реклама

реклама

Водій дорогої автівки показав свою культуру, припаркувавши свою машину прямо на "зебрі". Про це повідомила «ВІККА».

Незважаючи на Правила дорожнього руху та повагу до оточуючих, кермувальник вирішив залишити свій Range-Rover на пішохідному переході навпроти ринку "Сєдова" та піти у своїх справах.

Тим часом автівку зафіксували активісти, які полюють на водіїв-"оленів". Вони й поширили її фото у соцмережах.

реклама

Коментарі  

 
0 #13 Ірина 19.10.2016 12:39
Выкручивайте "золотники" и выкидывайте! Пусть помучается, накачивая колесо!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 бульба 18.10.2016 18:09
Цитую язон:
Вот интересный вопрос. Три дня прошло с публикации. Доблестная полиция хоть мукнула шо-нибудь? Или хвосты поджали и в кустах прячутся? И вопрос к черкащанам. Ну ведь десятки ,если не сотни людей знают имя этого быдляка. Почему никто публично не назовёт?

А бідляків щоденно по телебаченню крутять - дивіться. Але Ви ними пишаєтесь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 язон 18.10.2016 14:54
Вот интересный вопрос. Три дня прошло с публикации. Доблестная полиция хоть мукнула шо-нибудь? Или хвосты поджали и в кустах прячутся? И вопрос к черкащанам. Ну ведь десятки ,если не сотни людей знают имя этого быдляка. Почему никто публично не назовёт?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 вілена 16.10.2016 23:03
Номер машини є значить відомо чія то машина. Чому не написати ПІБ цього хероя. Адже їх має знати місто в обличчя - заслуговують же !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Реґіональна Тальнівщина 16.10.2016 18:39
Цитую модель:
Колхозник :-x


ні, це твій улюблений депутат-регіонал
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #8 депутат 16.10.2016 11:08
За гвіздок, краску прийдеться відповідать, в нас є органи, які вповноважені слідкувати за дотриманням ПДР всима учасниками ДР, тому законно вимагати від цих органів вжиття відповідних заходів, тим більше, що ми їх наймаєм на роботу і виплачуєм зарплату, даєм пільги.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 бульба 16.10.2016 01:28
Цитую Юрій:
А гвіздком "пройтись" по ньому ніхто за захотів, щоб отій тварюці була наука?

на дивані ти херой а от в ділі як ті активісти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #6 депутат 15.10.2016 19:29
Цих штрафом не злякаєш, колись були талони, тому два попередженя , а на третій раз позбавити права керування.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+31 #5 федор принципиальный 15.10.2016 15:01
Где патрульная полиция или вяжут бабушек-дедушек,что продают петрушку,некогд а заниматься такими мелочами ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #4 модель 15.10.2016 13:16
Колхозник :-x