реклама

реклама

Житель Черкащини став першим переможцем конкурсу «На що ти готовий заради iPhone 7?» Чоловік вислав організаторам фото свого паспорту, де вказано, що його звати Сім, прізвище – Айфон, а по-батькові – Миколайович.

Як повідомляють організатори конкурсу на сторінці у Фейсбуці, Сім Миколайович Айфон проживає на Черкащині.

Суть конкурсу в тому, що перші 5 людей, котрі змінять своє імя та прізвище на Айфон Сім, отримають у подарунок iPhone 7, ціна якого складає близько 24 тисяч гривень.

реклама

Коментарі  

 
+3 #8 Власник крематорiю 23.10.2016 09:36
Цитую ..:
Кацапурик. З Тюменськоі області раша-педераціі.

Между прочем,my darling.
А ты была в тюмени?Я был в 80-х,так там куда не зайти везде были хлопцi
з Украины на призьвисько "ЕНКО".Да и сейчас наверное 60-70 проц. остались.
Такое же большое наличие фамилиьо UKR наблюдалось в коми асср
и бурятской асср.наприклад Украiнська громада Республiки комi
нараховуе понад 34 тыс. чол.А у Тюменськiй областi — до 800 тис.громадян
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #7 .. 22.10.2016 20:22
Кацапурик. З Тюменськоі області раша-педераціі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #6 Сидоров 22.10.2016 15:14
Цитую ХМ:
Цитую Сидоров:
Поздоровляю, Айфон. :lol: Скажи дякую батькам , які тебе так назвали. Передбачили ситуацію.

при чем тут батьки?? Разве не ясно что он фамилию и имя под конкурс поменял...

Да ну, гонишь. Рази такое может быть в здравом разуме?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Власник крематорию 22.10.2016 14:39
Ну допустим тут где то писали что могут сделать черкащане за 50гр,
а за 24 тыс?А что будет если он шестой, наверно повесится.
Не даром мне знакомый ,бывший одессит,на земле обетованной говорил прямым текстом
а эти пиз.....противные черкащане.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 ХМ 22.10.2016 11:23
Цитую Сидоров:
Поздоровляю, Айфон. :lol: Скажи дякую батькам , які тебе так назвали. Передбачили ситуацію.

при чем тут батьки?? Разве не ясно что он фамилию и имя под конкурс поменял...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #3 Сидоров 22.10.2016 10:00
Поздоровляю, Айфон. :lol: Скажи дякую батькам , які тебе так назвали. Передбачили ситуацію.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #2 пенсіонер 22.10.2016 07:26
Айтішники мають зарплату за місяць у 5-7 разів більшу
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #1 Українець 22.10.2016 06:39
Краще про щось цікаве та корисне людям розповіли! За гроші цей недотепа мабуть все б проміняв!