реклама

реклама

Уболівальники «Черкаського Дніпра», очевидно, не зраділи звістці про те, що у Черкасах незабаром проведуть матч «Прем’єр-ліги» донецький «Олімпік» та львівські «Карпати».

Фото, де під час домашнього матчу своєї команди вболівальники тримають банер з написом «Геть «Олімпік» з Черкас» поширюють у соціальній мережі.

Представник ультрас «Черкаського Дніпра» Роман Надточій у соціальній мережі озвучив позицію вболівальників.

«Донецький «Олімпік», не завоювавши за 16 років існування власних вболівальників, хоче скористатися ситуацією в Черкасах. Адже якісний футбол у нас в місті люблять. І ми прекрасно розуміємо, що іграми третього кола Української Прем'єр Ліги, з клубами із топ-шістки, донецький куб збиратиме повний стадіон черкащан. Що свідчитиме повну неповагу до вболівальників «Черкаського Дніпра», традицій та культури вболівання за місцевий футбольний клуб, а також негативно відобразиться на роботі відділу маркетингу ФК «Черкаський Дніпро». Вибір за вами! Або ставати футбольними тітушками, користуючись лише халявою і подачкою ФК «Олімпік», або підтримувати рідний футбольний клуб, незалежно від дивізіону і результатів», - звернувся він до черкащан.

Нагадаємо, футбольний клуб «Олімпік» з Донецька, який грає футбольній «Прем’єр-лізі», ніяк не може визначитися, де ж він буде проводити свої домашні матчі у другій частині поточного сезону. Після невдалої спроби домовитися про постійну оренду «Арени Львів», погляд донеччан упав на Черкаси.

реклама

Коментарі  

 
+1 #14 Хамелион 27.03.2017 11:45
В театр ти можеш ходити, можеш не ходити.
А футбольний клуб - це святе. Це на все життя!
Футбольний фанат полюбивши одного разу, не розлюбить ніколи!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #13 Визор 22.03.2017 07:58
То есть,приезжает театр Франка из Киева,а мы им -*убирайтесь из Черкасской,у нас свой театр есть!*. Ну бред же!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 СОЛДАТ 21.03.2017 21:58
Цитую черкащанка:
Цитую язон:
Цитую черкащанка:
Донецк, порви эти львовские карпаты!!!

Ты смотри, переселенцы с Донбасса уже черкащанам диктуют, как нам тут жить?


В Черкассах всегда будут диктовать как жить, т.к это провинция ;-)

Мадам жила в Париже? :lol: Или Донецк "круче" ? :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 СОЛДАТ 21.03.2017 19:44
Цитую язон:
Цитую черкащанка:
Донецк, порви эти львовские карпаты!!!

Ты смотри, переселенцы с Донбасса уже черкащанам диктуют, как нам тут жить?

Живи как и жил, не увлекайся "дурью", не смотри рашаТВ, постарайся выучить украинский язык и все у тебя будет ОК :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #10 черкащанка 21.03.2017 19:01
Цитую язон:
Цитую черкащанка:
Донецк, порви эти львовские карпаты!!!

Ты смотри, переселенцы с Донбасса уже черкащанам диктуют, как нам тут жить?


В Черкассах всегда будут диктовать как жить, т.к это провинция ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 язон 21.03.2017 16:30
Цитую черкащанка:
Донецк, порви эти львовские карпаты!!!

Ты смотри, переселенцы с Донбасса уже черкащанам диктуют, как нам тут жить?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Черкащанин 21.03.2017 12:14
А з чого стільки шуму? Ну, приїдуть останні афродонецькі гравці "Олімпіка" в Черкаси. Ну, продують тут легіонери з Камеруну бравим легіням з Карпат - та й поїдуть собі з Черкас і одні, і другі.
Що тут такого супервидатного? :eek:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Гопка 21.03.2017 11:21
Я теж прийду підтримати донецький Олімпік.Гадаю,що без цієї купки здичавілих фанів,які не розуміються на футболі,буде набагато краще.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #6 черкащанка 21.03.2017 11:11
Донецк, порви эти львовские карпаты!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Слава 21.03.2017 02:57
А ми з хлопцями приїдемо на матч Олімпіка зі Шполи.Збирається більше 10 чоловік і будемо вболівати за донецький Олімпік.
Чому жменька пацанів має вирішувати чи бути в Черкасах Премьер-лізі чи ні???