реклама

реклама

Уже вкотре в Черкасах облили фарбою пам’ятник Степану Бандері та Роману Шухевича, - інформує «Вичерпно».

Всі попередні рази «свободівці», які й встановили цей пам’ятник, відновлювали його.

Йшла мова про те, щоб встановити там камеру спостереження, проте досі її немає і тому ті, хто вже вчетверте обливає пам’ятник, досі невідомі.

реклама

Коментарі  

 
-7 #14 СОЛДАТ 27.12.2016 17:35
"Бульбо"!Учись правильно писати поки ще не пізно.По - украінськи правильно буде подобаЄться а не "подобаІться",пропАганда а не "пропОганда".Я розумію, що ти хвилюєшся в комментах, бажаючи виглядати "пламенным борцом", але повір - твоя маячня нагадує більше розповіді психічно хвороі людини, якою ти є насправді.Так що - до зустрічі в Нюрнберзі!Нехай щастить!Слава УКРАІНІ!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #13 Nazar Stodoly 27.12.2016 08:41
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Оксана:
Установку памятников за чертой кладбищ надо согласовывать с общественностью . Мне, например, неприятно видеть такие "памятники" в центре города столь двусмысленным фигурам.

Україна експортувала равликів в 7 разів більше, ніж сала!
Що можна сказати? Ід...т ти чоловіче. Самі себе знищуете
а шукаете когось винуватим. Краще б твое серце переповнилось лайном.
A Ти куди побiжишь жебрак -у Канаду?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #12 бульба 27.12.2016 01:05
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Оксана:
Установку памятников за чертой кладбищ надо согласовывать с общественностью . Мне, например, неприятно видеть такие "памятники" в центре города столь двусмысленным фигурам.

Двусмысленная фигура - это ты Оксана.Неприятно видеть памятник Бандере - езжай жить в москву и смотри там на памятники которые тебе не кажутся двусмысленными, если не хватает денег доехать до рашки - переселяйся на кладбище, что-бы чего доброго нам не пришлось что-то там с тобой согласовывать. :-)

Подобаїться пам'ятник бандері і Шухевичу - швиденько до Нюрнбергу, може ще й тобі випишуть з десяток років за пропоганду фашизму.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Сподівайло 26.12.2016 23:15
Цитую ОУН-УПА:
Сподіваюся, що це вже на особливому контролі у нового начальника Черкаської поліції?

Аякже. Вже вся поліція побігла і взяла в потрійне кільце з бронетехнікою і артилерією (звісно, крупнокаліберно ю).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #10 СОЛДАТ 26.12.2016 20:08
Цитую Оксана:
Установку памятников за чертой кладбищ надо согласовывать с общественностью . Мне, например, неприятно видеть такие "памятники" в центре города столь двусмысленным фигурам.

Двусмысленная фигура - это ты Оксана.Неприятно видеть памятник Бандере - езжай жить в москву и смотри там на памятники которые тебе не кажутся двусмысленными, если не хватает денег доехать до рашки - переселяйся на кладбище, что-бы чего доброго нам не пришлось что-то там с тобой согласовывать. :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #9 Мотря 26.12.2016 18:31
Схоже, що незаконний "пам'ятник" таки розділить долю незаконного фонтану.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #8 коп 26.12.2016 17:44
Цитую ОУН-УПА:
Сподіваюся, що це вже на особливому контролі у нового начальника Черкаської поліції?


Делать ему не хер :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #7 007 26.12.2016 17:09
Цитую ОУН-УПА:
Сподіваюся, що це вже на особливому контролі у нового начальника Черкаської поліції?

А що повинно бути на контролі? Кусок гранітного камінця? Так їх по всіх дорогах таких розкидано безліч.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #6 Оксана 26.12.2016 16:40
Установку памятников за чертой кладбищ надо согласовывать с общественностью . Мне, например, неприятно видеть такие "памятники" в центре города столь двусмысленным фигурам.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #5 Москаль Чарівник 26.12.2016 15:52
Начнем з того, шо це не памятник, а вольні художества тих, в кого першими знайшлась краска для розмальовки безхозної каменюки. Ну це ше не робить її памятником. Це різновид стріт-арту. Поверх одного стріт-арту зафігачили другий. Оба случая - банальне кугутство)))