реклама

реклама

Сьогодні зранку з пам’ятника Степану Бандері та Роману Шухевичу зник український стяг. Як виявилося згодом, це не акт вандалізму, а  він був пошкоджений вітром і тому «свободівці», які й встановлювали цей пам’ятник, забрали його на реконструкцію. Про це пише «Вичерпно».

До цього пам’ятник, встановлений в Черкасах в минулому році, неодноразо обливали фарбою.

Всі попередні рази «свободівці», які й встановили цей пам’ятник, відновлювали його.

Йшла мова про те, щоб встановити там камеру спостереження, проте досі її немає і тому ті, хто вже вкотре паплюжить пам’ятник невідомо.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #32 UKR 03.08.2017 11:03
Спочатку я не особливо вітав ініціативу націоналістів щодо цього пам"ятного знака. Але тепер дивлюся, як від нього плющить тупих рашистів - і розумію, що дуже добре, що він є!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #31 справедливий 01.08.2017 22:39
Цитую Геноссе Борман:
Я думаю з часом, коли атмосфера стане суто нашою, щезнуть кацапомовні канали, вивіски, газети, сам дух казломордії, вони все таки здриснуть. Ну не може казломордий жити без бруду, сміття та сруцкого міру.

Спершу здохнуть такі козломорди як ти і оловяний солдат.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #30 Пиндос 01.08.2017 17:12
Ось ти й показав своє обличчя... а все мабудь від того що історію цей істерик вивчав по радянським підручникам... в яких не написано про витівки народних комісарів та КДБ, про голодомор 30 років, про жорстоке придушення Полтавського повстання, про Холодноярську республіку... А це історія моєї країни,мого народу, але не твого. Це історія боротьби і супротиву тих кого неможливо було зламати ні тортурами ні обіцянками світлого майбутнього, вони боролися за свою рідну землю, за свої родини, за майбутнє своїх дітей, це майбутнє не передбачало ходить строем з піонерськими галстуками та вклонятися випотрошеному московському чучелу в мовзалеї. Так я восторгаюсь цими людьми,тим що вони до останього не скорилися і віддали своє життя за прагнення до волі, за те що вони не прийняли систему та не впустили її у своє серце. А чим востаргаєшся ти ? може вованом з дімоном ? вони твої ідели ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #29 СОЛДАТ 01.08.2017 16:58
Цитую В. Белий:

А ти не ходи до тих памятників.Тобі всерівно там не місце.Шукай де ще леніна не знесли і йому поклоняйся. :-)
а можна нікому не поклонятись???? Ні Леніну не Бандері??? Чи ви заставляти будете???
Звичайно що можна.Ніхто нікого не заставляє це робити.Чи Вас заставляли? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #28 Геноссе Борман 01.08.2017 16:51
Я думаю з часом, коли атмосфера стане суто нашою, щезнуть кацапомовні канали, вивіски, газети, сам дух казломордії, вони все таки здриснуть. Ну не може казломордий жити без бруду, сміття та сруцкого міру.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #27 В. Белий 01.08.2017 15:21
А ти не ходи до тих памятників.Тобі всерівно там не місце.Шукай де ще леніна не знесли і йому поклоняйся. :-)
а можна нікому не поклонятись???? Ні Леніну не Бандері??? Чи ви заставляти будете???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #26 Рідне місто 01.08.2017 14:27
Цитую СОЛДАТ:
Цитую справедливий:
Цитую Рідне місто:
Взагалі пам'ятники треба робити якісно, так, щоб вітром не зносило. Інакше вони можуть завдати шкоду життю та здоров'ю людей. До речі, цей пам'ятник вже узаконили, чи він так і залишається самостроєм, як відомий фонтанчик з янголятами? Щось нічого не писали про конкурс на його встановлення, про офіційну прийомку. Схоже, що міській владі байдуже чи він є, чи його нема. Може так статися, що одного дня на його місці опиниться "стела Радуцького" і ніякі претензії вже ніхто не прийме.

Такі горбки, які називають памятниками потрібно зносити.

А ти не ходи до тих памятників.Тобі всерівно там не місце.Шукай де ще леніна не знесли і йому поклоняйся. :-)

Тобі аби шо язиком лятати та посилати. Розуму позич, то може збагнеш написане.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #25 СОЛДАТ 01.08.2017 13:36
Цитую Геноссе Борман:
Це - моя земля. Які пам'ятники треба - такі і стоять! А вам, смердючій кацапні, тут більше ніколи не хазяйнувати. Тому краще збирайте манатки і в кацапстан добровільно виїжджайте, поки примусово не викинули.

Хорошо сказав брате. :-) Але добровільно в кацапстан ніхто з них не поіде.Там іх ніхто не жде та і до сала украінського вони вже звикли. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #24 Геноссе Борман 01.08.2017 12:53
Це - моя земля. Які пам'ятники треба - такі і стоять! А вам, смердючій кацапні, тут більше ніколи не хазяйнувати. Тому краще збирайте манатки і в кацапстан добровільно виїжджайте, поки примусово не викинули.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #23 СОЛДАТ 01.08.2017 10:50
Цитую справедливий:
Цитую Рідне місто:
Взагалі пам'ятники треба робити якісно, так, щоб вітром не зносило. Інакше вони можуть завдати шкоду життю та здоров'ю людей. До речі, цей пам'ятник вже узаконили, чи він так і залишається самостроєм, як відомий фонтанчик з янголятами? Щось нічого не писали про конкурс на його встановлення, про офіційну прийомку. Схоже, що міській владі байдуже чи він є, чи його нема. Може так статися, що одного дня на його місці опиниться "стела Радуцького" і ніякі претензії вже ніхто не прийме.

Такі горбки, які називають памятниками потрібно зносити.

А ти не ходи до тих памятників.Тобі всерівно там не місце.Шукай де ще леніна не знесли і йому поклоняйся. :-)