цитую БуратинО:
Круглый Значок Труда содрали со столовой ПТУ на Седова, так дырка и красуется

Ти повинен любити своє рідне ПТУ не за те, що на ньому "круглий значок" висів, а за те, що воно тобі дало диплом маляра-штукатура третього розряду. Як казав Азіров, не треба скігліті - а взяв кельму в руки і зашпаклював дірку, як тебе вчив мастєр проізводствєнно го обучєнія в часи чєтирєжди Героя Союзу і Труда Брєжнєва!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #7 Ірина 19.08.2016 13:27
Давно пора!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #6 критик 19.08.2016 13:24
Свободовцы :-x :-x :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #5 Знахарь Фрейд 19.08.2016 13:10
Дебильность зашкаливает ..... В древности новые ЖРЕЦЫ уничтожали памятники предыдущего правления : стирали надписи на стелах ,разбивали памятники ....Все старо как мир )))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #4 Сергій 19.08.2016 13:07
Згідно закону, зображення державних нагород (а там було зображено орден Перемоги) не підлягають "декомунізації"! Після демонтажу ордену Перемоги чи поліпшився стан дорожнього покриття від літака до виїзда з Черкас? Чи поліпшився стан каналізації, щоб біля літака не було "озера"? Маразм! Не на то "свободівці" витрачають кошти та сили!