реклама

реклама

Прихильники Руху нових сил Саакашвілі пікетують сесію, вимагаючи, щоб депутати схвалили звернення до ВРУ з вимогою відставки Порошенка.

Про це інформує журналіст «Прочерку».

Керівник обласної партійної організації «Руху нових сил Міхеїла Саакашвілі» Сергій Яковенко зауважив, що проситиме слова для виступу на сесії.

28313697_977079839117798_2133089508_n
28383283_977080522451063_166556221_n

 

реклама

Коментарі  

 
-1 #18 Венцеремос 22.02.2018 22:42
Цитую Ох:
Я так зрозумів що на Радуцькому просто розминалися.....
Після Порошенка черга Путіна чи Трампа ?

Есть у революции начало,
Нет у революции конца!
Пацаны в беде не унывают,
Пацаны с понятием живут,
Пацаны ярма не принимают,
Пацаны своих не продают.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #17 кузя 22.02.2018 18:46
Левко щось не те покурив мабуть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #16 Швондер 22.02.2018 18:21
Цитую Левко:
Свобода, Батьківщина, Порохоботи в екстазі. Чорна заздрість???? Це пікет, там роздають агітматеріали.Звернення про відставку яки Президента. 2.03 пікет обласної ради. Потім Праймеріз українських демократичних сил. Переможець праймерізу буде нашим кандидатом у Президенти. Пацани, вибачте, без грошей. Свідомість черкасців. Зметемо в Черкасах всю нечесть. До зустрічі. Спартанець.

КОМАНДУВАТИ ПАРАДОМ БУДУ Я.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #15 Дурко 22.02.2018 18:20
Цитую Левко:
18.02 в Україні Нові СИЛИ зібрали 100 000 осіб-протестуючих за відставку Президента. Або приєднуйтесь лже-патріоти, до 15 березня, або з палуби. Спартанець. Счетчік включєн!!!!

"Нові сили" - поголовно стоять на обліку в психоневрологіч ному диспансері. Зараз у них весняне загострення, пропоную за рахунок бюджету зробити їм заспокіливі уколи та забезпечити намордниками! :D :D :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #14 Сірко 22.02.2018 17:21
Цитую Левко:
18.02 в Україні Нові СИЛИ зібрали 100 000 осіб-протестуючих за відставку Президента. Або приєднуйтесь лже-патріоти, до 15 березня, або з палуби. Спартанець. Счетчік включєн!!!!

Що Курченко і данецкіє вже на счєтчік поставили? Або бабло повертайте , або рєвалюції трєбуют нащі сєрца?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #13 Левко 22.02.2018 16:19
18.02 в Україні Нові СИЛИ зібрали 100 000 осіб-протестуючих за відставку Президента. Або приєднуйтесь лже-патріоти, до 15 березня, або з палуби. Спартанець. Счетчік включєн!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #12 Левко 22.02.2018 16:10
Свобода, Батьківщина, Порохоботи в екстазі. Чорна заздрість???? Це пікет, там роздають агітматеріали.Звернення про відставку яки Президента. 2.03 пікет обласної ради. Потім Праймеріз українських демократичних сил. Переможець праймерізу буде нашим кандидатом у Президенти. Пацани, вибачте, без грошей. Свідомість черкасців. Зметемо в Черкасах всю нечесть. До зустрічі. Спартанець.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 Ревізор 22.02.2018 15:27
за які бабки надруковано таке "одіяло"? Мабуть Володя Олійник підсобив :-* :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #10 Саак 22.02.2018 15:25
Наша друга вимога: кожному мужику - по пляшці горілки, кожній бабі - по мужику!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #9 Містянин 22.02.2018 15:24
Під дурачків косять. Через рік вибори - обирайте собі макаку! :P :P :P