реклама

реклама

Сьогодні працівники ПАТ «Черкасиобленерго» зібралися з плакатами під Черкаською облрадою.

Вони вимагають, щоб депутати підтримали їхнє звернення до Фонду держмайна про підписання мирових угод між обленерго та ПАТ "Азот".

30772349_1610206732367692_461597741_o

На сьогодні існує два проекти мирових угод між підприємствами. Після підписання однієї з них обленерго зможе виплачувати борги по зарплаті.

Однак на суді Фонд держмайна не пішов на мирову угоду, що, зазначають мітингарі, призводить до затримки в отриманні коштів підприємством.

30850459_1610206635701035_1906723188_o(1)

Водночас ситуація на підприємстві покращується.

Учора працівникам ПАТ «Черкасиобленерго» виплатили аванс за квітень у розмірі 50 відсотків від посадових окладів, в установлені строки відповідно до умов колективного договору. Вперше за останні два роки виплата авансу на підприємстві відбувається вчасно.

30826050_1610206552367710_99756304_o(1)

реклама

Коментарі  

 
-1 #8 Иполит 20.04.2018 17:50
Цитую золотий батон:
Цитую Иполит:
Виплата зарплат завдяки одній людині з обленерго -- це Евгеній Лут незламна і цілеспрямована особистість сьогодення


ПОЦ твій Євгеній Лут.регіонали бувшими не бувають-нагла і нахальна ....га.от так от...

Ви зробіть стільки скільки він а потім ображайте. Після того як в обленерго з'явився Лут сталася виплата зарплати, зупинилася паралізація роботи працівників зменшилась нервозність колективу та налагодився позитивний мікроклімат на підприємстві.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 золотий батон 20.04.2018 16:32
Цитую Иполит:
Виплата зарплат завдяки одній людині з обленерго -- це Евгеній Лут незламна і цілеспрямована особистість сьогодення


ПОЦ твій Євгеній Лут.регіонали бувшими не бувають-нагла і нахальна ....га.от так от...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 vv 20.04.2018 16:21
Одні гроші вкрали, інші гроші вкрали, а віддавати із бюджета. Непогано АЗОТ і Обленерго це обіграли.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #5 Иполит 20.04.2018 14:03
Виплата зарплат завдяки одній людині з обленерго -- це Евгеній Лут незламна і цілеспрямована особистість сьогодення
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #4 Сармат 20.04.2018 13:51
Цитую Павлович:
С ворюгами с Азота и Облэнерго ( как Вы их называете) пусть разбирается прокуратура. А что делать рабочим без зарплаты, которую они честно заработали, поддерживая энергетический порядок в области? Об этом Вы не беспокоитесь? А ведь там люди работают целыми семьями, и что им Вы посоветуете делать?

То цілими сім’ями звертайтеся до суду, бо це ваші цивільні стосунки з роботодавцем.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #3 Думай головой 20.04.2018 12:56
Цитую Павлович:
С ворюгами с Азота и Облэнерго ( как Вы их называете) пусть разбирается прокуратура. А что делать рабочим без зарплаты, которую они честно заработали, поддерживая энергетический порядок в области? Об этом Вы не беспокоитесь? А ведь там люди работают целыми семьями, и что им Вы посоветуете делать?

Павлович, а ты - типа не в курсе, что вас под стены облсовета присылает ваше же, "Облэнерговское", барыжное начальство? И типа не знаешь, кто вам "подсказывает", когда делать забастовки и заклеивает при этом город сумасшедше дорогими листовками о ваших "забастовках"?
Хочешь зарплату - бери за барки своего тупого директора, у которого есть деньги абсолютно на все, кроме тебя и других работяг! При чем здесь облбюджет - читай, деньги жителей области, которые уже заплатили твоему козлу-начальнику за электричество?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #2 Павлович 20.04.2018 11:36
Цитую Любов Майборода:
60% акцій обленерго належить фонду держмайна, Отже нічії. 3 роки обленерго давало Азоту електрику "безкоштовно". Міноритарні власники розікрали підприємвсто вщент. Чи можливо в магазині "безкоштовно" купити хліб :-x ? Зараз ворюги з Азоту та обленерго хотять, щоб держава погасила борги за їх безгосподарніст ь. От вам і "мирова угода" за рахунок населення. Українська держава поки що слабка, а люди безграмотні. Нам всім треба вчитись :P .

С ворюгами с Азота и Облэнерго ( как Вы их называете) пусть разбирается прокуратура. А что делать рабочим без зарплаты, которую они честно заработали, поддерживая энергетический порядок в области? Об этом Вы не беспокоитесь? А ведь там люди работают целыми семьями, и что им Вы посоветуете делать?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #1 Любов Майборода 20.04.2018 11:03
60% акцій обленерго належить фонду держмайна, Отже нічії. 3 роки обленерго давало Азоту електрику "безкоштовно". Міноритарні власники розікрали підприємвсто вщент. Чи можливо в магазині "безкоштовно" купити хліб :-x ? Зараз ворюги з Азоту та обленерго хотять, щоб держава погасила борги за їх безгосподарніст ь. От вам і "мирова угода" за рахунок населення. Українська держава поки що слабка, а люди безграмотні. Нам всім треба вчитись :P .