реклама

реклама

Ломбарди «Дешева готівка», на яких, за даними розслідування "Наші гроші з Денисом Бігусом", заробляє сім'я Юлії Тимошенко, було обклеєно листівками провокативного змісту.

«Сьогодні наші активісти повідомили жителям Черкас та Василькова, хто оббирає їхні родини!» – повідомили «Прочерку» невідомі активісти, що представилися Спілкою боротьби з ломбардами.

«Ми – родичі тих, хто став заручником ломбардів. Наші діти, чоловіки, батьки позакладали дорогі для нас речі. Але виручені гроші пішли не для покращення родинного достатку, а на алкоголь, гулянки, ігрові автомати.Раніше ми провели таку саме акцію в Києві та Боярці. Ми не зупинимося доки громадяни не дізнаються власників кожного ломбарду в кожному місті країни!» – йдеться в повідомленні.

IMG-20171027-WA003

IMG-20171027-WA005

реклама

Коментарі  

 
+5 #9 Влад 28.10.2017 16:01
Цитую прохожий:
А чому це бидло не заклеює вікна за місцем свого проживання?

А де вони живуть?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 Шнобель 28.10.2017 08:22
Цитую .:
Як вже ця "старуха Тимошенко" набридла - і з вихилясами в політиці, і з підлістю в бізнесі. Як згадаю її підхіхікування путіну - аж тошно стає!

А сейчас при пете липецком наверное уже не тошнит?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Сотник 28.10.2017 02:38
Цитую .:
Як вже ця "старуха Тимошенко" набридла - і з вихилясами в політиці, і з підлістю в бізнесі. Як згадаю її підхіхікування путіну - аж тошно стає!

--- Дєб.л!!!! А від "шоколадних" реформ тебе не тошнить, красавчику?! Піди, проспись, якщо допоможе!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 справедливий 27.10.2017 21:27
Бидлота в камуфляжах за робототою!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 ЮЗР 27.10.2017 19:12
Юля до вы выборов готовится и надо деньги на митинг
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 прохожий 27.10.2017 18:13
А чому це бидло не заклеює вікна за місцем свого проживання?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 Двірник-політолог 27.10.2017 18:01
Цитую .:
Як вже ця "старуха Тимошенко" набридла - і з вихилясами в політиці, і з підлістю в бізнесі. Як згадаю її підхіхікування путіну - аж тошно стає!

Не менше набридли бродячі "активісти", які обклеюють стіни і паркани.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #2 Влад 27.10.2017 17:50
Цитую .:
Як вже ця "старуха Тимошенко" набридла - і з вихилясами в політиці, і з підлістю в бізнесі. Як згадаю її підхіхікування путіну - аж тошно стає!

Відповідаючи на питання з приводу ломбардного бізнесу, Юлія Тимошенко в ефірі 112 телеканалу назвала журналістські розслідування програми «Наші Гроші з Денисом Бігусом» «лайном» та «сміттям». «Вот вам приклад зомбування людей просто шитим. Ну тобто лайном, яке ніколи не існувало, - сказала Тимошенко
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #1 . 27.10.2017 16:46
Як вже ця "старуха Тимошенко" набридла - і з вихилясами в політиці, і з підлістю в бізнесі. Як згадаю її підхіхікування путіну - аж тошно стає!