реклама

реклама

Ще кілька днів тому цей міст демонтували уманські комунальники, а вже в ніч на неділю, хасиди відбудували незаконну забудову, пише "Вечірня Умань".

hasidi Скандальний місток був залізним. Цього разу хасиди зробили його з дерева та фанери.

«Вкотре хасиди наплювали на уманчан і майже одразу відновили незаконний місток. Це неповага як до населення так і до законодавства країни в якій вони перебувають,» - зазначив на своїй сторінці ВКонтакті депутат  Ярослав Кулінєєв.

Як повідомили у виконкомі уманської міської ради, новозбудований міст також демонтують. 

Довідка: тривалий час в Умані самобуди в районі паломництва, які викликали спротив місцевих жителів, місцева влада та прокуратура обходили стороною. Після зміни влади почалися спроби впорядкувати район паломництва. Запрацювала інспекція з благоустрою. Це викликало шалений тиск з боку паломників, які за багато років звикли, що в Умані все можна "вирішити". Відтак, були випадки, коли син духовного наставника хасидів, представника Міжнародного благодійного фонду імені Рабі Нахмана, торгував марихуаною та погрожував уманчанам зброєю. А його батько молився за мир та закликав місцевих жителів до діалогу....

реклама

Коментарі  

 
+3 #12 СОЛДАТ 01.02.2017 16:38
#11 Будiвельник Керч-мосту 01.02.2017 10:45 - Як бачиш повернувся,прит ому досить давно :-) А ти мабуть тільки сьогодні.Як там міст?Все нормально? Фанери ще вистачає - чи перейшли на березу? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #11 Будiвельник Керч-мосту 01.02.2017 11:45
Цитую СОЛДАТ:
Цитую YouMustMurder:
Хасиды Вперёд ! Можь хоть вы тут порядок наведёте

:lol: :lol: :lol: І хто б міг подумати що хасиди найкращі будівельники мостів???Хлопці-та вам ціни немає!!!Не зупиняйтеся на дрібницях,бігом ідьте в Керч - там ваші послуги вкрай потрібні.Тільки не здумайте будувати в борг- просіть попередню оплату.Ну ви самі знаєте чому :-)

Цитую СОЛДАТ:
Цитую YouMustMurder:
Хасиды Вперёд ! Можь хоть вы тут порядок наведёте

:lol: :lol: :lol: І хто б міг подумати що хасиди найкращі будівельники мостів???Хлопці-та вам ціни немає!!!Не зупиняйтеся на дрібницях,бігом ідьте в Керч - там ваші послуги вкрай потрібні.Тільки не здумайте будувати в борг- просіть попередню оплату.Ну ви самі знаєте чому :-)

Шо вже повернувся з донбасу а переселенець/
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #10 Питання 31.01.2017 23:59
Цитую Водолаз:
Хай у себе дома будують, а тут Україна, українці панують.

Україці панують....
Ну ну...
Будь ласка з цьго місця з подробицями.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 Гонта 31.01.2017 22:22
Цитую Водолаз:
Хай у себе дома будують, а тут Україна, українці панують.

До панування далеко, начніть з того щоб надавати підсрачників тим хто забувши про людську гідність принизливо прислужується перед ними в час паломництва.
Гидко дивитися на цих представників титульної нації які конкуруючи вилизують у хасидів навіть там де у них не свебить.
Гидко і боляче на це все дивитися, але містечкові пУтріЙОти про це ні гу гу, враження що козні строять хасидам щоб показати хто є рішаловими в місті і по ходу попіаритися серед лохторату.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Москвотрєстмостстрой 31.01.2017 21:07
Цитую СОЛДАТ:
Цитую YouMustMurder:
Хасиды Вперёд ! Можь хоть вы тут порядок наведёте

:lol: :lol: :lol: І хто б міг подумати що хасиди найкращі будівельники мостів???Хлопці-та вам ціни немає!!!Не зупиняйтеся на дрібницях,бігом ідьте в Керч - там ваші послуги вкрай потрібні.Тільки не здумайте будувати в борг- просіть попередню оплату.Ну ви самі знаєте чому :-)

Нє, на Керченський міст у них фанери не хватить!Його будують ісключітєльно із "скрєпной бєрьози" :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 * 31.01.2017 20:34
Цитую Водолаз:
Хай у себе дома будують, а тут Україна, українці панують.


Та ні! Покищо, як не прикро, але панують в Україні люди з локонами-бакенбардами! А українці виживають!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 СОЛДАТ 31.01.2017 20:24
Цитую YouMustMurder:
Хасиды Вперёд ! Можь хоть вы тут порядок наведёте

:lol: :lol: :lol: І хто б міг подумати що хасиди найкращі будівельники мостів???Хлопці-та вам ціни немає!!!Не зупиняйтеся на дрібницях,бігом ідьте в Керч - там ваші послуги вкрай потрібні.Тільки не здумайте будувати в борг- просіть попередню оплату.Ну ви самі знаєте чому :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 Розум 31.01.2017 19:49
Хасиди й усебе вдома поводять себе так само. Тому владі просто треба робити свою роботу: притягувати винних осіб до відповідальност і за порушення законів, а в разі повторення порушень висилати таких осіб додому без права в'їзду до України. Заборона бувати в Україні на могилі їхнього святого - це найкращий спосіб змусити хасидів дотримуватися наших законів. Усе інше порожні балачки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #4 Пошливы 31.01.2017 19:46
Евреям можно всё, они же богообраные. А вы быдло и молчите, а то наши чиновники и бедолашные уманчане валюты не досчитаются...